26.12.2015
י"ד בטבת תשע"ו
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו אזורי הפצה החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
26.12.2015
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
אוי דוידוביץ', פרק 3652

השוער החיפאי שוב ספג שער אומלל, דקל קינן בישל לחלוצי נתניה ואת בלם הרכש אנדרסון ווסט הגדירו על הספסל הירוק כ"בדיחה" • עם הגנה מצחיקה, מכבי חיפה הפסידה למכבי נתניה 2:0 וממש לא דמתה לקבוצה שחולמת להיות אלופת המדינה

עדי רובינשטיין

מסיללה מול שכטר. לחיפה לא היה מה להציע
|
צילום: אלן שיבר
שחקני נתניה חוגגים. פתחו את מאבק האליפות
|
צילום: אלן שיבר
דוידוביץ'. הצגת נפל
|
צילום: אלן שיבר

נעבור את החורף. בסופו של דבר, יש לנו את הליגה הכי מעניינת שהייתה לנו בחמש השנים האחרונות. בואכה מארס ויש לנו מאבק משולש על האליפות.

תוסיפו לכך את העובדה ששתי הקבוצות העשירות בליגה לא במשחק ותקבלו המון סיבות לאופטימיות בגזרה המקומית. ועוד לא דיברנו על מאבקי התחתית, שהתעוררו לחיים בסוף השבוע האחרון.

אלישע נרדם. אם אלישע לוי היה שחקן אן.בי.איי היינו אומרים שמדובר בצ'וקר רציני. כל מיני ניסויים טיפשיים בהרכב עוד יגמרו לו את סיפור האליפות. ההגנה שלו קטסטרופלית. לפחות לקשטן נפתרה אתמול הדילמה לגבי השוער הראשון של הנבחרת, אחרי שדוידוביץ' דאג לפלופ העונתי כבר בדקה השביעית, כששכטר שם לו מתחת לחצאית.

דקל קינן ממשיך לבזבז את כל קרדיט שאי פעם ניתן לו מחוץ לחיפה והמשיך לבשל לחלוצי נתניה, שלא השכילו לכבוש. על אנדרסון ווסט אמרו על הספסל של מכבי חיפה ש"הוא בדיחה". חבל שהסוכן שלו צוחק כל הדרך על חשבון הבנק של יעקב שחר.

יניב קטן הוא כמובן לא השחקן שיוציא את הקבוצה שלו ממשברים כאלה, אלא אם כן מדובר במשחקים מול הפועל רמת גן. בשבת חיפה בקריית שמונה שמגיעה אחרי 13 משחקים בלי ניצחון ופוגשת שריף שנלחם על העבודה שלו.

מחלקה ראשונה. לותר מתיאוס ממשיך לצחוק עלינו. יומיים בארץ, יומיים בחו"ל. אנחנו קוטלים אותו, מספרים שהוא מזלזל בנו בלי הפסקה ומבלבלים את המוח. בסופו של דבר הגרמני דפק פעמיים את מכבי חיפה, די בקלות, והזרוע עוד נטויה.

כנראה שבנתניה לא מתים על משחקים מול הכח או מכבי פ"ת. תנו להם ירוק מול העיניים ופתאום שכטר מגלה שהוא יודע איך משתמשים בדבר הזה שנקרא מוח. בלי דדי בן דיין, שחקן העונה של נתניה, אבל עם זאביק חיימוביץ' שקשטן זרק פעם מהפועל ת"א ועכשיו צריך להביא אותו למשחקים מול יוון, היהלומים לא השאירו לחיפה סיכוי.

בשני הבא נתניה עולה לכפור של טדי, כשהירושלמים חולמים על כרטיס לגביע אופ"א דרך הליגה.

זה מבחן בגרות לחבורה של מתיאוס, שנעה על הציר הדק שבין השכונתיות המאפיינת אותה ב?20 השנה האחרונות לבין הרצון להפוך לאימפריה בקנה מידה מקומי.

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך:
שלמה שרף | על הקיבעון של אלישע לוי
לא ברור לי איך אלישע לוי שוב חולם כשהקבוצה שלו לא מתפקדת