[Allegro] EURO-WILK sprzedawca

Firmy, osoby prywatne, które nam "zaszkodziły" i przed którymi chcemy ostrzec innych.

[Allegro] EURO-WILK sprzedawca

Postautor: Supermen » 2014-08-05, 14:36

Nie polecam kupowania u tego sprzedawcy. A to z racji bardzo nieprzyjaznego traktowania potencjalnego kupującego.

Chciałem zapytać o cenę jednej części do E38, oraz przy okazji miałem niezobowiązującą prośbę czy mógłby mi coś sprawdzić gdyż auto które rozbiera na części jest wyposażone akurat w to co u mnie i z czym miałem problem.
Normalny człowiek, albo by powiedział "przykro mi nie mam czasu nie mogę pomóc" lub po prostu pomógł. Natomiast pan niegrzecznie odłożył słuchawkę.
OK. Może nas coś rozłączyło. Próbowałem się ponownie dodzwonić, niestety bez skutecznie gdyż nie podnosił słuchawki.
Wysłałem smsa z zapytaniem czy chociaż uzyskam informację o cenie części która mnie interesuje. W odpowiedzi uzyskałem "ile pan proponuje".
No to adekwatnie do obsługi zaproponowałem ale widać woli zachować część na pamiątkę dla siebie.

Bardzo nieuprzejme zachowanie. Być może pan miał gorszy dzień, chociaż nie sądzę bo w myśl zasady klient nasz Pan nie ma czegoś takiego jak gorszy dzień. Jakby pracował u kogoś to by się może nauczył moresu.

NIE POLECAM.
Obrazek
Supermen
-#Ranga2
-#Ranga2
 
Posty: 111
Rejestracja: 2008-08-18, 09:34
Lokalizacja: Chojnice

Wróć do Nie polecam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron