Poilsinės ir pažintinės kelionės, ieškantiems poilsio

Prisipažinkite, jog bent kartą ar du esate pasvajoję apie tai, kaip susikraunate lagaminus ir savaitei pabėgate – nuo darbų, elektroninių laiškų, kolegų ir ankstyvo kėlimosi rytais. Gera žinia ta, kad kelionių agentūra ir ten siūlomos poilsinės kelionės leidžia tai padaryti. Kol laukiate kitų savo atostogų, pasidalinsime, kodėl toks poilsis yra būtent tai, ko jums reikia.

Poilsinės kelionės suteikia galimybę visiškai „atsiriboti“ nuo kasdienybės. Nauja kultūrinė bei kalbinė aplinka, nepažįstami žmonės, skanus maistas, kasdieniai netikėtumai – visai tai leidžia patekti į kardinaliai kitokią aplinką ir atrasti joje ramybę.

Pažintinės kelionėsJeigu renkatės tokią kelionę, apsvarstykite kompaniją, su kuria keliausite. Galbūt dėl darbų gausos vis mažiau ir mažiau laiko skiriate šeimai? Poilsinės kelionės gali padėti tokią klaidą ištaisyti. Pasikvieskite savo antrąją pusę, tėvus ar brolius bei seseris keliauti drauge. Tai leis iš naujo pažinti artimus žmones ir skirti daugiau laiko pokalbiams bei pramogoms vieni su kitais. O gal norėtumėte keliauti su geriausių draugų kompanija? Žinoma, tokį poilsį teks organizuoti kiek ilgiau ir prisitaikyti prie skirtingų tvarkaraščių, tačiau, labai pasistengę, galite susikurti puikią atostogų patirtį ne tik sau, bet ir artimiausiems bičiuliams. O dėl juk verta pasistengti, tiesa?

Kelionių agentūra gali padėti išsirinkti tokią valstybę, kuri geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Juk visi esame skirtingi – vieniems nėra geresnio poilsio nei visa diena, praleista prie baseino, tuo tarpu kiti geriausiai pailsi leisdami laiką gamtoje ar apžiūrėdami architektūros paminklus. Tokiu atveju, nebus geresnio varianto už pažintinės kelionės pasirinkimą. Atsižvelgiant į jūsų poreikius bus pasiūlyta valstybė ir miestai, leisiantys patirti geriausias akimirkas ir pailsėti.

Galiausiai, nepaisant to, kad dali žmonių sako, kad poilsinėse kelionėse daugiau pavargsta nei pailsi, tikrovė kiek kitokia. Žinoma, jums gali skaudėti kojas nuo kopinėjimo po kalnus, tačiau, jeigu iš tiesų atsiribojate nuo darbų, tokios atostogos leis grįžti į ofisą su šviežia galva, švariomis mintimis ir naujomis idėjomis, paskatinsiančiomis judėti į priekį ir tobulėti savo darbo vietoje.

Taigi, kelionių agentūra ir joje siūlomos poilsinės kelionės yra tai, ko reikia kiekvienam daug dirbančiam ir laiko sau neatrandančiam asmeniui. Tokia kelionė leis pailsėti nuo darbų, įgauti naujų jėgų ir toliau sėkmingai kopti karjeros laiptais.

Į Maljorką – bet kuriuo metų laiku

Kelionė į MaljorkąSaulėtoji Maljorka daugelio yra vadinama atostogų sostine. Mat šioje Balearų salynui priklausančioje saloje visais metų laikais galima ilsėtis ir grožėtis kerinčiais, įspūdingais salos vaizdais. Į Maljorką kelionės per savo gyvenimą užsinori dažnas keliauti mėgstantis asmuo. Ši Viduržemio jūroje „plūduriuojanti“ sala išties turi kuo nustebinti tiek mažus, tiek didelius, tiek poilsio ištroškusiuosius, tiek aktyvių pramogų pasiilgusiuosius. Taigi jeigu ketinate smagiai praleisti savo atostogų dienas, nešvaistykite laiko veltui ir ryžkitės kelionei į šią įspūdžių kupiną salą. Tai didžiausia visos Ispanijos sala, svetinga savo žmonėmis, gamtos kūriniais ir, žinoma, klimatu. Visai nesvarbu, kuriuo metų laiku atvyksite į salą – čia visuomet pasisemsite jeigu ne švelnaus jūros smėlio, tai begalę nuostabių akimirkų, kurias suteikia įstabūs salos vaizdai.

