Poslední články

vyšlo Út 12. 04. 2016
Věštby z čarovného zrcadla

Arcimág
Čaroděj a zrcadlo

"Starý čaroděj ovládá síly přírody, aniž by se u toho namáhal. V levé ruce svírá proud plamen vášně a činu, svoje aktivní síly. Jeho pravou rukou proudí studená energie vody, která plyne a vyčkává. Poslední a nejvyšší z karet celého balíčku představuje vyvrcholení: teď máte v rukou veškerou potřebnou sílu k tomu, abyste vzali život do svých rukou. Energie v rukou čaroděje doslova představují obě stránky čarodějné moci. Na jedné straně je to jasné myšlení a vhled do toho, jak se věci mají, které nám poskytuje rozjímání a věštba. Na druhé straně máme k dispozici aktivní vůli změnit je a možnost přičinit se o to, aby se udály jinak, pokud se nám nelíbí. Stříbrné zrcadlo vedle mága je vnější svět, připravený zareagovat na naše myšlenky a činy."

vyšlo Út 12. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta Svět

Klíčová slova pro výklad:

Završení. Zdárný konec projektu, epochy. Sláva. Proslulost. Důležitá setkání, smlouvy. Významní lidé a slavné osobnosti. Obdržet uznání a ceny. Dílo. Cizina. Daleké cesty. Tato planeta. Celistvost. Dokonalost. Pevné zdraví. Vděčnost. Vesmírné cykly. Odkaz. Pokračování.

Tato karta má v sobě cosi magického. Je to chvíle těsně před úsvitem. Jeden cyklus končí, další už za chvíli začíná.

Poslední trumfová karta ohlašuje úspěšné završení. Nějaká záležitost ve vašem životě se právě dnes hezky zaoblila a dostala finální tvar.

vyšlo So 09. 04. 2016
Věštby z čarovného zrcadla

faleš

Věštba z karet na týden 10.-16. dubna 2016:

"Faleš a podvod, něco nekalého"

Nezdravě vyhlížející postava v rudé svírá v rukou cosi nekalého. Tento týden budete konfrontováni s odpornou lží, podvodem nebo něčím chováním pochybného charakteru. Můžete v někoho ztratit důvěru nebo u vás přijde o svou úctu. Na každý pád se připravte na to, že ošklivé věci, které jste doposud neviděli, jaké jsou, odhalí svoji hnusnou tvář.

Čtěte celou věštbu s komentáři.

vyšlo Pá 08. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta Ďábel

Klíčová slova pro výklad:

Rouhání. Humor. Sex. Spoutání. Poddanství. Být otrokem něčeho. Hmotný svět. Velký prachy. Pokušení. Revolta. Dobrovolně se něčeho vzdát, zejména svobody. Upsat se něčemu. Nehrát si na svatouška. Dluhy. Omezení. Vzdát se duchovního ve prospěch hmatatelného.

Čtěte celý popis tarotové karty a možnosti, jak si vyložit Ďábla jako vytaženou kartu dne.

Ďábel jako náš úděl ve hmotě

Ďábel symbolizuje všechny ty věci, o kterých si vyprávíme, že je mají a dělají bohatí a mocní lidé – a potichu je za to nenávidíme, protože bychom je také rádi dělali.

Většina popisů této karty hovoří o tom, jak nemáme podléhat pokušení a svodům hmoty, bla bla, peněz, bla bla, sex, drogy a rokenrol.

vyšlo Pá 08. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta eso pentaklů

Klíčová slova pro výklad:

Větší peněžní obnos. Začátek prosperity. Zárodek skvělého nápadu. Kšeft století. Super kauf. Nějaká cennost. Drahá věc. Povýšení. Výhodná koupě nebo prodej. Nové zdroje příjmu. Úspěšné podnikání. Nemovitosti. Rekonstrukce. Zdar v domě. Hojnost přírody. Celková spokojenost.

Čtěte celý popis tarotové karty a možnosti, jak si vyložit eso pentaklů jako vytaženou kartu dne.

Tento den se dozvíte o něčem, co se zdá být kšeftem století. Jen pozor na to, aby ten kšeft nespočíval v tom, že někdo o peníze stáhne vás! Různé nápady na rychlé zbohatnutí jsou v tento den docela časté.

