בניית אתרים בוורדפרס


בניית אתרים בוורדפרס – הקדמה

בניית אתרים בוורדפרס לכאורה מבחינה טכנית פשוטה מאוד וקיימים כיום כלים רבים לבניית אתרים בוורדפרס ואפילו בחינם ללא כל ידע בקוד או בתכנות.

אך כשחושבים על האתר ככלי פרסומי לקידום העסק ושמטרתו הרבה יותר מרק להיות עוד אתר ברשת מבינים שהתהליך בעצם עסק לא פשוט וככל שנייחס לו חשיבות  גבוהה יותר כך גם ההכנסות של העסק שלנו יהיו בהתאם וההתייחסות של לקוחות פוטנציאליים

כל חברת בניית אתרים מודעת היטב לחשיבות העניין ומקדישה שעות רבות במהלך החודש על מנת לפתח עבורכם מערכות קוד חדשניות ומותאמות לצרכי מנועי החיפוש שבעזרתן ניתן גם לבצע קידום אורגני בגוגל במטרה להביא אליו כמה שיותר גולשים המהווים לקוחות פוטנציאליים. 

בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס

בתהליך בניית אתרים בוורדפרס נדרש לקחת בחשבון פרמטרים רבים המשפיעים בצורה ישירה ועקיפה על ביצועי האתר שלנו. החל מקוד תקני שאמנם נמצא מאחורי הקלעים אך מהווה מרכיב חשוב מעין כמותו  מאחר ונדרש לראות אתר משני היבטים בין היתר אחד ברמת המשתמש והשני ברמת מנועי החיפוש והסורקים של גוגל הסורקים את האתר שלנו ובעצם קידום העסק והגברת החשיפה ללקוחות פוטנציאליים שכל אחד מהם יכול להוות שינויי משמועותי לעסק מהחינה כלכלית.

יחד עם זאת נדרש להעניק חשיבות רבה למראה האתר ועיצובו, להיבט זה חשיבות גבוהה מאוד בתכנון בניית אתרים, מרכיב זה קובע האם לקוח יישאר באתר וכמה זמן? האם האתר משדר לו יציבות (כשמדובר במסחר אלקטרוני)? האם האתר מרגיע אותו? מלחיץ? ועוד אלמנטים חשובים שאנו בדוולופנט בניית אתרים יודעים לקחת בחשבון!

בניית אתרים בוורדפרס

אנו מבצעים כיום בניית אתרים בוורדפרס שמהווה מערכת לבניית אתרים בקוד פתוח מהפופלריות ביותר בשוק, עם מגוון עצום של תבניות מוכנות מראש (אנו מבצעים גם פיתוח תבניות בהתאמה אישית), מגוון רחב של מודולים לטופסי יצירת קשר, תוספים מעולים המסייעים לקידום אורגני של האתר ומעניקים תמיכה אדירה לבוני אתרים ולמקדמי אתרים לבניית אתר תקין למנועי החיפוש בדגש על גוגל.

בוורדפרס תוכלו למצוא גם רכיבי מסחר אלקטרוני מתקדמים המעניקים אפשרות להציג מוצרים ולמכור ישירות דרך האתר, רכיבים אלו שימושיים מאוד ופופולריים בקרב חנויות המעוניינות באתר למסחר. יחד עם זאת תוכלו למצוא מודולים להטמעת צ'אטים, פייסבוק, טוויטר ורשתות חברתיות בכלל באתר שלכם.

בהתאם לכך אנו מעניקים שירות אחסון אתרים ייעודי לאתרי וורדפרס (שרתים בישראל) עם גיבויים שוטפים, ליווי מיקצועי ותמיכה טכנית. אתרי וורדפרס נהנים מעדכונים שוטפים ובכך הקוד שלהם נשאר רלוונטי כל הזמן מול דרישות גוגל ולא צריך לבנות אתר חדש בתדירות גבוהה יחסית כפי שהיה נהוג באתרי הקוד הסגור.

ההמלצה שלנו ולמעשה של רוב חברות בניית התארים כיום היא לבנות אתרים בוורדפרס מהסיבות שצויינו כאן ומעוד רבות שלא צויינו.