Magnolijų žydėjimas

MaljorkaNors dažnas viliasi atostogauti vasarą, vis dėlto ne visiems pavyksta turėti atostogas šiuo metų laiku. tačiau net jeigu jūsų atostogos prasideda sausį, neverta dėl to liūdėti. Maljorka – tai kraštas, kuris pradžiugins bet kuriuo metų laiku. Ypač jeigu esate aktyvių atostogų mėgėjas, nemėgstate nuolat sėdėti ar gulėti vienoje vietoje, tuomet ši Ispanijos sala – kaip tik jūsų atostogų planams.

Vyraujantis Viduržemio jūros klimatas, kontrastingas kraštovaizdis suteikia galimybę tiek salos gyventojams, tiek vietos svečiams mėgautis šiuo kraštu ištisus metus. Tad jeigu atostogaujate žiemą, Maljorkoje, kur žiemos būna gana švelnios, galite užsiimti širdžiai malonia veikla: grožėtis gamta, gėrėtis kerinčiais kraštovaizdžiais, mėgautis vietos gyventojų svetingumu.

Maljorkos žiema – kaip ir Lietuvoje – trunka tris mėnesius: gruodį, sausį ir vasarį. Tačiau čia žiemos kitokios negu pas mus. Vidutinė aukščiausia temperatūra siekia apie 14 laipsnių šilumos, taigi, nors tokia šiluma nemasina pagulinėti paplūdimyje, tačiau suteikia galimybę pasigrožėti, pavyzdžiui, žydėti pradedančiomis magnolijomis. Aktyviai laiką leidžiantys turistai turi progą palaipioti kalnų trasomis, pavažinėti dviračiais. Beje, į Maljorką treniruotis atvyksta netgi profesionalūs dviratininkai. Taigi ir žiemą šiame saulės lepinamame krašte galima atrasti įvairių smagių užsiėmimų. Galiausiai bet kada galima pasigrožėti kerinčio grožio salos gamta, pavažinėti kalnų serpantinais, pasivaišinti išskirtinio skonio jūros gėrybių patiekalais.

Kintantis kraštovaizdis

Turgus MaljorkojeMaljorka žavi daugelį, ypač saulės ir šilumos mėgėjus. Mat šioje saloje per metus būna 280 saulėtų dienų. Vasara saloje prasideda birželį ir tęsiasi iki rugsėjo. Tačiau veiklos šiame krašte nestinga ištisus metus.

„Marineland“ – zoologijos sodas ir akvariumas, žavintis ir mažuosius, ir suaugusiuosius. Čia galima išvysti įvairių gyvūnų, žuvų, paukščių, primatų. Kerintis spalvingųjų papūgų šou, delfinų ir ruonių pasirodymai bei kiti dresuoti gyvūnai suteiks daug smagių ir nepamirštamų akimirkų. Taip pat šiame zoologijos sode ir akvariume apstu jūros gyvūnų, tokių kaip rykliai, tropinės žuvys, pingvinai. Ne ką prastesnį įspūdį palieka ir tropiniai paukščiai, įvairūs primatai. Puiki diena garantuota šiame zoologijos sode ir akvariume.

Dar vienas įdomus ir žavintis Maljorkos bruožas – jos sparčiai kintantis kraštovaizdis. Keliaudamas vos spėji grožėtis: čia palmių giraitės, čia jau spygliuočiais apaugusios kalvos. Kaktusų sąžalynai atima žadą, bet juos staiga keičia ganyklos, kuriose ganosi nuo molėtos žemės rustelėjusios avys.

