RedBot 2015 podzim: Hotovo!

Trvalo to věky a věky, někteří skřítkové se museli v průběhu oholit i několikrát, ale je hotovo. Gratulujeme týmu FiddleJumper (Štěpán Smetana z FIT VUT) a ve středoškolské kategorii Aho'sTech (Adam Hlaváček z Gymnázia Blansko), který ale zaostal jen o ten nejmenší kousek!

týmvýher (*)
FiddleJumper171
Aho'sTech168
SegmentationFault84
jirvoz77
Onyx55

(*) Pokud má víc hráčů stejně bodů, za vítěze jsou bráni všeichni. Občas se stalo, že se všechny strategie zablokovaly, takže nikdo nezískal žádný bod => vítězi byly všechny strategie.

Ty úhledné krabičky s malinovou první cenou (Raspberry Pi 2) poputují dvěma výhercům. Celkovému (ve vysokoškolské kategorii) a středoškolskému (kterému ale první cena unikla jen o malý kousek).

Proč to trvalo tak dlouho? Některé strategie se velmi často zacyklily. Původní plán odehrát na pěti mapách pětkrát zápas všech uspořádaných čtveřic z pěti soutěžících (120 čtveřic) se ukázal jako nereálný. Strategie necyklily vždy, ale i tak bylo potřeba ulimit -t 120 ... změnit na 2 sekundy, počet opakování nastavit na 1 a vyhodit 2 největší mapy. I s těmito změnami to bylo na 3 * 1 * 120 zápasů (při 4 strategiích a řekněme 50 kolech na zápas) skoro 2 dny.