SÉRIOVÁ VÝROBA KOMPOZITOVÝCH DIELOV NA ĽAHKÉ LIETADLÁ, PRIEMYSELNÝ DIZAJN, VÝVOJ A VÝROBA LIETADIEL
Spoločnosť COMP-LET, s.r.o. sa zaoberá sériovou výrobou kompozitových dielov na lietadlá. Našimi hlavnými zákazníkmi sú firmy, ktoré vyrábajú ľahké, dvoj a štvormiestne lietadlá.

Sériová výroba

Medzi najvýznamnejších zákazníkov patrí rakúsky Diamond Aircraft Industries, slovenský Aerospool a Aeropro. Pre tieto firmy sme subdodávateľom malých i veľkých dielov na ich lietadlá.

  • obrat viac ako 6 500 000 EUR (údaj za rok 2007)
  • viac než 30 000 dodaných dielov s váhou cez 45 000 kg
Shark - vysokovýkonný kompozitový dolnoplošník s tandemovým umiestnením sedadiel navrhnutý pre rýchle cross-country lety a pre naozajstné potešenie z lietania. Integrácia vynikajúceho výkonu s pohodlným kokpitom, exkluzívnym výhľadom a nekompromisným štýlom spôsobí, že sa budete cítiť ako naozajstný žralok v oblakoch. »»»

Shark

COMP-LET preberá firmu TeST - s radosťou oznamujeme, že po niekoľkotýždňovom rokovaní od 6.júna 2008 COMP-LET prevzal riadenie v spoločnosti TeST, s.r.o. Túto spoločnosť preberáme s cieľom zachovať v nej výrobu vetroňov, ktoré sú našou srdcovou záležitosťou. »»»

TeST

Posledné novinky

10-11 ŠTVRTÁ SENICKÁ DRAKIÁDA
V sobotu 11. októbra 2008 sa na Senickom letisku konal už štvrtý ročník Drakiády. Raňajšia hmla sa rozplynula a spolu s ňou sa rozplynuli aj naše obavy z nepriaznivého počasia. Krátko po začatí podujatia spoza mrakov vykuklo jesenné slniečko a zafúkal nefalšovaný šarkaní vetrík.

02-10 COMP-LET, s.r.o. na 83. MIESTE V TOP TREND V PRIEMYSLE
Spoločnosť COMP-LET, s.r.o. sa tento rok znova umiestnila medzi 100 TOP FIRIEM V STROJÁRSTVE v rebríčku vydanom ekonomickým týždenníkom TREND. Tento rok sa spoločnosť umiestnila na 83 mieste. Oproti minulému roku je to postup o 6 priečok smerom hore. Tomuto úspechu sa vo firme všetci tešíme.

07-04 až 15 ŠKANDINÁVSKY OKRUH
8.júla 2008 Dnes sme neleteli, takže bol čas na stiahnutie fotiek, vybavenie posty, a nakoniec aj spáchanie tohto mailíku. Odlet zo Senice v piatok bol neskôr, počasie mizerné, nízko mraky, občas silný lejak. Info od Bohuša že vidí že Prievidžania rolujú znamenalo že som podal plán do Jaroměři, kde bolo prvé pristátie. Štart o jednej, let bez problémov, len pred Moravskou Třebovou sme museli uhnúť z kurzu a leteli sme po doline. V Jaroměři sme sadali pol hodinu po Prievidzskej skupine. Zvítali sme sa so starou partiou – v každom eropláne je jeden ostrieľaný kozák, takže skupina funguje ihneď bez zbytočného dohadovania kto ma čo robiť a ako sa chovať. Nováčikovia rýchlo zapadli do partie.

06-Jún-2008 COMP-LET preberá firmu TeST
S radosťou Vam oznamujeme, že po niekoľkotýždňovom rokovaní od 6.júna 2008 COMP-LET prevzal riadenie v spoločnosti TeST, s.r.o. Pôvodní majitelia spoločnosti TeST pan Teplý a dedičia pána Jaroša sa koncom roka 2007 rozhodli pre predaj svojej firmy. Hľadali niekoho, kto vo firme zachová výrobu vetroňov a bude sa starať o jej ďalší rozvoj. Takéhoto partnera našli v našej spoločnosti.