Pokud uvažujete o tom, rozjet vlastní podnik nebo si otevřít živnost, dnešek je den, kdy se zřejmě v tomto ohledu něco příznivého posune. Mohou se objevit také nové zdroje příjmu, o kterých jste doposud neměli tušení.

vyšlo Pá 08. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta devět pentaklů

Klíčová slova pro výklad:

Užívat si příjemných stránek života. Požitkářství. Sám se někam vypracovat. Finanční a praktická soběstačnost. Nezávislá žena. Podnikatelka. Dobře zhodnocená investice. Je třeba zaměřit se na cíl. Cílevědomost přináší skvělé výsledky.

Čtěte celý popis tarotové karty a možnosti, jak si vyložit trojku mečovou jako vytaženou kartu dne.

Devítka mincí vás nabádá k tomu si dnes koupit nové boty nebo kabelku. Opravdu!

Je kartou zaslouženého odpočinku a dne, kdy si můžeme užívat to nejlepší, co život dává, ať už je to péče o tělo, oděv, svůj dům – nebo některá z těch věcí, co si člověk za peníze nekoupí. (Kterých, jak víme, není zas tolik.)

Peníze s touto kartou přicházejí snadno, ale nikoliv samy od sebe. Když si na seminářích hrajeme s kartami, mnoho žen si vybere devítku mincí jako svůj vzor. Je to cílevědomá, soběstačná žena, na které je obdivuhodné to, že se ke své zahradě plné mincí vypracovala úplně sama – jen za pomoci vlastní síly vůle a jasné vize toho, odkud a kam se chce dostat.

vyšlo St 06. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta tři hole

Klíčová slova pro výklad:

Vize. Cizina. Mezinárodní obchod. Zhmotnění myšlenky nebo vize. Přání. Utvářet si svůj osud sám prostřednictvím vlastních myšlenek a cílů. Naděje. Dobrá perspektiva. Vaše plány přinesou zdar. Důležitost snění. Dlouhodobé plány. Být v něčem pionýrem. Jít příkladem. Když druzí následují vaši vizi.

Tato karta je moje skoro nejoblíbenější z balíčku. Ne proto, že skýtá pohled do země zaslíbené z vrcholku kopce za úsvitu, což je krásný kýč, ale proto, že mne vždycky upomíná na to, že Tvůrcem svého Osudu jsi sám.

Člověk na kopci se dívá na flotilu lodí, která právě vyplouvá. Je to úsvit nového dne. Jako každý den, nevíme, co nás čeká, ale lodě našich myšlenek už začaly vysílat svůj záměr a my víme, že se vrátí, a přivezou s sebou něco z toho, pro co jsme je vyslali.

Tato karta je magie. Schopnost myšlenkami tvořit.

vyšlo Út 05. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta desítka holí

Klíčová slova pro výklad:

Břemeno. Stěhování. Být na hranici vyčerpání. Dotáhnout něco do úspěšného konce. Pozitivní stres. Ambice. Workoholismus. Pracovní úspěchy. Světlo na konci tunelu. Potřeba soustředit se na věci a dotahovat je. Potřeba odpočinku a změny prostředí. Žrout energie a času.

Dnešek je dost možná dnem, kdy „máte dost“. Nebo si zatím myslíte, že všechno zvládáte, ale vývoj mi dá za pravdu. S touto kartou je třeba dávat si velký pozor na přetažení a nevymýšlet - - - - iny, kterými člověk sice ušetří peníze nebo čas, ale které ho stojí nervy a zdraví. To vám radím jako osoba, kterou desítka holí několikrát dostala.

vyšlo So 02. 04. 2016
Věštby z čarovného zrcadla

žena s mincí

Věštba z karet na týden 3. - 9. dubna 2016:

"Napněte svou vůli a posilte se"

Archanděl třetí čakry třímá ve svých rukou energii solar plexu, který je sídlem naší vůle. Kromě toho je sídlem ambicí a místem, odkud určujeme svoje vztahy s druhými a nakolik se jimi necháme manipulovat. Tyto tlaky se pak často projevují jako pocity v žaludku. Tato karta vás vyzývá k tomu, abyste se tento týden zaměřili na osobní sílu a způsoby, kterými ji můžete manifestovat.

