Get Adobe Flash player

 

galeriaterminy

 

      

        WITAM

                   NAZYWAM SIĘ JACEK KARBOWSKI

 


jace

 

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się w 1985 roku dzięki mojemu kuzynowi, który był zawodowym prezenterem. Obserwowałem jak prowadzi różne imprezy, dzięki niemu zdobyłem pierwsze szlify jako prezenter i dj na wesela oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

 


Od 1987 roku zacząłem prowadzić pierwsze dyskoteki na terenie Śląska. W 1989 roku zdobyłem licencję prezentera zawodowego, wydaną przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Lata 80-te były bardzo pionierskie. Grało się z magnetofonów szpulowych i kasetowych, a nagrania ściągało się z radia.

 


Pierwszą imprezę – wesele, poprowadziłem w 1990 roku, zresztą na prośbę mojej znajomej. Było to dla mnie duże przeżycie zakończone sukcesem. Od tej pory zaczęła się moja kariera prezentera – wodzireja.

 


Przed podpisaniem umowy, szczegółowo omawiam z Państwem scenariusz wesela, preferowaną muzykę, oczepiny, zabawy, konkursy, toasty oraz sposób prowadzenia imprezy… Wspólnie precyzujemy i uzgadniamy detale oraz Państwa życzenia. Będę słuchać Waszych pomysłów, równocześnie oferując moje doświadczenie, by zapewnić Wam że harmonogram wydarzeń będzie nie tylko wyjątkowy dla Was, ale będzie także niepowtarzalny i rozrywkowy dla całej rodziny i przyjaciół…

 


 

Zadzwoń zanim powiesz Tak

169Jacek Karbowski
Tel. +48 501 351 059
GG. 5344434

www.prezenter.slask.p

    e-mail: djjacek@onet.pl