Milczenie
Milczenie

Długo mnie tu nie było. Jakiś "wirus" mi tę stronę poszatkował i usunął wiele istotnych materiałów, nagrań, publikacji. Ciekawe, że w trakcie kampanii wyborczej w 2011 roku. Wydarzyła się też w tamtym roku tragedia w mojej rodzinie, która mnie do aktywności politycznej bardzo, co zrozumiałe, zdystansowała. Dziś, po pięciu latach, oddychamy z ulgą, choroba odeszła, mamy nadzieję, że bezpowrotnie.

Moja strona - tak było dotychczas, tak będzie i teraz - niewiele miejsca poświęci "charyzmatycznym inaczej", czyli tym, którzy odpowiadają definicji Maksa Webera, że charyzma to umiejętność wpływania na ogół obywateli. Weber nie przewidział, a może nie chciał wiedzieć, że wystarczy mieć kasę, siłę lub po prostu zwyczajnie nie mieć sumienia, by skutecznie umieć "wpływać na obywateli". To nie jest chryzma, to najczęściej jest cynizm i brak skrupułów.

Moja strona będzie służyła Prawdzie, z pełną świadomością, że mogę się czasem mylić. Umiem jednak, gdy tak się zdarza, przyznać się do błędu. Uwagi będę przyjmować pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszam

4.06.2016