Čtěte celou věštbu s komentáři.

vyšlo So 02. 04. 2016
Lunární kalendář
Přesný čas:čtvrtek 7. dubna 2016 ve 13:23
Zvěrokruh: Slunce a Luna se nachází ve znamení Berana

První jarní novoluní je astrologickým novým rokem: energie prvního znamení zvěrokruhu je průkopnická, svěží a syrová jako jarní příroda, která se neohroženě dere a povrch a proráží si cestu. Toto novoluní budeme vnímat jako kosmický "budíček", abychom se včas probrali do akce ze zimního spánku a z chaotických březnových zatmění. Impuls Berana bude bude o zažehnutí vitality, jakoby semínka v nás něco nutilo prorážet si cestu ven a klíčit.

Každý nov představuje restart energie, umožňuje odhodit zátěže a začít nový cyklus. (Více o magii novoluní.) O tomto novoluní to platí více, než o kterémkoliv jiném: Beran je znamením pionýra, bojovníka a objevitele. Bez jeho obrovské odvahy by nemohlo nic přijít na svět, pomysleme na porod dítěte. O tomto novoluní musíme opustit bezpečnou skořápku zimního spánku a vydat se za svým jedinečným osudem, i kdyby to znamenalo chovat se přitom trochu "strašlivě."
Novoluní v Beranu

vyšlo Pá 01. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta poustevník

Klíčová slova pro výklad:

Vnitřní svět. Ústraní. Hledání smyslu. Velký vnitřní mír. Přijetí. Pohoda. Objevit smysl života. Skutečné poznání. Být nezávislý na úsudku druhých. Duchovní učitel. Filosof. Toužit po pravdě.

Dnes, jemně řečeno, zřejmě nemáte náladu na lidi. Moudrost a nechuť na společnost lidí spolu, zdá se, nějak úzce souvisí – mudrci a filosofové všech dob byli vesměs známí svým jedovatým postojem ke společenskému zřízení a tím, že se neuměli chovat.

Tato karta mi připomíná historku z Filosofické fakulty v Praze, kde se svého času řešil tranzit cizích osob budovou univerzity. Nakonec vrátní dostali ústní instrukce do budovy „nevpouštět podezřelé osoby.“ Jaký byl další vývoj musí být jasné každému, kdo nějakého filosofa někdy viděl. Jako první byl iniciativním vrátným zadržen profesor filosofie s odkazem na to, že jako bezdomovec nemá v prostorách akademie, co pohledávat.

vyšlo Pá 01. 04. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta šest mince

Klíčová slova pro výklad:

Spravedlivá odměna. Mzda. Něco si můžeme dovolit. Sebevědomí. Štědrost. Dar. Grant. Přízeň někoho v postavení. Finanční vyrovnání. Zaplacené dluhy. Hotovost. Být v roli chlebodárce. Zneužívat cizí dobroty.

Mincová šestka přináší peníze v jejich nejskvělejším světle: hojnost, která znamená, že se můžete věnovat tomu, co sami považujete za dobré a spravedlivé, třeba jako mecenáš. Nicméně... dva žebráci z pětky mincí na kartě pořád straší. Jak je to možné?

Mám za to, že je to proto, že jsme navyklí vnímat se v pozici toho, kdo na peníze čeká. Však víte – je odkázaný na nějaký ten milodar od zaměstnavatele nebo svého zlatého klienta a ze všeho nejraději by vyhrál v loterii. Pocit, že si to zasloužíte, je rozdíl mezi tím, zda se na této kartě spatříte v roli mecenáše a nebo toho, kdo na almužnu čeká.

vyšlo Čt 31. 03. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta pět mečů

Klíčová slova pro výklad:

Pyrrhovo vítězství. Nemorální jednání. Podlost a zrada. Něco dokázat za cenu velké oběti. Něčeho se vzdát. Nestojí to za to. Selhání a zklamání. Vedení války nepřináší nikomu vítězství. Zkousnout porážku. Sečíst utržené škody a posunout se dál. Nespravedlnost.

Pětka mečů je mizerná karta. Stačí se podívat, co se na ní děje – nevypadá to jako právě šťastná scéna. Tradičním názvem této karty je „Porážka“. Pravda je, že se dnes můžete ocitnout i v roli vítěze, ale chuť vítězství pro vás bude hořkosladká.

