O společnosti

Ratanový nábytek VONE

Vone je značka špičkového nábytku s univerzálním využitím.
Pokud hledáte něco speciálního pro Vaši zahradu, terasu, prostorný balkon, zimní zahradu, pro váš hotel, klub či zahradní restauraci, nabízíme optimální řešení. Náš zahradní nábytek z polyratanu je funkční, variabilní - je zábavné s ním žít a užívat.

Výhodou nákupu v našem internetovém obchodě je, že v klidu domova - prostřednictvím našeho on-line servisu – můžete vybírat pro Vás nejvhodnější sestavu ratanového nábytku.
Vysoce kvalitní materiály, nápadité vzory, barvy, propracované detaily a variabilita, to jsou přednosti  zahradního nábytku VONE. Bonusem jsou kvalitní služby pro Vás!
Zboží Vám bude dodáno až na Vaše misto určení. Cena přepravného je vypočítána v procesu objednávky dle lokality, kam chcete zboží dovézt. Osobní odběr je samozřejmě zdarma. Chcete li ratanový nábytek v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni či nejmenší vísce, není problém, náš ratanový nábytek Vám dovezeme po celé České republice.

Servis a podpora jsou mimořadně důležité v našem i Vašem zájmu. Proto využijte náš  zákaznický servis od pondělí do pátku 8 -17 hodin – telefonní číslo 720 376 74 - a objednejte si zboží osobně.  Na naší webové službě najdete také další důležité rady a informace o zahradním nábytku zn. VONE. Umístěte Vaše dotazy přímo na našem dobře informovaném zákaznickém servisu.

Profesionalita, spojená s komplexní nabídkou služeb, tvoří kvalitu prodejce. Tyto požadavky jsou nezbytné, pro nás jsou výzvou a cílem zároveň, a pouze pokud jsou naši zákazníci spokojeni, dosáhli jsme tohoto cíle.VONE, kontaktní místo Praha
Parkerova 616
250 67  Klecany
tel.:  246 037 009
mobil: 720 376 746
(dálnice D8, Exit 1)
Termín si potvrďte na tel: 720376746


 
                                                                                                                                                         zdroj: google street view                                                                                                                        

  

 

 

Zákaznická linka
Po – Pá 8-17
tel: 246 037 009
email: info@vone.cz