03-6406610פייסבוק אקסטרה סטודנט 

 
קורס Wordpress
מרצה: 
זיו לוין

 

 

 

** שימו לב- הקורס מיועד למתחילים ולחסרי רקע בתחום. 

 

על הקורס

הקורס סוקר את השימוש בממשק הניהול של וורדפרס, בגרסתה החדשה ביותר, ומספק את הכלים לבנות ולנהל אתר באמצעות עכבר ומקלדת בלבד, ללא ידע בתכנות.
וורדפרס הינה הפלטפורמה הפופולארית ביותר בעולם לבניית אתרי אינטרנט, וכבר 11 שנה מפותחת ומתפתחת ע"י קהילת הקוד הפתוח ברחבי העולם. רבים מהאתרים המוכרים והפופולאריים ביותר משתמשים בוורדפרס, ביניהם: ה- CNN blogs, אתר הבלוגים של ניו-יורק טיימס, Saloona הישראלי ועוד. מתחת למנוע מדובר על אפליקציה מתוחכמת בקוד פתוח, אבל גם מבלי לכתוב שורה אחת של קוד, הממשק הוויזואלי הידידותי של האפליקציה – בכל שפה שלא נבחר (עברית, אנגלית, אפילו סינית...) – מאפשר לבנות ולנהל אתרי אינטרנט פשוט בלחיצת עכבר. הקורס אינו עוסק בתכנות אלא סוקר את השימוש באפליקציה החל מהבסיס הראשוני ועד לשימושים מתקדמים יותר.
השיעורים הראשונים יתמקדו בהכרות עם האפליקציה, בהוספה, עריכה ופרסום של תכנים טקסטואליים וויזואליים, וכן בתבנית העיצוב הפופולרית Twenty Fourteen. נעבור בצורה מסודרת על המבנה הלוגי של אתר אינטרנט, וכיצד ניתן לשנות כל אזור ואזור באתר, כגון תפריט ניווט, עמוד הבית, טופס צור קשר, ועוד.
בהמשך הקורס נכיר גם תבניות עיצוב ותוספים נוספים, וכן נכסה תכנים משלימים בהתאם להעדפות משתתפי הקורס - לדוגמה: מבוא לקידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש, ניהול אתר רב-לשוני, הוספת קרוסלה של תמונות מתחלפות, ועוד.

דרישות קדם

שליטה בסיסית בשימוש בדפדפן אינטרנט (לדוגמה, גלישה במספר לשוניות במקביל). 
הקורס דורש תרגול שוטף של התכנים הנלמדים בין שיעור לשיעור.

על המרצה

זיו לוין - מפתח אינטרנט עם  6 שנות ניסיון בפיתוח צד שרת וצד לקוח, הן כשכיר והן כפרילנסר שמספק אפליקציות ואתרים עבור משרדי פרסום ואינטר-אקטיב, חברות היי-טק ולקוחות פרטיים. 
לאתר של זיו לוין: http://webahead.co.il