Zadostiučinění nesmaže utrpěné ztráty a škody na vztazích, které boje kolem vás způsobily. Můžete snadno zjistit, že takový boj nemá smysl, ba dokonce, že když budete v boji pokračovat, něco se porouchá ve vás – něco, co nejde už tak snadno opravit.

vyšlo St 30. 03. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta Tři mečů

Klíčová slova pro výklad:

Rozchod. Hádka mezi blízkými. Rozkol. Drama. Vztahový trojúhelník. Vměšování se třetí osoby do vztahu. Úleva. Emocionální katarze. Nevěra. Zrada. Pláč. Rozpor mezi rozumem a citem. Terapie. Zpracovávat něco velice emocionálního rozumem.

Čtěte celý popis tarotové karty a možnosti, jak si vyložit trojku mečovou jako vytaženou kartu dne.

To je dneska zase den! Ráda bych vás ujistila, že dnes rozhodně nepřijdete svému partnerovi na nevěru, ani vás nezradí nejlepší kamarádka, ale bylo by ode mne podlé vám to zatajit.

Dnešek je den, kdy se dost často jitří city a může přitom jít o vaše staré rány, které se otevřou vlivem nových informací, nebo tím, co se vás dotkne, může být nějaká úplně nová, vypečená zrada.

vyšlo Po 28. 03. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta osm mečů

Klíčová slova pro výklad:

Blok. Cítit se ve slepé uličce. Zmatek. Myšlení, které se točí v kruzích. Spoutání. Dostat sám sebe do úzkých. Počínající panika. Setřást něco. Osvobodit se. Problém, který nedokážete vyřešit sami. Záležitost, ve které se chováte nerozumně.

S osmičkou mečů se ocitáte v pasti. Každá varianta už byla stokrát promyšlená, vaše myšlenky se točí v kruzích a situace, zdá se, nemá východiska.

Buď se vám dnes podaří tento bludný kruh rozetnout, nebo se v něm zase o něco hlouběji podhrabete. Pokud chcete vědět, kam druhá varianta vede, doporučuji otočit list a přečíst si následující dvě karty. Pokud naopak chcete vědět, jak jste se do této situace možná dostali, obraťte list zpátky a přečtěte si sedm mečů.

vyšlo Ne 27. 03. 2016
Významy tarotových karet

Tarotová karta sedm holí

Klíčová slova pro výklad:

Potřeba obhájit svoji pozici nebo stanovisko. Slétají se kolem vás supi. Být sám proti všem. Máte na to, se ubránit. Ustoupit teď nepřipadá v úvahu. Statečnost. Odvaha. Je potřeba riskovat. Postavit se za své morální hodnoty. Přiměřená sebeobrana.

Čtěte celý popis tarotové karty a možnosti, jak si vyložit trojku mečovou jako vytaženou kartu dne.

Sedmička holí je špatná zpráva pro zbabělce. Dneska se budete muset prát! Situace došla tak daleko, že není jiného zbytí, než abyste zaujali jasný postoj a dali ostatním najevo, že se nehodláte vzdát a ponechat jim bez boje své místo.

vyšlo So 26. 03. 2016
Magie a čarodějnictví, Rituály a čarování

svickova-magie.jpg

Když dnes lidé hovoří o čarování nebo magii, většinou tím mají na mysli právě magii svíčkovou. Čarování se svíčkami patří nerozlučně k magickým rituálům snad na celém světě. Jak s ním začít, co k tomu budete potřebovat, o tom je dnešní článek. Povíme si také o tom, jak se větší z chování plamene svící, z obrazců ve vosku a jak nejlépe naložit obřadně se zbytky svého kouzla. Protože do koše rozhodně nepatří, o tom jste už možná slyšeli.

Svíčková magie je zároveň moderní a starobylá. Doklady o čarování s voskovými figurkami máme už ze starého Řecka a Egypta, kde je lidé používali na přivolání lásky nebo třeba pro odplatu na nepříteli. (Více o magii figurek a panenek se dočtete v tomto článku.)

