שיפוצים

 

כל מה שצריך לדעת על שיפוצים

שיפוצים עם אומגה שיפוצים

שיפוצים עם אומגה שיפוצים

במאמר זה נעשה קצת סדר בדברים ונבין קצת יותר לעומק את תהליך השיפוצים , נסקור כמה עולה שיפוץ דירה ואיך אפשר להעריך את המחיר לפי מצב הדירה או הבית.

אומגה שיפוצים

אומגה שיפוצים

 

לפני הכל צריך להחליט על תקציב ולפי תקציב זה לתכנן שיפוץ בית יעיל ונכון.

נתחיל….

שיפוץ בית ישן

בשיפוץ בית ישן למשל המחיר יהיה שונה משיפוץ בתים בני 5-10 שנים.

כשנכנסים לשיפוץ בית ישן צריך להבין מראש שצריך להחליף את כל צנרת בבית וזה אומר גם לפרק את כל הריצוף ולעשות חדש , במהלך שיפוץ כזה מומלץ ולרוב זה מה שקורה בפועל החלפת כל הצרת בבית לרבות חשמל , מים וביוב. מבצעים חציבות בקירות ומחווטים מחדש חשמל תיקני. לעיתים משנים את החלוקה לחדרים בבית ע"י שבירת קירות ובניית קירות גבס במקומם. זכרו אנחנו מדברים על בתים ישנים מאד בני 40-60 שנה. בבתים כאלה לרוב יש בעיית נזילות מהגג ולכן מחליפים את גג הרעפים בחדש או יוצקים תקרה. במהלך שיפוץ כזה כמובן שמגיעים לחדר האמבטיה. שיפוץ אמבטיה זהו תחום שצורך "ריכוז כוחות" צריך הרבה בעלי מקצוע בחלל קטן. חשמלאי,אינסטלטור, רצף,טיח , צבעי וצוות הריסה. המון בעלי מקצוע ותאום העבודה בשלבים. שיפוץ מקלחת או חדר אמבטיה מצריך פיקוח טוב מצד הקבלן.

החלפת ריצוף ושיש במטבח

החלפת ריצוף ושיש במטבח

קירות גבס

קירות גבס

עבודות גבס

עבודות גבס

מדרגות מעץ

מדרגות מעץ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן ששבתים ישנים יש שפריץ מזעזע מלפי המון שנים על קירות החוץ , את השפריץ אף אחד כבר לא רוצה לראות היום ולכן במהלך שיפוץ כולל נחליק את קירות החוץ ונבצע על הקירות שליכט צבעוני שהוא הפתרון האסטטי והמושלם כדי למנוע נזילות או חדירת מים לקירות. השליכט הצבעוני הוא טיח בגוון ומרקם מיוחד ושומר על הקיר לאורך שנים רבות.

אז תכל,ס כמה עולה שיפוץ דרה מסוג זה?

הערכה גסה היא בין 3000-4500 ₪ למ"ר

בהצלחה

שיפוץ בית במצב סביר

שיפוץ בית כזה בדרך כלל כולל בעיקר קוסמטיקה , שיפוץ או בנייה של חדר אמבטיה או רק החלפת מקלחת.

בשיפץו כזה כשמחליפים ריצוף עושים זאת בדרך כלל בהדבקה וחוסכים עלויות רבות של פירוק ופינוי הפסולת. לעיתים אנחנו נדרשים לבצע שבירת קירות וליצור שינוי בחללים בבית למשל דבר שקורה לנו רבות לאחרונה זה שבירת קיר מחיצה בין הסלון למטבח כדי ליצור חלל אחד גדול. בבתים חדשים ניתן לסיים שיפוץ קוסמטי די בזול. אין התעסקות עם צנרת חוץ מהזזת נקודות במידת הצורך, החשמל תקין ואין נזילות מהגג. הבית במצב טוב ורק רוצים לבצע שינוי מרענן ולכן שיפוץ כזה לא ניתן לכמת את המספרים אבל שוב הערכה גסה היא עלות שיפוץ בכמה עשרות אלפי שקלים.

שיפוץ דירות

בשיפוץ דירות מדובר בעניין קצת שונה , לדירה בבניין אין חצר ולרוב אין גג אלא ריצפה של הקומה מעל. בשיפוצים מסוג זה אין התעסקות עם נזילות מהגג כי הגג הוא הרצפה של השכן ובאחריותו. וודאי שמתם לב שאת עניין הנזילות מהגג אני מציין רבות וזאת כי זהו עניין בעייתי ולעיתים יקר מאד. בכל מקרה שיוץ דירות זול יותר משיפוץ בית הן בגלל התקרה והן בגללל שלדירה אין חצר שדורשת בשיפוץ בית התייחסות ובדירה לא.

כמעט תמיד כאנחנו נכנסים לשיפוץ דירות הדבר הראשון שאומרים לנו זה "אנחנו רוצם חדר אמבטיה מרווח" במקרים אלו רוב העבודה היא בנייה מחדש של חדר האמבטיה והרחבתה ע"י שבירת קיר ובנייתו מחדש במרחק גדול יותר  , בנייה של כל החדר מחדש בתכנון מודרני יותר. למשל עם ניאגרה סמויה

הכנה לקירות מעץ

הכנה לקירות מעץ

צביעת דירה - סדר וניקיון

צביעת דירה – סדר וניקיון

מדרגות ברזל בשילוב עץ

מדרגות ברזל בשילוב עץ

פרקט למינציה

פרקט למינציה

 

 

 

 

 

 

 

 

קירות גבס

קירות גבס זוהי הדרך הזולה ביותר לחלוקה מחדש של חללים בבית , בשיטה זו העבודה קצרה בהרבה, חומר הגלם זול יותר, ואין טירוף של לכלו כמו שבונים קיר בלוקים. קירו הגבס הם בהחלט אחד הפתרונות היעילים ונגישים לכל כיס כיום.

לסיכום

עבודות שיפוצים הם תחום רחב מאד ורצוי להכיר אותו לפני שמתחילים בשיפוץ, צריך להערך בהתאם בשיפוצים גדולים לעזוב את הבית לחודש או חודשיים  ובשיפוצים קטנים צריך להבין שייתכן ותתקלחו אצל השכן בימים הקרובים. עבודות שיפוצים מתחלקות לשניים – הריסה ופינוי , בנייה מחדש.

דברים חשובים שכדאי לדרוש מהקבלן

  • פינוי הפסולת לאתר פסולת רשמי
  • במידה ויש התעסקות עם חשמל יש לדרוש חשמלאי מוסמך
  • בשיפוצים גדולים מומלץ להעזר במפקח ואדריכל עוד לפני הפגישה הראשונה עם קבלן השיפוצים שבחרתם.
  • מהי תקופת האחריות לישפוץ ??? חשוב ביותר!

 

[youtube]http://youtu.be/yD7GOGRUMfI[/youtube]

אומגה שיפוצים וצבע מבצע עבודות צבע ושיפוצים בכל הרמות ושלעצמה דגש על רמת הגימור ועל טיב חומרי הגלם. אצלנו אחריו כלפי לקוח היא דבר ראשון ונעשה הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה….בסופו של יום כרטיס הביקור שלנו הוא לקוחות מרוצים.

אז צרו קשר או חייגו 073-7969748