יתרונות בניית אתרים בוורדפרס

יתרונות מובהקים של בניית אתרים בוורדפרס המהווים את הצלחת המערכת ומזכים אותה בפופולריות ברחבי העולם הם:

  1. מערכת בקוד פתוח: בניית אתרים בוורדפרס מתבצעת בקוד פתוח חינמי המאפשר לכם לבצע שינויים בהתאם לצורכי העסק והאתר שלכם בקלות וללא ידע תכנותי בקוד. יחד עם זאת עצם העובדה שמדובר בקוד פתוח פשוטו כמשמעו האתר הינו שלכם כולל הקבצים וקוד האתר כך שאתם לא "כבולים" למתכנת האתר כשברצונכם לבצע שינויים ברמת הקוד או במיקום אחסון האתר ועוד.
  2. עדכונים שוטפים: מערכת הניהול וורדפרס מתעדכנת בתדירות גבוהה ומותאמת לדרישות ולקווים המנחים של מנועי החיפוש ומאפשרת לאתר שלכם להישאר תמיד מעודכן ובעל אופטימיזצית קוד עדכנית ששומרת על ביצועי אתר תקינים.
  3. מודולים ותוספים: וורדפרס הינה מערכת מודולרית שניתן להתקין בה מודולים ללא הגבלה כגון: גלריות תמונות, טופסי יצירת קשר, ניוזלטר, סקרים, רכיבי תמיכה ברשתות החברתיות, ורכיבים נוספים התורמים לעבודת אתר תקינה.
  4. התאמה למובייל: נכון היום כל אתר אפשר להתאים למובייל אך בוורדפרס הנושא הופך להיות מאוד פשוט ונגיש דבר המהווה יתרון אדיר לאתרים הנבנים במערכת ניהול וורדפרס.
  5. מערכת חינמית: וורדפרס הינה מערכת ניהול אתרים חינמית שאתם נהנים מכל היתרונות והקדמה ברשת בחינם!! במידה ובחרתם לבצע בניית אתרים אצל חברה לבניית אתרים אתם נדרשים ברוב המקרים לשלם רק עבור הבנייה, זמן העבודה.
  6. ממשק משתמש פשוט: אחד מהיתרונות שבעצם הביאו את המערכת הזו אל קידמת הבמה והפכו אותה לפופולרית ביותר היא הפשטות שלה ביחס לנערכות ניהול דומות כגון: ג'ומלה, דרופל ועוד… בעזרת ממשק משתמש פשוט וידידותי העבודה על האתר פשוטה מאוד, ישנו תרגום לעברית (בכלל המערכת מגיעה עם תרגומים כמעט לכל השפות) ניתן לבצע את כל הפעולות מהפשוטות ועד למורכבות בלי בעיות וללא כל רקע במחשבים או תכנות.

 

 

מסקנות בניית אתרים בוורדפרס:

בהמשך לכל מה שנאמר כאן, אנו רואים בוודאות כי וורדפרס הינה המערכת הכדאית ביותר לבניית אתר לעסק שלכם. כל היתרונות שצויינו כאן תורמים בצורה ישירה להצלחת תהליך קידום אתרים ולמיצוב העסק בעיני מנועי החיפוש שמדרגים את האתר בתוצאות החיפוש בהתאם.

יחד עם זאת ישנה תרומה אדירה לשיפור חוויית הגלישה של המשתמשים באתר כשבעזרת המודולים המתאימים במיקומים הנכונים משפרים את האינטרקציה עם הגולש ומגיברים את זמן השהייה באתר ומגדילים את אחוז הפניות האיכותיות מהאתר. בניית אתרים בוורדפרס מהווה כיום נתח גדול מאוד בבניית אתרים בארץ ובעולם עם מליונים של משתמשים ולא בכדי מייקרוסופט הכריזו עליה כמערכת הקוד הפתוח הטובה ביותר.

בניית אתרים בוורדפרס פתרון מושלם עבור העסק שלכם הן מבחינת העלויות הנמוכות ביחס לבניית אתרים והן בגלל האפשרויות ארוכות הטווח שהמערכת הזו מציעה ומאפשרת לכם להישאר כל העת עם אתר אינטרנט מעודכן וחדשני בהתאם לטכנולוגייה שבתחום זה משתנה בקצב יום יומי.

הינכם מוזמנים לפנות (לחץ כאן ליצירת קשר: צור קשר) אלינו בכל שאלה לקבלת פרטים נוספים אודות בניית אתרים בוורדפרס ואודות השירותים המשלימים כגן קניית דומיינים, אחסון אתרים וורדפרס וכמובן קידום אתרים ונשמח לענות על כל שאלה.