העברת דירה – כל מה שרציתם לדעת

ההחלטה על העברת דירה הינה החלטה שמשנה את איכות חייהם של משפחות רבות. ברוב רובם של המקרים יעברו משפחות לדירה גדולה ומרווחת יותר, במקום איכותי יותר ובכך תעלה איכות חייהם (בייחוד כשמדובר בסטודנטים). העברה של הדירה אינה דבר פשוט. קיימים במסגרתה הכנות מקדימות רבות שיש לעשותן בתזמון הנכון, באינטגרציה עם מספר נותני שירותים (הובלות, טלפון, כבלים, טכנאים, שיפוצניקים, מדבירים ועוד).במעבר של דירה יש כמובן לקחת בחשבון שתהה זו הוצאה כספית לא מבוטלת. הוצאה כספית זו כוללת בתוכה לא רק את ההובלה אלא כל הוצאה אחרת של נותני השירותים שציינו קודם.

מאיפה מתחילים לתכנן העברת דירה?העברת דירה

בעת שידוע לנו תאריך מעבר הדירה יש כמובן להיערך בהתאם. בכל הנוגע להעברת תכולת הדירה על ידי חברת הובלות יש כמובן לבצע הכנה מוקדמת רחבה ולשקול האם במעבר הדירה שלכם אתם זקוקים לציוד אריזה, פירוק רהיטים או להובלת מקרר.

תכנון מקדים למעבר דירה

ראשית כל חשוב לערוך רשימה מדויקת אודות הפריטים שאותם נרצה להעביר על ידי חברת ההובלות. ברגע שתהה לנו רשימה מסודרת וסגורה לגבי מה אנו לא נוכל או נעדיף שחברת ההובלות תיקח בעצמה כך נדע לגשת עם רשימה זו לחברות הובלות בשוק על מנת לקבל הצעת מחיר התואמת את אותו רשימה.

מעבר לכך, העברת דירה תוביל אותנו להכיר מחדש פריטים רבים בבית שאין לנו צורך בהם. יש ואת רוב רובם של פריטים אלו ניתן יהיה לתרום או לתת לחברים ובני משפחה. את הקבוצה השלישית של פריטים יהיו אלו שנוכל לקחת בכוחות עצמנו ברכבים הפרטיים שיש למשפחה. ככל שנוכל להעמיס ברכב הפרטי יותר פריטים כך נוכל לצמצם עלויות אודות ההובלה ואף אולי להגיע למצב שיהיה מדובר בהובלה קטנה, שהיא משמעותית זולה יותר מהובלה גדולה.

ארזו נכון

אלמנט חשוב נוסף בהכנת הפריטים להובלה היא אריזתם בצורה אשר תשמור עליהם לכל אורך ההובלה, בין אם היא נעשית על ידינו ובין אם על ידי חברת ההובלה. חשוב כמובן להכין מראש ארגזים חדשים הניתנים לסגירה שאותם ואת הפריטים עצמם כדאי לרפד בבועות ניילון ובקלקרים וכל חומר אחר אשר מסוגל להגן ולספוג נפילות ופגיעות באם יקרו כאלו. על אף שמדובר בעוד הוצאה כספית שלא חשבנו עליה קודם יש והיא תתברר בחלק גדול מהמקרים כיעילה וכזו שמנעה מפריט כזה או אחר להישבר.

בחירת חברת הובלה

באתרי הובלות רבים כיום ניתן ללמוד דרך הדגמות וידאו כמו גם מאמרים בנושא אודות אופן אריזתם של פריטים רבים גדולים כקטנים. חשוב כמובן לציין על כל ארגז את התוכן שבו ולציין באם מדובר בפריט שביר. אלו מהווים סימן לסבלים להיזהר יתר על המידה כשמדובר בארגז בעל פריטים שבירים. מעבר לאופן האריזה של כל פריט יש כמובן לקשור את הרהיטים ומכשירי החשמל המועברים במשאיות חברת ההובלות. חשוב לוודא שהדבר נעשה בצורה מקצועית ועל הלקוח לא להתבייש ולשאול באם נושא זה לא נראה לרוחו.

נושא צמצום הפריטים שחברת ההובלות הקטנות  תוביל בעצמה הינו פועל יוצא בולט בכל הנוגע להצעת המחיר אותה נקבל מחברת ההובלות. לא פעם צמצום נוסף של פריטים יביא אותנו ליהנות מהצעת מחיר הנוגעת להובלה קטנה. הובלה זו נעשית בצורה מצומצמת יותר על ידי חברת ההובלה ובה יש שימוש ברכבים כבדים פחות כמו גם בכמות כוח האדם. באם ניתן לקבל על ידי חברת ההובלות הצעת מחיר להובלה קטנה הדבר כאמור כדאי ויחסוך לכם בהוצאות.

באתר שלנו ניתן יהיה להכיר מקרוב את חברתנו, את החבילות אותן היא מציעה וכמובן טיפים רבים נוספים ומאמרים שיעזרו לכם להבין איפה אתם עומדים בסקלאת ההובלות וכמה אתם אמורים לשלם.

עומדים לפני מעבר דירה וזקוקים להובלה? אל תמתינו רגע נוסף – פנו אלינו עוד היום או התקשרו – 0526833070 וזכו להצעת מחיר זולה במיוחד ולשירות שאין לו תחרות. אחרי הכל – אנחנו כאן בשבילכם!