Moderní svíčková magie tak, jak ji známe, má svůj původ na konci 19. století, kdy se s vynálezem parafínu a barviv staly svíce široce dostupné. Objevilo se množství katolických svící, určených pro modlitby ke svatým, i úplně nové "pohanské" svíčky ve tvaru mužů, žen, párů, pyramidy úspěchu nebo třeba ďábla. O čarování s velkými svícemi ve skle, které hoří řadu dní, jsme psali dříve.

První moderní příručky svíčkové magie se objevily ve 40. letech 20. století a od té doby se příliš nezměnily. Svíčková magie používá klasické planetární souvtažnosti a značný význam se klade na magický význam barev. Jak je využít?

vyšlo So 26. 03. 2016
Jak začít s magií, Magie a čarodějnictví

Krystaly a drahé kameny využívali k magii už ve starém Egyptě. Legendy hovoří o atlantských kněžích, kteří používali moc krystalů k telepatii a dalším úžasným schopnostem.

V následujícím článku poodhalíme roušku, která halí magické a léčebné využití drahých kamenů. Naučíme se, jak si kameny vybírat, jak je nejlépe nabíjet energií a očistit před použitím a také jakými netradičními způsoby je můžeme používat.

vyšlo So 26. 03. 2016
Magická obrana, Rituály a čarování, Magická očista

koupel v soli očista

Jaro je tradičním časem očisty domácnosti a detoxikace těla od různých nánosů negativních energií. S příchodem jara a velikonočními rituály se tradičně pojí voda, a proto se nám do tohoto období velice hodí povídání o magickém využití soli a rituálních solných koupelích.

Sůl je od středověku využívána jako jeden z hlavních prostředků zažehnávání. Mrtví je nesnášejí, neochomýtejte se s ní proto nikdy kolem svého oltáře předků. Mocí dvou živlů, Země a Vody, se můžete očistit od ulpělých kleteb a emocionálních zbytků, a můžete je také využít k očistě prostor. Sůl do sebe negativní síly nasakuje, hodí se proto jako doplněk veškerých očist a rituálů. Hotové magické soli v různých barvách, s bylinami a oleji patří k oblíbenému sortimentu všech čarodějnických obchodů a najdete je i u nás.

Mezi hlavní způsoby magického využití soli patří:

 • Koupel v soli (stačí symbolické množství asi jedné polévkové lžíce, smyslem není fyzická očista, do rituální lázně byste měli vstupovat už čistí!)
 • Omývání dveří, prahů a oken solí, rozpuštěnou v kbelíku. Často se do ní přidávají různé magické byliny.
 • Vysypání kruhu ze soli při magickém rituále. Sůl použijete k vytyčení kruhu na místo oblíbenějších svíček, křídy nebo krystalů a po rituále ji vyhodíte a smetete.
 • Magickou sůl můžete také sypat do rohů místnosti a ponechat ji tam působit přes noc, aby vysála negativitu.
 • Můžete ji také dávat doprostřed místnosti do misky spolu s bílou svící a očišťovat tak prostor mocí světla, ohně a soli.
 • V soli můžete očišťovat a nabíjet různé předměty, zejména kameny, kyvadla a amulety. (Více o technikách očisty a nabíjení kamenů.)
 • A tak dále - fantazii se meze nekladou!
vyšlo So 26. 03. 2016
Magie a čarodějnictví, Rituály a čarování, Lunární kalendář

Měsíc v úplňku a vlk

Pokud se začnete zabývat čarodějnictvím, brzy narazíte na význam Měsíce (Luny) a jeho energií. Následuje stručný nástin toho, jak se lunární fáze využívají v praxi moderního čarodějnictví.

Nov (ang. „new moon“)

Čas pro magii zahrnující nové počátky, začátky, započínání projektů. V tomto čase se obyčejně konají rituály Představování dítěte (“křest“ ) ang. „wiccaning, saining“

Dorůstající (ang. „waxing moon“)

Toto je čas růstu, čas pro magii, která zahrnuje růst a zisk.

Úplněk (ang. „full moon“)

Toto je tradiční čas pro magii obecně - a zvláště dobrá doba pro magii vztahující se k léčení, ochraně a plodnosti. To jsou typické kvality spojované s lunárním principem a lunárními božstvy. Úplněk je také spojován se všemi druhy věštění. O úplňku se často konají Iniciace, Svazování rukou (svatba) a rituály přijetí do dospělosti(ang. „coming of age“).

Novinky v eshopu

Kadidelnice a nádoby na vykuřování

Magické vykuřovací směsi

Vykuřovací pomůcky

magické vonné tyčinky

Magické soli

Všechny novinky

Vydali jsme

Tarot: Hra osudu na každý den

Více o knize

Připravujeme k vydání

Více o knize

Kalendář akcí

Víkendové akce

Programy na celý víkend.

Magie pro zasvěcené

Na tomto semináři pronikneme hlouběji do tajů rituální magie a odpovíme si na otázky, na které v začátečnickém semináři nezbyl prostor: jak věštit z hořících svící, jak nakládat se zbytky kouzla, jak svoje kouzla rušit. budeme si více hrát s oblíbenými voskovými panenkami, které se naučíte používat, a vytvoříme si vlastní talisman a šamanský váček (mojo). Koná se na velký pohanský svátek - Beltine a Valpuržinu noc!

Termíny:

 • 30. dubna - 1. května 2016 vyprodáno
 • 18.-.19. červen 2016 6 volných míst

Podrobně

Magická obrana

Využijte ve svém životě techniky magické očisty a vypuzování neblahých sil - psychických upírů, nepřátel či kleteb. Naučte se jim předcházet, zpozorovat včas jejich projevy a zažehnat je. Seminář představuje osvědčené rituální postupy a techniky lidové magie.

Termíny:

 • 21.-22. květen 2016 vyprodáno

Podrobně

Věštění z karet

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi? Věštění z karet je řemeslo stejně jako umění, kterému se můžete naučit. Společně projdeme všechna typická úskalí, naučíme se správně formulovat otázky, ukážeme si různé balíčky karet a osvědčené způsoby výkladu. Nahlédneme také do moudrosti karet, které nám ukazují zrcadlo našeho nitra a odneseme si věštbu pro svou budoucnost.

Termíny:

 • 28.-29. května 2016 vyprodáno

Podrobně

Praktická magie

Začněte používat magické rituály ke svému prospěchu a vytvořte si harmonický život. Seminář pojednává o nejčastějších příčinách neúspěchu kouzel i o tom, co dělat, aby nám fungovala. Věnujeme se formulování našich přání a cílů; podrobně rozebíráme vedení magického deníku, zřízení domácího magického oltáře, načasování rituálů a významy barev.

Termíny:

 • 4.-5. června 2016 2 volná místa

Podrobně

Odeklínání

Zbavte se svých kleteb, uřknutí a bloků. Intenzivní seminář prochází všechny obvyklé zdroje bloků, jako jsou rodinné vzory a minulé vztahy, jakož i vlastní emocionální zátěž. Budeme intenzivně odpouštět a vykopávat ze skříní kostlivce a démony minulosti, které budeme zažehnávat osvědčenými rituály. Díky povaze cvičení se seminář se hodí i pro ty, kdo se v minulosti odeklínání účastnili.

Termíny:

 • 25.-26. červen 2016 vyprodáno

Podrobně

Jednodenní akce

Programy na neděli odpoledne, případně večer.

Jak si (ne)přičarovat partnera

17. července 2016

O milostné magii, jejích úskalích a nebezpečích.

Magie lásky je tou nejpopulárnější magickou disciplínou - a zároveň tou, kde se stávají nejznamenitější maléry. Co všechno dokáže? Jak jí nepodlehnout, a jak ji lze rozumně využít ve svůj prospěch, o tom bude řeč.

Podrobně

Jak se blbě neptat karet

31. července

Jak vykládat z karet sobě i druhým jako profík.

Na blbou otázku dostaneme vždycky akorát tak blbou odpověď. Proč je vlastně hloupé ptát se karet, kolik budu mít dětí, kdy umřu a kdy se vdám? Poslechněte si, jak jdou na vykládání z karet profesionálové a jak si poradit s každou otázkou, která vás zajímá, a získat na ni od karet odpověď.

Podrobně

Jak přestat mít „smůlu na chlapy”

14. srpna

Jak začít konečně potkávat a přitahovat „normální chlapy”.