Gamtos mylėtojai ryžtasis iš arčiau susipažinti su Maljorkos flora bei fauna ir traukia į safarį. Šios kvapą gniaužiančios kelionės metu iš arti galima pamatyti beždžionių, kurių, beje, patariama pasisaugoti. Nors dažniausiai jos sulaukia daugiausia susidomėjimo dėl savo primityvaus būdo, linksmų grimasų, žaidimų ir peštynių. Taip pat safario metu galima išvysti žolę rupšnojančių antilopių, zebrų, prižiūrinčių jauniklius, stručių, emų, žirafų, raganosių, begemotų, mirkstančių balose, flamingų, vaikštinėjančių po pelkes ir kitų egzotinių grožybių.

Taigi Maljorka žavi ne tik savito grožio paplūdimiais, bet ir kerinčiais vaizdais – kalnais, uolomis, tarpekliais, egzotiniais gyvūnais bei augalais.

Derliaus nuėmimas

Maljorkos salaAlyvuogės, vynuogės – tai augalai, kurie lietuviams asocijuojasi su kitais kraštais. Kaip įprasta, ruduo – derliaus nuėmimo metas. Maljorka nėra išimtis. Nors augalai čia kiti negu Lietuvoje, jų derlius taip pat nuimamas rudenį. Todėl šioje Ispanijos saloje smagiai laiką praleisti galima ir tuomet, kai Lietuvoje lyja rudeniniais lapais. Maljorkoje ruduo taip pat būna, jis trunka maždaug du mėnesius – spalį ir lapkritį. Lietaus, netgi potvynių tikimybė šiais mėnesiais Maljorkoje – didelė. Tačiau nepaisant to, būna ir gražių, saulėtų dienų. Tad jeigu nepavyko suplanuoti poilsinės kelionės į Maljorką šiltuoju sezonu, galite vykti rudenį. Kerinti gamta, verdantis naktinis gyvenimas padės pabėgti nuo įprastos kasdienės rutinos ir pasimėgauti atostogų akimirkomis. Juolab kad visuomet įdomu tai, kas dar nematyta, nelytėta, negirdėta.

Rudenį Maljorkoje vis dar galima pasimėgauti paplūdimiais, pasimaudyti jūroje, ir žmonių šiuo metų laiku būna gerokai mažiau nei sezono metu. Be to, ruduo yra puikus metas mėgautis gamta, aktyviomis pramogomis. Taip pat gali pasitaikyti proga patiems sudalyvauti nuimant vynuogių ar alyvuogių derlių. Vėsesniais rudens vakarais Maljorkoje galima pasimėgauti karštu „Sangrios“ vynu ir puikaus skonio jūros gėrybių patiekalais.

Parengė Marina Basangova

Bizantijos laikų dvelksmas Kipro virtuvėje

Kelionės KiprasViduržemio jūros salos garsėja ne tik savo gamta, bet ir senomis kulinarijos tradicijomis. Įvairias keliones Kipras siūlo tiek saulėtų paplūdimių, šiltos jūros mėgėjams, tiek vyno ir išskirtinio skonio gurmanams, vertinantiems bei mėgstantiems paragauti kitų kraštų valgių. Kipras yra sala, kur susikerta keliai į tris pasaulio žemynus – Afriką, Europą ir Aziją. Todėl šiame saulės ir švelnaus vėjo krašte virtuvė pražysta įvairiomis skonių bei patiekalų spalvomis. Graikų, turkų, finikiečių, prancūzų ir anglų palikti pėdsakai Kipre paįvairina ne tik šio krašto kultūrą, bet ir virtuvę. O bene labiausiai juntamos Bizantijos pėdos saulėto Kipro virtuvėje. Ne tik išlaikyti skoniai, bet ir bizantiški patiekalų pavadinimai noromis nenoromis nukelia į istorinius laikus.

