Депардьє заборонено в'їзд до України на 5 років

Вівторок, 28 липня 2015, 19:42
Версія для друку Коментарі

Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в'їзду на територію країни французькому актору з російським громадянством Жерару Депардьє на 5 років.

Про це у вівторок ввечері повідомила  спікер СБУ Олена Гітлянська, передає Інтерфакс-Україна.

"СБУ прийняла рішення про заборону в'їзду Депардьє терміном на 5 років на підставі подання Міністерства культури", - сказала вона.

За її словами, відповідні документи передані спецслужбою Державної прикордонної служби України для внесення до бази даних.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що французький актор Жерар Депардьє може увійти до чорного списку Міністерства культури України.

Згодом в українському Мінкульті підтвердили, що до СБУ направлено на перевірку список з 500 діячів культури різних країн, в якому, зокрема, фігурує французький актор Жерар Депардьє.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Костянтин Федоренко, для Європейської правди

Зворотний бік грецької кризи та уроки для України

Нещодавно МВФ визнав помилковість своєї надмірно жорсткої політики з грецького питання. Але не меншими були й помилки грецької влади. Провівши лише найпростіші в розробці і при цьому непопулярні серед мас реформи, влада проігнорувала складні реформи, які могли забезпечити зростання економіки.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Павло Клімкін: Я один - "незрозумілий" дипломат, що лишився в Україні і не займається бізнесом

Багато хто в Європі підтримує мантру: мовляв, Україна ще не готова. Та є інша реальна причина... Ризик ядерної війни на Близькому Сході може стати абсолютно реальним... Нетаньяху мені відповів: "Насправді зараз тривають середньовічні війни, просто вони ведуться сучасною зброєю"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter