BlueBox
strzał

O firmie

Witamy w firmie BLUE BOX Grzegorz Kowalski

 

BLUE BOX G.K. to firma produkcyjna i szkoleniowa.

 

Jesteśmy pierwszym i jak do tej pory jedynym w Polsce PRODUCENTEM interaktywnych trenażerów strzeleckich (system ITS) na broń palną (tzw. strzelnic kinowych).

Prototyp tego systemu po raz pierwszy zaprezentowaliśmy już w 2005r. Fakt, że system jest produkowany w Polsce, to nie tylko powód do dumy dla nas. To również, a może przede  wszystkim oszczędność  i wygoda dla inwestora. Wiąże się to nie tylko z niższymi kosztami już na starcie inwestycji, ale i najszybszym oraz najbardziej kompetentnym serwisem zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym już w trakcie korzystania z urządzeń.

Realizując kolejne projekty podejmujemy się wciąż nowych wyzwań. Przecież każda strzelnica jest inna, inne są też warunki w budynkach, w których powstają, ale i inne oczekiwania inwestorów, właścicieli strzelnic. Czasami zamówienie dotyczy w pełni profesjonalnej, nowoczesnej strzelnicy interaktywnej na broń palną (krótką, długą, maszynową…) i/lub podczerwień, innym razem chodzi o tradycyjną strzelnicę tarczową. Jeszcze kiedy indziej trzeba w jednym pomieszczeniu ustawić strzelnicę kinową i tarczową (najczęściej przy wykorzystaniu do celów komercyjnych).

Jesteśmy zadowoleni, że właśnie to nasze indywidualne podejście do każdego projektu, obok doświadczenia i jakości produkowanych urządzeń jest zauważane i doceniane przez klientów firmy BLUE BOX. Jednocześnie mamy pełną świadomość faktu, że prawidłowy rozwój firmy, to z jednej strony ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i wsłuchiwanie się w uwagi naszych klientów, a z drugiej systematyczne wprowadzanie najnowocześniejszych technologii. I na tych właśnie przesłankach od początku opieramy zarówno wszystkie nasze działania, jak i rozwój firmy BLUE BOX.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy też do odwiedzenia firmy BLUE BOX (po uprzednim umówieniu się telefonicznym), gdzie będziemy mogli zaprezentować Państwu działanie produkowanych przez nas urządzeń.

 

Zrobimy wszystko, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom !