English | Українська
Понад 100 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На кінець лютого, МОМ допомогла понад  100 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 21 регіоні України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

Українці за кордоном – найбільші інвестори в українську економіку, підтверджують результати дослідження, виконаного в рамках проекту МОМ

Обсяг коштів, що українські трудові мігранти переказують додому, перевищує усі інвестиції іноземних компаній та допомогу міжнародних донорів взятих разом.

МОМ допомагає мігрантам краще підготуватися до нового життя в Канаді

Кілька сотень українців, які готуються до переїзду в Канаду, перед від’їздом відвідали безкоштовні орієнтаційні сесії, що проводяться Представництвом МОМ в Україні на прохання уряду Канади з весни 2015 року.

МОМ презентує художній проект до Міжнародного дня мігранта

Проект Moved On! покликаний відобразити художнє переосмислення досвіду міграції. Виставка відкрита для відвідувачів у Щербенко Арт Центрі, вул. Михайлівська, 22-В, із 22 грудня 2015 до 16 січня 2016 р.

З легкої руки

МОМ підтримала вимушених переселенців на Житомирщині, запросивши їх на бізнес-тренінг, після якого вони зможуть захистити бізнес-плани та отримати обладнання. Сподіваємось, що інструменти в руках людей нададуть їм більше сили будувати їхні життя заново. Репортаж британського фотографа Бена Робінсона.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців