مجتبی ذوالنور٬ مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه:

بازداشت‌های اخیر سپاه قانونی است

مجتبی ذوالنور٬ مشاور نماینده علی خامنه‌ای در سپاه و اسماعیل کوثری٬ عضو کمیسیون امنیت ملی بازداشت‌های اخیر صورت گرفته توسط سازمان اطلاعات سپاه را «قانونی» دانسته‌اند.

آقای ذوالنور با دفاع از بازداشت‌های اخیر گفته «سپاه پاسداران در هیچ جایی بدون حکم قضایی و طی مراحل قانونی، اقدام به عمل نمی‌کند.»

وی افزوده «دستگیری عوامل موثر در فضای مجازی که رابط جریان اپوزیسیون خارج و ضد انقلاب داخل بودند، کاملا قانونی و با حکم قضایی توسط اطلاعات سپاه انجام شده است.»

اسماعیل کوثری٬ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هم گفته که بازداشت‌های اخیر براساس «اسناد و مدارک» صورت گرفته است.

سپاه پاسداران هفته گذشته اقدام به بازداشت پنج روزنامه‌نگار به اتهامم عضویت در یک «شبکه نفوذ» کرده که این اقدام با واکنش مقام‌های دولت یازدهم مواجه شده است.

حسن روحانی و علی شمخانی در روز‌های اخیر به این بازداشت‌ها اعتراض و از قوه قضائیه٬ سپاه پاسداران و برخی رسانه‌های محافظه‌کار در این زمینه انتقاد کرده‌اند.

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴ :
نظام مقدس گه گیجه گرفته است ،

نظام مقدس گه گیجه گرفته است ، سپاه بازداشت میکند ، اژه ای تکذیب میکند ، مشاور نماینده رهبر در سپاه و نماینده مجلس اسلامی تائید و توجیه میکنند !

کاربر مهمان جواد احسانی در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴ :
بیلاخره زبان آقای شمخانی باز شد«اثر تخم کفتر است»

مجتبی ذوالنور٬ مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه:
بازداشت‌های اخیر سپاه قانونی است.
حتماً شاهد و شواهدی هست.ازقبیل شواهد،حضرت والامقام روباه.«آقا خودش گفت ،یواشکی گفت،تادیگران نفهمند،مجرم هم فراری نشود»

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ :
بله ، از همون حصر خونگی مهندس

بله ، از همون حصر خونگی مهندس موسوی و کروبی و رهنورد مشخصه قانون مداری شما شیوخ و نظامیانی که دیگر بر گرده ی شما سوار شده اند آنها از شما سواری میگیرند و شماها از مردم بیچاره ی در بند البته ناگفته نمونه که بسیاری از شما شیوخ به عمد در لباس روحانیت رفته اید و در اصل همان نظامیان غارتگرید

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2015)