שליכט צבעוני

שליכט צבעוני

 

מחפשים קבלן שליכט צבעוני?

קבלן שליכט צבעוני

שליכט צבעוני הוא בעצם טיח דקורטיבי המיועד לחיפוי קירות חוץ ופנים, המגיע בשלל מרקמים, גוונים ורמות גימור. הצטרפו לעשרות לקוחותינו ותהנו גם אתם מעבודה מקצועית ללא פשרות!

חברת אומגה שיפוצים היא אחת החברות המובילות בתחום עבודות שליכט צבעוני – אנחנו נותנים אחריות למשך שנתיים על כל עבודות השליכט שאנחנו מבצעים ועושים זאת בשמחה ,עבודותינו מדברות בעד עצמן. אנחנו מכירים את התחום על בוריו ומעסיקים בעלי מקצוע עם ניסיון רב בלבד! החברה מבצעת עבודות שליכט מכל הסוגים החל משליכט צבעוני לבית , שליכט לקירות פנים , עבודות שליכט למשרדים והיי-טק ועוד…

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

ההודעה שלך

דרכי יצירת קשר

טלפון במשרד: 073-7969748
אימייל: ykcolors@gmail.com
שעות פעילות:
ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
אזור פעילות:
קו כרמיאל בצפון ועד קו אשקלון בדרום.
סמרטפון? לחץ להתקשרות

פרויקט שליכט צבעוני במשרדי איטונגאומגה שיפוצים מבצעים שליכט

גם איטונג בחרו בנו כקבלן שליכט צבעוני!

פרויקט טיח אקרילי

קח מציגים ללקוח דוגמאות לשליכט:

הצגה של הטיח בבית הלקוח

שליכט צבעוני – בעצם הוא טיח צבעוני , דקורטיבי ,בעל מרקם מחוספס (בכמה רמות של חספוס) השליכט נראה סדוק קצת , עתיק , הוא מסוגל לכסות סדקים ללא צורך בשפכטל מקדים, הוא בעצם ציפוי דקורטיבי לקירות . שליכט הינו טיח ולא צבע שליכט כמו שרבים קוראים לו , השליכט הוא בעצם טיח דקורטיבי המגיע באין ספור גוונים וכמה מרקמים שונים.

מהו שליכט צבעוני ?

שליכט צבעוני איננו צבע אלא טיח מיוחד, עם תכונות ספציפיות ומרקם מיוחד שצריך לדעת כיצד לעבוד איתו. לכן, כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה לאורך זמן, חשוב שתבחרו במקצוענים לביצוע העבודה. אנחנו בחברת אומגה שיפוצים מתמחים בעבודה עם שליכט צבעוני ועושים זאת לאורך שנים. אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר, על התאמת עוביי גרגירי השליכט לקירות, על הכנת הקירות באופן מדוקדק לפני שנתחיל בביצוע השליכט, וכמובן על ביצוע השליכט בצורה המקצועית ביותר. שליכט צבעוני הוא חומר גמיש אשר מורכב מגרגרים קטנים. מקצוענים בעלי ניסיון יודעים כיצד למרוח את השליכט בצורה שתפזר את הגרגרים באופן המיטבי. כך התוצאה תהיה מרקם יפה ונעים לעין. הניסיון שלנו מלמד גם כי חשוב לסיים את עבודת השליכט על הקיר במלואו במסגרת יום עבודה אחד. אחרת ניתן יהיה לראות מעין תפר במקום בו הופסקה העבודה. גם עובדה זאת מדגישה את חשיבותו של צוות מקצועי, מנוסה וזריז.

ניתן ליישם את השליכט הצבעוני על חיפוי קירות פנים וחוץ..

שליכט/טיח צבעוני ניתן לראות כיום על בתים רבים שעברו שיפוץ , הוא מאד נפוץ בשל היותו עמיד ביותר במים ובזכות המרקם המיוחד ובאין ספור הגוונים. שניתן למצוא אותו.

לכל חברה אשר מייצרת שליכט צבעוני ישנם מספר מוצרי שליכט אשר שונים זה מזה בגודל הגרגרים שלהם. שליכט צבעוני בעל גרגרים קטנים מומלץ לעבודה בתוך הבית, כאשר אנו מעוניינים במרקם עדין. שליכט צבעוני בעל גרגרים גדולים מתאים לקירות חיצוניים שם נרצה להגיע למרקם יותר גס ומחוספס. השליכט האקרילי הגמיש של חברת טמבור מגיע במבחר רחב של מרקמים: עדין 30, מדיום 40, בינוני 50, מגורען 70, גס 90 ואקסטרה גס 130. רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן ידע להתאים באופן מדויק את מרקם השליכט אל הקיר המיועד.

שליכט מעצב לנו את הבית בצורה אלגנטית, ניתן לראות דוגמאות של שליכט צבעוני באתרי היצרנים טמבור או נירלט. אלו הן החברות שאנחנו ממליצים עליהם ועובדים איתן בפרויקטים של השליכט. במידה ואתם צריכים לבצע צביעה חיצונית של הבית השליכט הצבעוני נותן לנו באותו המטבע צבע בעל עמידות גבוהה מאד למים. כך שהרווחנו פעמיים גם עמידות גבוהה ביותר לרטיבות וגם יופי מיוחד מאד ומחוספס.

קצת נתונים טכניים על טיח צבעוני

שליכט הוא טיח מעורבב עם גבס או חול וצבע. העובדה שהטיח הצבעוני מגיע כבר בגוון שנבחר הצבע נשאר בריא גם עם הזמן , אין קילופים וסדקים בצבע – יתרון משמעותי ביותר.

פרויקט שליכט צבעוני במזכרת בתיהאומגה שיפוצים בפרויקט טיח אקריליפרויקט טיח אקרילי

פרויקט שליכט צבעוני במזכרת בתיה

פרויקט שליכט בוילהטיח חוץהכנת פיגומים לפני שליכט

סרטוני פרויקטים להדגמה:

תמונות מפרויקטים להדגמה:

 • חיפוי קירות טיח צבעוני

  חיפוי קירות טיח צבעוני

 • עבודות טיח חוץ כהכנה לשליכט צבעוני

  הכנה לשליכט צבעוני

 • שליכט צבעוני בחוץ

  שליכט צבעוני בחוץ

 • הצוות עובד על שליכט צבעוני

  הצוות עובד על שליכט צבעוני

 • הכנה לשליכט צבעוני

  הכנה לשליכט צבעוני

 • שליכט צבעוני

  שליכט צבעוני

 • שליכט צבעוני פתרון מושלם לרטיבויות

  שליכט צבעוני פתרון מושלם לרטיבויות

 • שליכט צבעוני בגוונים מעניינים על וילה

  שליכט צבעוני בגוונים מעניינים על וילה

 • שליכט

  שליכט צבעוני משדרג כל שיפוץ