Sport
Nogomet: NK Korana organizirala tradicionalni turnir u spomen na sve poginule branitelje Turnja

Ilovcu tradicionalni turnir na Turnju

objavljeno 28.7.2014. u 10,26

Karlovac - Nogometaši Ilovca osvojili su naslov pobjednika tradicionalnog ljetnog turnira na Turnju, kojeg je, u spomen na sve poginule branitelje ove karlovačke gradske četvrti, organizirao NK Korana.

'Kanarinci' su do naslova došli 2:0 pobjedom u finalu nad domaćinom turnira, a osvojili su i sve tri pojedinačne nagrade: najbolji strijelac bio je Marko Magdić, najbolji vratar Dinko Mrkić, a najbolji igrač Igor Kovačić.

U susretu za 3. mjesto Vatrogasac je 5:4 bio bolji od Kupe, a u revijalnom dvoboju veterani RK Dubovca su sa 4:0 nadigrali veterane Korane.

U subotnjim polufinalnim susretima Ilovac je sa čak 7:0 bio bolji od Vatrogasca, a Korana je sa 6:2 slavila nad Kupom.

Podijeli vijest s drugima: Facebook Yahoo! Buzz Yahoo! Buzz reddit digg StumbleUpon Delicious