Sūris – salos vizitinė kortelė

Kelionės į KiprąKiekviena šalis turi patiekalą, produktą, kuriuo didžiuojasi ir kuris iškart sukelia asociacijas su tuo kraštu, vos tik būna ištartas jo vardas. Kaip italai siejami su makaronais, prancūzai – su prancūzišku batonu, taip kipriečius galima sieti su sūriu halloumi. Tai puskietis sūris, kurio skonį Kipro kulinarai stengiasi išsaugoti ir išlaikyti kartų kartoms. Jeigu tektų viešėti šioje šalyje, nepraleiskite progos pasimėgauti išskirtinio skonio kiprietišku sūriu. Šį unikalų, autentišką gaminį saugo Europos Sąjungos įstatymai, kurių kipriečiai privalo laikytis gamindami halloumi. Šis sūris turi būti ne mažiau kaip 43 % riebumo, o druska gali sudaryti vos 2 %. Iš karvės ir ožkos arba avies pieno mišinio gaminamas sūris kipriečių pateikiamas įvairiausiais ruošimo bei serviravimo būdais. Taigi kaip salos vizitinė kortelė halloumi sūris mėgstamas ir kipriečių, ir šio krašto svečių.

„Meze“ – kiprietiškų patiekalų įvairovė

KiprasŠvieži produktai – tai dar viena šio krašto vizitinė kortelė. Patiekalai, kurių daugumos pavadinimai yra bizantiški, gaminami iš šviežių produktų, pagardinami kiprietiškais prieskoniais, stipraus kvapo žolelėmis, kurios puikiai veši Kipro žemėje. Galbūt todėl pirmiausia patiekiamos yra salotos. Salotų lapai patiekiami nesmulkinti, taip pat į salotas dedama paprikos, fetos sūrio, o visa tai pagardinama citrinų sultimis ir alyvuogių aliejumi. Gausus mėsos patiekalų asortimentas patiekiamas mažomis porcijomis, tačiau mėsos valgių būna išties daug. Taip pat atnešama ir keletas kiprietiškų padažų, kuriuos dažnai kipriečiai pasiruošia patys. Kartu būna patiekta ir žuvies valgių. Ir visas toks derinys vadinamas „Meze“. Tai tradicinis ir kartu specifinis kipriečių valgis, kurį sudaro salotos, padažai ir daugybė mėsos bei žuvies patiekalų mažomis porcijomis.

Nacionaliniai valgiai

Kaip ir daugelis šalių, Kipras taip pat turi savo racionalių valgių. Todėl gurmanai ir kiti maisto mylėtojai turėtų paragauti šios salos nacionalinės virtuvės patiekalų, kad geriau pajaustų krašto kultūrą, tradicijas, vertybes. Vienas pagrindinių salos valgių, kuris traktuojamas kaip nacionalinis, yra specialioje molinėje krosnyje kepta ėriuko mėsa, vadinama kleftiko, taip pat raudonajame vyne troškinta kiauliena. Ir mums žinoma pitta – dar kitaip vadinama graikiška duona – yra įtraukiama į nacionalinę kipriečių virtuvę. Nacionaliniais vadinami ir kiprietiški balandėliai, gaminami iš vynuogių lapų ir mėsos, taip pat grilyje kepti kotletai, mėsos bei daržovių patiekalai, vadinami souvlakia. Išskirtinio skonio yra ir kiprietiškos manų kruopų bandelės, pagardintos riešutų įdaru. Šių patiekalų skonis ir gamybos procesas atskleidžia tikrąją, charakteringo skonio kipriečių virtuvę, menančią senovės laikus ir turinčią kaimyninių kraštų prieskonio.

Saldumynai – kipriečių silpnybė

Kipro saldumynaiTarsi maži vaikai Kipro žmonės labai mėgsta pasmaližiauti. Tradiciniai saldumynai primena turkiškuosius. Tai paprastai yra tešlos gaminiai, kurie verdami aliejuje, o paskui pagardinami medumi, migdolais, rožių vandeniu, kuris, beje, Kipre naudojamas daugelyje sričių. Taigi tokie pyragėliai ar kitokie tešlos skanėstai yra gana riebūs ir labai saldūs. Turistai, kurie nėra dideli saldumynų mėgėjai, šių kiprietiškų saldėsių ragauja kukliai. Nors jie ir skanūs, bet labiau patinka tikriesiems smaližiams.

