GRAZIA   Union Bank
Lotaria Kombetare
 
International Commercial Bank Albania
Home » Panorama Plus » “Miss Albania”, Adrola Dushi feston 20-vjetorin

“Miss Albania”, Adrola Dushi feston 20-vjetorin

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Adrola Dushi, vajza nga Rrësheni që u shpall “Miss Albania 2012”, organizuar nga Vera Grabocka dhe fotografi i njohur Fadil Berisha, ka festuar 20- vjetorin në një mbrëmje të organizuar me miqtë. Vajza, e cila përfaqësoi Shqipërinë në “Miss Univers”, por që nuk arriti dot të klasifikohej në 15 më të mirat, u ka bërë një surprizë miqve një darkë festive për shoqërinë e saj. Adrola, një miss me tiparet e brunes, ka qenë e preferuara e Fadil Berishës në garën e “Miss Albania”. Ajo mund të konsiderohet me fat, pasi spektakli që u transmetua në “Tv Klan” këtë vit ka ekskluzivitetin e licencave më të mëdha botërore: “Miss World”, “Miss Universe”, “Elite Fashion” dhe “Mister World”.  Ndërkohë që ende nuk e dimë nëse Adrolës i është bërë ndonjë ofertë speciale këto kohë.
Adrola Dushi nga Shqipëria dhe Diana Avdiu nga Kosova, gjatë spektaklit të prezantimit në Las Vegas, ranë në sy për linjat e bukura. Adrola dhe Diana përfaqësuan Shqipërinë dhe Kosovën në “Miss Universe 2012”, që u mbajt më 19 dhjetor në Las Vegas, dhe që në këtë rast u duhej të ishin dhe në konkurrencë me njëra-tjetrën. Duket se pas kësaj gare, Adrola i ka mirë punët e zëmrës, pasi është parë shpesh në shoqërinë e një djali simpatik.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

1 Koment per ““Miss Albania”, Adrola Dushi feston 20-vjetorin”

 1. Mos mo re kjo eshte MISS pupupu

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbarShowbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy