Kayıt


Bilimsel Program


Online Bildiri Gönderimi


Önemli Tarihler


İnidirilebilir Dökümanlar
 
TDB Tanıtım Videosu

Devamı İçin Tıklayınız.

 
TDB 2016 Mobil Uygulamasını İndirdiniz mi ?
Devamı İçin Tıklayınız.

 
 
Güncellenmektedir....

Devamı İçin Tıklayınız.

 

Taner Yücel

Çok Değerli Meslektaşlarım,

Bu seneki Kongremizi, Atatürk’ün aydınlanma meş'alesini yaktığı gün olan 19 Mayıs’ta, Ege’nin incisi İzmir’de başlatıyoruz; amacımız bu bilimsel şöleni "Dişhekimliği Ailesi" olarak BAYRAM COŞKUSU ile kutlamaktır.

TDB 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi kapsamında titiz bir çalışma sonucunda hazırlanan bilimsel program, ulusal ve uluslararası çok değerli akademisyenlerle tanışma ve tartışmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca bu sayede en güncel bilgilerin muayenehanenize transferini gerçekleştirme şansını da yakalayacaksınız.

TDB kongreleri sürekli olarak gelişmekte ve yenilenmektedir. Bu sene Kongre, ilk defa TDB Akademisi üzerinden gerçekleştirilecek olup,  bu, katılacağınız  eğitimlerden % 50 daha fazla SDE kredisi alacağınız anlamına gelmektedir. 


 

Ali Rıza Alpöz

Değerli meslektaşlarım;

Meslek sorunlarının her geçen gün artması, ülkemizde morallerimizin bozulmasına rağmen yılmadan ayakta kalıp  mesleğimizi icra etmeye çalışıyoruz. Tabiki en heyecan duyduğumuz ortamlarda kongrelerimiz. 14 yıl sonra Türk Dişhekimleri Birliği Kongresine, 22. Uluslararası TDB kongresine Fuarİzmir de, 19-21  Mayıs 2016’da, ev sahipliği yapacak olmanın gururu  ile çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Güzel İzmir'imizin sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleri, güçlü bir bilimsel ve sosyal program ile harmanlayıp sizlere sunacağımız bu kongremizin, 19 Mayıs gibi çok özel bir günde başlayacak olması bizleri daha da heyecanlandırıyor.

Ağız ve diş sağlığının genel sağlık üzerindeki rolünün ağırlıklı olarak vurgulanacağı paneller, pratikte mesleğimizin icrasında bize faydalı bilgiler sunacak branşında isim yapmış çok değerli yerli ve yabancı konuşmacılarımız bizlerle birlikte olacak, bilgilerini bizlerle paylaşacaklar.


 
Copyright © 2015 TDB. All Rights Reserved
LookUs & Online Makale