Populiarūs ir mėgstami yra kipriečių „Damų piršteliai“ arba „Bourekia me Anari“. Tai yra apvalūs riebaluose kepami pyragėliai, įdaryti sūriu, primenančiu lietuvišką varškės sūrį. Šie pyragaičiai taip pat yra gana riebūs. Apskritai kipriečių saldumynai yra pakankamai koloringi, nes dažniausiai verdami riebaluose ir pagardinami medumi, sirupais.

Populiariausias gėrimas – vynas

Vaišinantis kiprietiškais saldumynais puikiai tinka užgerti saldaus kipriečių vyno „Commandaria“. Tai istorinis šio krašto vynas, turintis gilias tradicijas, dar yra vadinamas vynų karaliumi ir karalių vynu. Mat šio gėrimo mėgėjas buvo ir Anglijos karalius Ričardas Liūtaširdis.

Vyndarystės tradicijos Kipro saloje yra saugomos ir puoselėjamos. Dažnas šio krašto kaimas turi ne vieną vyndarį, vyno daryklą, kurioje iš gausaus kiprietiško vynuogių derliaus gaminami pačių įvairiausių skonių vynai. Mėgstantieji keliones papildyti lauktuvėmis, kiprietiško vyno būtinai turėtų parvežti paragauti ir savo artimiesiems.

Vyndarystės tradicijos Kipre siekia II a. prieš mūsų erą. Kelios didesnės vyno gamyklos eksportuoja šį gėrimą į užsienį. O štai smulkieji vyndariai, per metus pagaminantys kelis šimtus ar kelis tūkstančius butelių vyno, šiuo tauriu gėrimu pavaišina svečius, turistus. Netgi ekskursijas surengia po turimą vyno daryklą.

Kad vynas Kipre yra mėgstamas ir vertinamas liudija rudens pradžioje beveik dvi savaites rengiama vyno šventė. Į Limasolio miestą suvažiavę vyndariai nemokamai dalija per metus užsilikusį, neparduotą vyną.

Parengė Marina Basangova

Juozapo Avantiūra 1 Dalis

Avantiūra

Apie 2014 metų vasarą galvojau jau pakankamai seniai, planuose buvo įvairūs maršrutai ir norai, bet galiausiai apsisprendžiau tranzuoti po Balkanų pusiasalio valstybes. Tam puikus postūmis buvo krikštatėvio Ričardo skambutis ir pasiūlymas važiuoti kartu iki Lvovo. Šiek tiek pagalvojęs nusprendžiau, kad važiuoju kartu.

Be didesnių nuotykių pervažiavę visą Lenkiją pasiekiame Ukrainos sieną, o ten – didžiausia eilė, kokią esu matęs prie valstybės sienos. Pervažiavę Ukrainos sieną pastebime, jog viskas yra šiek tiek kitaip nei mūsų akys įpratusios matyti – kas antras automobilis žigulys, pakelėse pilna šiukšlių. Pasiekiame viešbutį Lvove, kurį užsisakė Ričardas su Jūrate ir išsiskiriame. Aš Lvove apsistojau pas Katią, kuri sutiko mane priimti dėka CouchSurfing.

Toliau skaitykite – http://juozapas.lt/avantiura-2014-1-dalis-arba-nuotykiai-ukrainoje/

Pigūs skrydžiai – galimybė atostogauti užsienyje

Pigesni SkrydžiaiNors šiandien kelionės į užsienį nieko nebestebina, reikia pasakyti, jog praėjo dar visa nedaug laiko, kai mūsų tautiečiai turi galimybę poilsiauti įvairiose užsienio valstybėse. Ir nors galimybė keliauti jau yra, daugelis žmonių to negali padaryti dėl vienos, labai paprastos priežasties – pinigų trūkumo. Ką daryti, kad poilsis užsienyje taptų realybe?

