הובלות קטנות בפתח תקווה

שוק ההובלות בישראל הינו שוק רחב מאוד כשכמובן ישנו צורך תמידי בו. הצורך בהובלות בפתח תקווה מקבל ביטוי בכל חלקי הארץ וביטוי רחב ובולט יותר באזור המרכז כמובן כשהדבר בא לידי ביטוי בערים באזור זה.

הובלות קטנות בפתח תקווה

הובלות בפתח תקווהאחת מערי המרכז בה ישנו צורך תמידי בשירותי הובלות היא פתח תקווה. מיקומה של העיר במרכז, כעורק בולט ומרכזי המחבר את גוש דן לחלקה הדרומי של אזור השרון ובהיותה העיר השישית הגדולה בישראל יש כמובן ביקוש רק לשירותים רבים וביניהם כמובן שירותי הובלה.

בצורה שבה בנויה העיר ואופייה כמובן הופך את פתח תקווה לאזור בו קיימת עבודה רבה עבור חברות הובלות, הן אלו שמעניקות שירותים רחבים של הובלות וכמו גם אלו שמעניקים שירותים של הובלות קטנות.

עם אוכלוסייה של כמעט רבע מיליון תושבים טבעי יהיה הדבר שהצורך בהובלות בתוך העיר כמו גם לתוכה יהיה הכרחי יום ביומו. ביטוי לכך אף אפשר לראות על פי נתונים הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה על קצב גידול של כמעט 2% מידי שנה באוכלוסיית העיר. תרגום של נתון זה לכדי מספרים מצביע על מעבר של עד 5,000 תושבים מידי שנה לעיר פתח תקווה. נתון שבהחלט מסביר את הצורך בשירות הובלות בעיר.

ביטוי נוסף להובלות רבות בעיר פתח תקווה נוגע כמובן לצורך של משרדים רבים בשירות זה. בעיר קיימים מספר רחב של אזורי תעשייה המתפתחים וגדלים מידי שנה. התפתחות זו, כמו גם העדפה של חברות נוספות להעתיק את משרדיהם לעיר, מביאה בשל כך לביקוש גדול ורחב של הובלות עבור משרדים, גדולים וקטנים, לעיר ולאזורי התעשייה שלה.

העברת משרדים בפ"ת

אזורי התעשייה של פתח תקווה, כאמור, הפכו עבור חברות ההובלות בעיר כנכס ממש ומקור להכנסה גבוהה באופן יומיומי ממש. בבחינה של שטחי התעשייה בעיר מדובר בעצם על שטח רחב של 10,000 דונם, כששטח זה מתחלק לשלושה שטחי תעשייה קטנים יותר.

בצפון מזרחה של העיר קיים אזור תעשייה סגולה. שטחו הכולל הוא 3,000 דונם ובו מאוכלסים כ-900 עסקים שונים, שלרבים מהם משרדים וציוד רב שצרך ויזדקק בעתיד שירותי הובלה. מעבר לכך קיימים באזור תעשייה זה עסקים נוספים שלא פעם צורכים שירותי הובלה: אולמות וגני אירועים, מפעלי תעשייה כבדה ושני מרכזי קניות גדולים.

במערבה של פתח תקווה קיים אזור תעשייה נוסף – קריית אריה. קריית אריה הינו אזור התעשייה הגדול בעיר (כ-5,000 דונם) ומוכר כמובן לחברות הובלות רבות בעיר. באזור זה, לצד תעשייה כבדה, קיימים משרדים רבים ומגוונים של חברות הייטק רבות במסגרת שטח שנקרא "פארק אזורים". בפארק חברות גדולות כמו אינטל, טבע, מגדל, גילת (חברת רשתות לויין), טלדור, איי.בי.אם ועוד. בתוך אזור התעשייה נמצאת גם מכללת מגמות. מכללה ללימודי שוק ההון והנדל"ן אשר מיקומה בעיר סוחפת עימה גם סטודנטים רבים שמגיעים לגור בעיר כשהם עצמם מהווים מקור ללקוחות נוספים בעבור שירותי הובלות.

אזור התעשייה השלישי והקטן יותר, שגם לו תרומה נכבדת של משרדים הצורכים שירותי הובלות הוא אזור התעשייה מטלון בחלק המערבי של העיר. אזור תעשייה זה נמצא על שטח של 2,000 דונמים ובו חברות גדולות בעלי משרדים כמו: בזק בינלאומי, שטראוס, בית פורשה ועוד.

בעיר ישנו כמובן גם צורך בהובלות קטנות. הובלות אלו מוזמנות לרוב במסגרת של משרדים קטנים ובינוניים כמו גם עבור צעירים רבים הגרים בעיר לא פעם כהעדפה על מגורים בתל אביב עצמה שנחשבת ליקרה יותר מבחינת דיור ומחייה.לתושבי פתח תקווה הזקוקים להובלה יש ומומלץ לבקר באתרנו, להתרשם ולקבל בצעת מחיר לכל הובלה לה תזדקקו בתוך העיר ומחוצה לה.

עומדים לפני מעבר דירה וזקוקים להובלה? עומדים לעבור למשרד חדש וזקוקים להובלה של הרהיטים? אל תמתינו רגע נוסף – פנו אלינו עוד היום או התקשרו - 0526833070 וזכו להצעת מחיר זולה במיוחד ולשירות שאין לו תחרות. אחרי הכל – אנחנו כאן בשבילכם!