В кафедральному соборі Різдва Христового відбулося вручення церковних нагород. - 8 Липня 2016 - cerkvainfo.od.ua
Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 17.08.2016
Головна » 2016 » Липень » 8 » В кафедральному соборі Різдва Христового відбулося вручення церковних нагород.
10:29
В кафедральному соборі Різдва Христового відбулося вручення церковних нагород.

За сприяння діяльності військових капеланів Одеської єпархії, за представленням єпархіальної Ради Одесько-Балтської єпархії, настоятель парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрей Андрій Ляшик вручив єпископу Одеському і Балтському Марку відзнаку "За служіння Богу і Україні". 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за багаторічне та плідне служіння в Одесько-Балтській єпархії та з нагоди 40-річчя від дня народження, єпископ Марк нагородив секретаря єпархіального управління архімандрита Микиту (Сировегіна) орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого II-го ступеню. 

З нагоди успішного закінчення ремонтно-реставраційних робіт в Свято-Покровському храмі с.Цибулівка Великомихайлівського району Одеської області та з нагоди 40-річчя від дня народження, з благословення Святійшого Патріарха Філарета єпископ Марк нагородив благочинного Великомихайлівського та Ширяївського районів Одеської єпархії протоієрея Юрія Граблюка орденом святих Кирила і Мефодія. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за активну благодійну діяльність, постійну допомогу вимушеним переселенцям з окупованого Донбасу та анексованого Криму, єпископ Марк нагородив депутата Одеської обласної ради Миколу Миколайовича Деревянко та керуючого компанією "Терра Фуд" Андрія Ігоровича Ковальчука церковними медалями "За жертовність і любов до України" та Архієрейськими Благословенними грамотами. 

Медаллю "За жертовність і любов до України" та Архієрейською Благословенною грамотою також нагородженний засновник і Президент Групи компаній «Терра Фуд», Герой України Станіслав Андрійович Войтович. 

Єпископ Марк привітав нагороджених, побажав їм успіхів і Божої допомоги у праці на славу Святої Православної Церкви й Батьківщини.