Šiandien vis labiau ir labiau populiarėja pigūs skrydžiai, juos rasti galite www.pigusskrydis.lt. Tautiečiai netruko suprasti: kam keliauti brangiai, jei tai galima daryti už kur kas mažesnes sumas pinigų? Būtent šiuo tikslu dauguma keliauti norinčių žmonių ėmė ieškoti būdų, kaip tai padaryti neišleidžiant daug pinigų bei dalintis šia informacija su kitais keliautojais. Todėl šiandien galime rasti daug įvairių forumų, kuriuose dalijamasi patarimais, kaip rasti pigių skrydžių, kuriamos kelionių agentūros, kurios siūlo keliauti tik už nedidelę kainą, leidžiami specialūs kelionių žurnalai ir pan. Kaip matyt, tie, kuriuos domina pigūs skrydžiai bei pigus poilsis, tikrai nėra palikti likimo valiai – tereikia skirti tik šiek tiek laiko bei pastangų ir patiems įsitikinti, jog poilsis gali būti tikrai nebrangus, o patarimus kaip keliauti užsienyje galite rasti poilsis.net.

Taigi, jau sužinojome, jog jei norite skraidyti bei ilsėtis nebrangiai, nėra jokių kliūčių, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos derėtų žinoti apie poilsį kitose valstybėse. Jei jūsų pagrindinis tikslas yra išleisti kelionei kuo mažiau pinigų, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus – jų dėka poilsis kitose užsienio valstybėse bus tikrai pigesnis. Visų pirma, atminkite, jog šį kitas šalis verta vykti ne sezono metu. Tuo metu viskas (viešbučiai, transportas, pramogos ir netgi maisto produktai), kainuoja šiek tiek mažiau. Na, o antra, atminkite, jog kiekvienoje šalyje yra begalės puikių objektų, kuriuos galima aplankyti už tai nesumokėjus nei cento. Tereikia tik iš anksto pasidomėti, kokie yra tie objektai, sužinoti jų darbo laiką, išsiaiškinti, kaip juos pasiekti. Na, o jei šiuos patarimus kombinuosite kartu su pigiais skrydžiais, garantuojama, kad laikas, praleistas kitoje šalyje, bus tikrai įdomus, tačiau bendra kelionės kaina jūsų nebaugins. Tereikia tiek nedaug, kad pigūs skrydžiai bei nebrangus poilsis kitoje šalyje taptų tikrove.

Ką nuveikti Izraelyje per 3 dienas?

Tel Avivas, Jeruzalė

Viskas prasidėjo kaip visada – ieškant pigių skrydžių įdomiomis kryptimis suradau pigų pasiūlymą į Tel Avivą. Skrydis į abi puses kainavo vos 200 litų (pigiausias anksčiau matytas variantas buvo 300+ litų). Ilgai nedvejojam ir su Gintaru nusprendžiame pirkti bilietus.

Atėjo šaltas sekmadienis, o mes keliaujame į šiltąjį Izraelį (nors pas juos Sausis – šalčiausias metų mėnuo, bet mums jis buvo kaip vasaros vidurys). Skrydis trukęs daugiau nei 4 valandas ir mes nusileidžiame Tel Avivo oro uoste. Skrisdami bandome mintinai išmokti mus priėmusios couchsurferės vardą ir pavardę, jeigu tikrinant pasus klaus pas ką mes apsistojame. Išlipus iš lėktuvo, nors ir tamsu, pasitinka šiltas oras. Į miestą keliauti nusprendžiame traukiniu, kuris kainuoja 16 šekelių (~12 litų).

Nors Sharon (mus priėmusi couchsurferė) patarė išlipus iš traukinio sėsti į autobusą, nes „on foot it is not possible“, bet mes pasirinkome eiti pėsčiomis. Iki Sharon, gyvenančios Tel Aviv Jaffa rajone nuėjome 7+ kilometrus. Jau pradėję eiti pastebime, kad nei mano, nei Gintaro telefonai neveikia – ryšį rodo, bet skambinti, rašyti žinučių negalima. Atėję prie namo, nusprendžiame užeiti, žinojome, jog reikia kilti į trečią aukštą, taip ir padarome. Išlipus iš lifto pasitinka už durų lojantis šuo, neužilgo duris atidaro besišypsanti Sharon draugė ir įleidžia mus vidun.
Skaitykite daugiau: http://juozapas.lt/izraelis-tel-avivas-jeruzale-negyvoji-jura-ir-masada/

Keliaujame pigiai – nemokama arba pigi nakvynė

Daugelis žmonių atsisako keliavimo, nes galvoja, jog tai yra brangus malonumas, kad jų pajamų neužteks norint nuvykti į vieną ar kitą valstybę. Bandysiu parašyti kelių straipsnių seriją apie pigias keliavimo alternatyvas. Šis straipsnis bus pirmasis ir kaip iš pavadinimo galima suprasti bus apie pigias ar netgi nemokamas nakvynes.

