Kronologija
MAXtv Prva liga, 1. kolo, 12.07.2015, 19:00 h, Stadion u Maksimiru, gledatelja: 25.000
Suci: Bruno Marić (Daruvar), Tomislav Petrović, Miro Grgić, Igor Križarić, Mario Zebec
Dinamo Dinamo
El Arbi Hillel Soudani 37'
1:1(1:1) Hajduk
Mijo Caktaš 8'
Hajduk
Stranica se automatski osvježava svakih 60 sekundi, molimo nemojte je ručno osvježavati.
90'+5' Kraj maksimirskog derbija. Završilo je bez pobjednika, s po jednim golom na svakoj strani.
90'+4' Izmjena! Izlazi Franck Ohandza, ulazi Tomislav Kiš.
89' Prekršaj na Maglici na samom rubu kaznenog prostora. Bit će velika šansa za Hajduk u završnici. No, Caktaš je pucao visoko preko gola.
89' Žuti karton dobio je Ivo Pinto.
88' Žuti karton dobio je Marko Rog.
87' Milović dobro reagira ispred Roga i zaustavlja moguću prijetnju za Hajduk.
85' Opet puca Cekici, a ovoga puta Kalinić ima posla i dobro brani.
84' Dinamo izvodi već peti korner, ali Taravel i Cekici ne uspijevaju ugroziti Kalinića.
82' Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Armin Hodžić.
76' Pritišće Dinamo u posljednjih nekoliko minuta, ali zasad nema rješenje za Hajdukovu obranu.
75' Izmjena! Izlazi Angelo Henriquez, ulazi Endri Cekici.
70' Izmjena! Izlazi Ante Roguljić, ulazi Anton Maglica.
67' Udarac je okušao Soudani, a kratki prekid traje dok se ukaže pomoć Caktašu.
62' Izmjena! Izlazi Ante Ćorić, ulazi Marko Rog.
59' Novi korner za Hajduk, ali bez konkretnog učinka.
56' Žuti karton dobio je Mijo Caktaš.
56' Prilika za udarac otvorila se Vlašiću, no Eduardo je to obranio.
55' Roguljić je svojim udarcem iznudio korner, ubacio, ali Miloviću je suđen prekršaj u skoku.
53' Jefferson je pokušao iznenaditi Eduarda, no naciljao je kraj gola.
52' Izmjena! Izlazi Andrija Balić, ulazi Elvir Maloku.
49' Dobar je bio napad Hajduka, ali dobar i protunapad Dinama. No, obrane su obavile svoj dio posla.
48' Odličan potez Pjace, koji je prevario Tudora, ali i pucao pokraj gola.
46' Počelo je drugo poluvrijeme na Maksimiru.
45'+3' Kraj prvog poluvremena na Maksimiru, rezultat je u vrlo borbenoj utakmici 1:1.
45' Ohandza je ukrao loptu Taravelu, ali pod pritiskom nije uspio dostaviti loptu slobodnom Baliću.
44' Nova akcija Dinama završila je kod Ćorića, no njegov udarac nije bio dovoljno snažan da stvori veće probleme Kaliniću.
41' Machado je centrirao iz prekida, Taravel najviše skočio, ali i poslao loptu preko istrčalog Kalinića i preko gola.
37' Sjajan posao napravio je Pjaca probivši lijevu stranu, ušao je u kazneni prostor i mirno poslužio Soudanija, koji je mogao zakucati loptu u mrežu.
37' GOL! Dinamo - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao El Arbi Hillel Soudani. Asistent je Marko Pjaca.
33' Još jedan ubačaj Pinta, još jedna korisna reakcija Kalinića.
31' Ohandza je dobio žuti karton zbog simuliranja, odnosno pokušaja iznuđivanja kaznenog udarca.
30' Dinamo je stvorio gužvu u Hajdukovom šesnaestercu, no nije bilo pravog udarca.
30' Ohandza puca iz velike daljine, ali nije to bio dobar pokušaj.
28' Pinto je ubacio u peterac, ali Kalinić je opet bio na mjestu.
26' Kratki prekid za osvježenje. Vruće je u Zagrebu, igračima će dobro doći predah.
23' Dinamo pokušava uspostaviti terensku incijativu, ali dobro ga zatvaraju aktivni igrači gostiju, koji Modrima ne ostavljaju puno vremena i prostora s loptom.
16' Machado puca iz slobodnog udarca s 25 metara, lopta se odbila od živog zida i promijenila smjer, ali Kalinić je ipak stigao intervernirati.
14' Žuti karton dobio je Jeremy Taravel.
14' Puca Ademi iz daljine, točno u Kalinića.
13' Ponovno je Hajduk stigao pred Dinamov gol, akciju je trebao dovršiti Balić, no domaći braniči bili su na mjestu.
11' Pjaca je oduzeo loptu u opasnoj zoni, ali njegov je udarac blokirao Nižić.
8' Ohandza je odlično prošao dvojicu igrača na lijevoj strani i dao idealnu povratnu loptu za Caktaša. Caktaš je pucao, lopta je prošla ispod Eduardovih ruku i Hajduk je poveo.
8' GOL! Dinamo - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Franck Ohandza.
6' Balić je ubacio pred Dinamov gol, ali modra je obrana raščistila situaciju.
5' Pobjegao je Ohandza po desnoj strani i iznuditi slobodan udarac.
4' Prva prijetnja Dinama, Ćorić je pucao s ruba kaznenog prostora, ali tik pored vratnice.
1' Počela je utakmica.
 Dobar dan, Sportnetovci! Igrači Dinama i Hajduka izašli su na teren, uskoro će početi i veliki derbi, u sklopu prvog kola novog hrvatskog prvenstva.
Susret počinje u 19:00 sati.