Katalog aquaparků a bazénů v ČR - kontakty, atrakce, služby, fotogalerie...
 
    
Aquaparky v ČECHÁCH
Aquaparky na MORAVĚ
Mohlo by se hodit
Český-Aquapark.cz (mapa)  ~  Jihočeský kraj  ~  Aquapark: Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec


Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec

Jáchymova 865/III, 377 01 Jindřichův Hradec
Rozloha aquaparku: 1 423 m2

Budova plaveckého bazénu v Jindřichově Hradci byla postavena v letech 1988-1991, v letech 2003-2004 k ní byl přistavěn venkovní aquapark. V letech 2008/2009 prošla budova plaveckého bazénu komplexní rekonstrukcí a byla k ní přistavěna relaxační část se slanou vodou. V současné době představuje moderní zařízení pro sport i rekreaci odpovídající i nejpřísnějším evropským kriteriím.

Atrakce: Vnitřní plavecký areál (plavecký bazén 25 m, dva dětské bazény, relaxační bazén, chrliče, masážní trysky, divoká řeka, tobogán 45 m, parní kabina), venkovní letní aquapark.

Služby: Plavecká škola, 3 typy saun (klasická finská, bylinková a infrasauna), masáže, kosmetika, kadeřnictví, mokrý a suchý bufet, letní restaurace.

Turistické zajímavosti v okolí: ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou, ZOO Jihlava.

Levné ubytování v dosahu aquaparku: Autocamp OASA - Staňkov, Autokemp Světlíková - Staňkov, Autokemp U Skalníků - Stráž nad Nežárkou.

Náš tip: Až vyrazíte do aquaparku, nezapomeňte si s sebou přibalit kvalitní froté ručník. Pořídit jej můžete například v našem partnerském eshopu Levné-Ručníky.cz.

web aquaparku: http://bazen.jh.cz
email: sportrelaxjh.cihla@tiscali.cz
tel.: +420 384 321 236

Foto aquaparku Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec:

Kontakt  -  Inzerce na cesky-aquapark.cz  -  Partnerské weby:  katalog-stehovani.cz | ceske-kempy.cz | ceska-zoo.cz | globalni-ochlazovani.cz  (c)