טיח חוץ

 

עבודות טיח חוץ ופנים

טיח חוץ

טיח חוץ

אומגה שיפוצים היא אחת החברות המובילות בתחום הטיח – החל משכבת הרבצה צמנטית לבתים חדשים, טיח שחור , שליכט צבעוני , שליכט מינרלי וכלל ציפויי קירות החוץ.

אצלנו באומגה שיפוצים מכירים היטב את תחום הטיח ויודעים היטב לבחור את החומרים המתאימים ביותר לכל עבודה. טיח הוא חומר מבודד המיועד להוות שכבת יישור לאחר הרבצה צמנטית . הטיח משמש שכבה מקשרת לציפויים כמו השליכט הצבעוני או המינרלי . כיום בבתים חדשים כולם כבר הבינו שייתרונות השליכט הצבעוני או המינרלי עולים בהרבה על צביעת קירות בצבע אקרילי , למרות עלותו הגבוהה יותר של השליכט לעומת הצבע כמעט ולא תראו בתים חדשים עם צבע אלא עם שליכט או רב גמיש( נראה כמו צבע אך תכונותיו עולות בהרבה על צבע).

טיח לקירות חוץ – מטרתו היא כיסוי קירות החוץ של המבנה והגנה על המבנה מפני פגעי מזג האוויר,שכבת הטיח לא עבה כלל ולכן יש לדאוג להסיר בליטות לפני יישומו אלא אם מדובר על שכבת טיח שבאה לאחר הרבצה צמנטית מה שבבתים חדשים חובה לבצע, לעומת בתים ישנים שמטרת הטיח היא כיסוי שפריץ קיים לקראת שליכט צבעוני.

טיח חוץ לבתים חדשים

טיח החוץ מורכב משלוש שכבות

  • שכבה הראשונה היא שכבת ההרבצה , שכבה זו היא למעשה טיח צמנט בעובי של 3-6 מ"מ , ומטרתה איטום הקיר ויסוד קושר לשכבת הטיח ( טיח שחור לא נדבק ישירות לבלוק)
  • השכבה השנייה, שכבת הטיח, נעשית יום ,יומיים לאחר ההרבצה הצמנטית (לאחר ייבוש) ומטרתה היא יישור שכבת ההרבצה.
  • השכבה השלישית בטיח והאחרונה היא הציפוי שבחרתם שבדרך כלל מדובר על שליכט צבעוני.

טיח חוץ לבתים ישנים

בבתים ישנים הבית כבר עבר שכבת הרבצה צמנטית ולכן אם הבית במצב סביר – לא שבור עד רמת הבלוק אז אין צורך לבצע שכבת הרבצה צמנטית אלא יישור השפריץ ע"י טיח שחור בלבד או אם מדובר בשפריץ עדין ניתן להשתשמש במוצר הדגל של נירלט ואפילו מומלץ  CAZA NOVA הוא טיט אקרילי חזק במיוחד ומטרתו הא החלקת קירות לפני שליכט צבעוני . במידה ואין שפריץ כלל אלא רק סדקים רבים אין צורך לבצע טיח כלל, כל מה שצריך לבצע הוא תיקון הסדקים והכנת הקירות לשליכט צבעוני.

נקודות חשובות

  • בחרו בחוכמה את קבלן הטיח שלכם , רק חברת שיפוצים המתמחה בטיח תוכל לתת לכם עבודה איכותית ומתן אחריות על העבודה!!!.
  • חברה שמאמינה בעצמה לא תבקש אפילו שקל אחד מקדמה לביצוע עבודה מסוג זה – התשלומים יהיו נוחים , הוגנים ולפי קצב התקדמות העבודה בלבד!!

 

כל שאלה או הצעת מחיר לא מחייבת חייגו אלינו ונשמח לעזור 073-7969748