Tak zvaná „smůla na vztahy” může mít různé příčiny: vlastní blbost, špatné vzory z původní rodiny nebo třeba vazby, které nás stále pojí s osobami z minulosti. Noira objasní typické příčiny neúspěchu v seznamování a podá návod, jak jít na to správně.

Podrobně

Jak magie (ne)funguje

28. srpna

O tom, co magie umí a neumí a jak vlastně funguje

Jaké jsou ingredience úspěšného rituálu a jak se tyto rituály liší od těch neúspěšných? Noira bude hovořit o principech magického rituálu a zhmotňování přání, od volby záměru, přes typické chyby až po nesmyslné zázraky... které se občas také staly.

Podrobně

Principy prosperity

11. září

Chcete si vyčarovat výhru v loterii nebo doopravdy zbohatnout?

Dobrá zpráva je, že magie peněz patří podle mnohokrát opakovaných experimentů k nejsnazším magickým disciplínám. A tak stojí za to, abyste se seznámili s principy prosperity a začali je sami používat. Nakonec nejhorší, co se vám může stát je, že zbohatnete...

Podrobně

Ďáblův advokát

25. září

Není celé slavné duchovno takhle náhodou jeden velký podvod?

Noira bude vystupovat jako ďáblův advokát a pokusí se vás přesvědčit o tom, že celé slavné duchovno je jeden velký podvod. Sekundovat jí k tomu budou dva ďábli na slovo vzatí, Zbyněk Milner (Domácí magie) a znalec Tarotu, Alarzach.

Podrobně

Na téma nové knihy "Psychická sebeobrana"

Kniha vychází na podzim 2016.

Psychičtí upíři a jiná verbež

9. října

Psychopati, manipulátoři a spol.

V první přednášce na téma své nové knihy Noira nabídne spojení poznatků z moderní psychologie o psychopatech, manipulátorech a vyšinutých osobnostech s dobře známými tradicemi lidové magie.

Podrobně

Pravda o černé magii

23. října

Noira rozkryje to vůbec nejvíce tabuizované téma, a žádná otázka nezůstane stranou.

Včetně otázek, ze kterých nebudete spát, jako „Kolik dnes stojí magická vražda?” nebo „Opravdu černí mágové páchají krvavé oběti?”Mužský pohled na věc a další zkušenosti z praxe doplní Noiřin host, profesionální čaroděj Radek Ráček, (Duchovní pomoc).

Podrobně

Rodinné kletby

6. listopadu

Kostlivci se skrývají v rodinné almaře

Rodinné nebo rodové kletby skuteční existují a nejsou tím, za co je máme: většinou za nimi nejsou pakty s démony vašich předků, ale temná tajemství, která se dědí po generace. V této přednášce Noira nabídne spojení poznatků moderní psychologie spolu s moudrostí lidové magie.

Podrobně

Jak nepozbýt své síly

20. listopadu

Jak se zotavit z kletby a už se nenechat

V poslední přednášce z volného cyklu na téma psychické sebeobrany obrátí Noira vaši pozornost k tomu, jak se nenechat vysát a jak předcházet ve svém životě kletbám a situacím, ve kterých pozbýváme své životní síly - a jak se zotavit, když už jste o ně přišli.

Podrobně

Kámen mudrců drobného podnikatele

4. prosince

O ezoterických principech úspěšného podnikání.

Noiřiným hostem bude Madla Čevelová (Marketingová kouzla, Tarotová asociace), psycholožka, moderní čarodějnice a respektovaná lektorka a poradkyně pro živnostníky a malé firmy. Mají věštění, magie a vize také svoje místo v podnikání - a jde to bez nich vůbec?

Podrobně

Výklad snů

18. prosince

Jak vykládat svoje sny a porozumět snovým jevům?

Sigmund Freud nazval výklad snů „královskou cestou” do podvědomí.Kdyby Caesar poslechl varování ze sna, nemusel být zavražděn v senátu. Ze schopnosti vykládat své sny můžete dozajista těžit i vy.

Podrobně

Novinky v eshopu

Kadidelnice a nádoby na vykuřování

Magické vykuřovací směsi

Vykuřovací pomůcky

magické vonné tyčinky

Magické soli

Všechny novinky

Vydali jsme

Tarot: Hra osudu na každý den

Více o knize

Připravujeme k vydání

Více o knize