Ademi
Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

10 października biuro będzie nieczynne

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 października 2014 (poniedziałek) biuro będzie nieczynne.

Więcej >
NOWY ADRES SIEDZIBY BIURA
Od 1 lutego Biuro Rachunkowe ADEMI zmienia siedzibę działalności gospodarczej. Nowy adres ul. Bajana 4, Kraków
Więcej >
Dane kontaktowe
Biuro księgowe Ademi
ul. Bajana 4,
30-465 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: +48 12 266 52 19
Kom.: 607 050 230
Szybki kontakt

Biuro rachunkowe Ademi

Jeżeli właśnie rozpocząłeś poszukiwanie partnera, który zapewni kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową, swojego przedsięwzięcia to trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy po to, aby kompleksowo zorganizować księgowość oraz obsługę kadr i płac Twojej firmy. Nasi partnerzy cenią nas za elastyczność, doradztwo na każdym etapie współpracy i terminowość. Do naszych zadań należy przede wszystkim prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencja ryczałtowa, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, obsługa kadrowo-płacowa, rejestracja nowo powstałych firm oraz obsługa BHP i Ppoż. Podejmując współpracę z naszym biurem rachunkowym masz pewność indywidualnego podejścia oraz poufności powierzonych nam informacji.

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z biurem księgowym Ademi z Krakowa? W skrócie polega ona na...

 • analizie podatkowo - prawnej Twojej działalności - analiza pozwoli nam ocenić na jakich obszarach możemy być pomocni
 • nawiązaniu współpracy (umowa, pełnomocnictwa do reprezentacji przed organami skarbowymi, ZUS, GUS, PIP i inne)
 • szczegółowym ustaleniu zasad współdziałania (zasady odbioru dokumentów, procedury postępowania i opisywania dokumentów, przekazanie harmonogramu obciążeń budżetowych i danych osób do obsługi i stałego kontaktu)
 • przyjęciu pierwszych dokumentów do księgowania, po zapoznaniu - wymiana informacji, pomoc przy wystawianiu wszelkiego rodzaju dokumentów księgowych, umów etc. Dostarczenie wzorów i zasad wypełniania przelewów podatkowych, ZUS, PFRON, zrozumiałe odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania
 • stałym kontakcie i konsultacjach, najchętniej za pomocą poczty elektronicznej, w przypadkach bardziej złożonych problemów umawiamy się na spotkanie
 • jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalne szkolenia BHP dla firm działających w Krakowie, jak również z innych miast

Jacy jesteśmy....?


Doświadczeni - znamy od podszewki pracę działu finansowo - księgowego, pełną księgowość, znamy specyfikę wszystkich form organizacyjno-prawnych prowadzenia przedsiębiorstwa, od jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek cywilnych, jawnych, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowych do komandytowo - akcyjnych. Kompetencje potwierdza długoletnia praktyka, wykształcenie i posiadane certyfikaty.

Skuteczni - Twój cel → nasze działanie → wspólny sukces. Posiadając ugruntowaną wiedzę proponujemy prowadzenie ksiąg, obsługę kadrowo-płacową i inne usługi stanowiące najlepsze rozwiązanie, nierzadko alternatywę, czasem inny kierunek, spojrzenie z odmiennej perspektywy. Realizacja celów musi iść w parze z efektywnością ekonomiczną. Stawiamy na sprawną ewidencję ryczałtową, prowadzenie ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, a także profesjonalną obsługę BHP i Ppoż.

Elastyczni - proponujemy rozwiązania zawsze dopasowane do indywidualnego profilu Twojego przedsiębiorstwa. Mając doświadczenie możemy zaproponować najlepsze rozwiązania, przewidzieć skutki podejmowanych działań.

Nowocześni - korzystamy z najlepszego oprogramowania narzędziowego do pełnej księgowości dostępnego na rynku. Zapewniamy całodobowy dostęp do danych finansowych ON LINE oraz dostęp do wielu narzędzi analitycznych wspomagających zarządzanie przez Internet za pośrednictwem platformy TAXXO. Dodatkowo Posiłkujemy się jedną z najlepszych i stale aktualizowanych baz podatkowo - prawnych, a najważniejsze potrafimy się po nich biegle poruszać.

Godni zaufania – nasze biuro rachunkowe zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy wszystkich okoliczności i danych, które uzyska w toku współpracy. Obowiązek zachowania tajemnicy jest bezwzględnie przestrzegany zarówno przez właścicieli jak i pracowników i współpracowników biura. Przechowujemy księgi i inne dokumenty otrzymane od klienta w sposób chroniący je przed zniszczeniem oraz dostępem osób trzecich.

Odpowiedzialni - bierzemy odpowiedzialność za wykonywane usługi księgowe zgodnie z ustawą o rachunkowości posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych i doradztwa podatkowego oraz dodatkowe ubezpieczenie z tytułu pozostałych ryzyk na kwotę 100 000 PLN.

Nasza oferta:

 • Prowadzenie Ksiąg Handlowych
 • Obsługa kadrowo - płacowa
 • Pełna księgowość
 • Ewidencja ryczałtowa
 • Książki przychodów i rozchodów (uproszczona księgowość)
 • Rejestracja nowopowstałej firmy
 • Szkolenia BHP i PPOŻ

Biuro jest czynne codziennie od 8 do 16 a w piątki do godziny 13

26894