Nemokamas Stovyklavimas

Šis miegojimo keliaujant būdas yra visiškai nemokamas (jeigu viską darote protingai). Viskas ko reikia norint nemokamai stovyklauti – palapinė, miegmaišis ir miegojimo kilimėlis. Atsižvelgite į oro temperatūrą ir pasirinkite miegmaišį, kuriame nesušalsite. Nemokamą stovyklavimą galima suprasti ir kaip miegojimą apleistuose, nenaudojamuose pastatuose, patiltėse, autobusų stotelėse, paplūdimiuose ar kitur. Nemažai kur toks stovyklavimas yra nelegalus, apribotas įstatymais, bet jeigu rasite tinkamą vietą, nekelsite triukšmo – niekas jūsų nepastebės ir niekam jūs netrukdysite.

Skaitykite daugiau: http://juozapas.lt/keliaujame-pigiai-nakvyne/

Skrendam į Olandiją nuo 70 litų

Skrydis į Olandiją

Skrydžiai Vasario mėnesio pabaigoje į Olandiją vos nuo 70 litų (turintiems WizzAir nuolaidų kortelę, o tiems kurie jos neturi – 140 litų).

Atvykę į Eindhoveną viešuoju transportu nebrangiai galite nusigauti į Amsterdamą, Roterdamą ar kitas Olandijos vietas.

Kelionės datos:

Kelionė į Olandiją

Pigiausi viešbučiai Olandijoje – http://bit.ly/1lobaqc

Lėktuvo bilietus įsigyti galite – http://wizzair.com

Skrydis į Oslą nuo 50 litų!

Skrydis į Oslą

Skrydis į Oslą Vasario-Kovo mėnesiais vos 48,3 litai (kaina galioja turintiems WizzAir nuolaidų kortelę, kitiems +70 litų).

Išvykimo dienos – pirmadieniai/penktadieniai, grįžimo – penktadieniai/pirmadieniai.

Datų pasirinkimas:

Bilietas į Norvegiją

Pigiausi viešbučių pasiūlymai Osle – http://bit.ly/KbI0Q3

Bilietus galite įsigyti http://wizzair.com

Lėktuvo bilietai į Italiją, Sardiniją vos 138 Litai!!!

Kelionė į Italiją

Pigių skrydžių kompanija RyanAir vėl siūlo pigius skrydžius į Italiją, Sardiniją. Šį kartą bilietų kainos pirmyn ir atgal iš Kauno kainuoja vos 138 litus.

Žiema – puikus metas susipažinti su Sardinija, kadangi viskas yra žymiai pigiau nei sezono metu. Sala yra palanki tranzuotojams, viešasis transportas nėra brangus. O jeigu norintiems pamatyti daugiausiai rekomenduojame išsinuomoti automobilį.

Kelionių datos:

Sausio 27 Kaunas – Kaljaris; Sausio 30 Kaljaris – Kaunas
Sausio 9 Kaunas – Kaljaris; Sausio 13 Kaljaris – Kaunas
Sausio 16 Kaunas – Kaljaris; Sausio 20 Kaljaris – Kaunas
Sausio 20 Kaunas – Kaljaris; Sausio 23 Kaljaris – Kaunas
Sausio 23 Kaunas – Kaljaris; Sausio 27 Kaljaris – Kaunas

Šiomis datomis visų bilietų kainos vienodos – 138 litai į abi puses.

Pigiausius viešbučio pasiūlymus rasite čia – http://bit.ly/1emvvOT

Lėktuvo bilietus suvede atitinkamas datas galite čia – http://ryanair.com

Bilietai tokiomis kainomis amžinybę nebus, todėl paskubėkite.