złote myśli..

mighty sounds v12

skromna fotorelacja z festiwalu 
Mighty Soundsanimowany western z muzyką metalową..

po wielu miesiącach zmagań mam zaszczyt przedstawić efekt współpracy z Cassiaramone i Maciej Żukiem przy animowanym teledysku dla zespołu ThermiT,
wszyscy wątpiliśmy, czy uda się to skończyć, a jadnak!

Małym miasteczkiem, położonym gdzieś na zachodzie Stanów, wstrząsa fala brutalnych morderstw. Jedni mówią, że ich sprawcą jest szkaradne, pozbawione twarzy monstrum. Inni przysięgają, że brutalnych egzekucji dokonuje Śmierć we własnej osobie. W ślad za tajemniczym zabójcą pustynie przemierza grupa łowców głów, motywowanych wielką nagrodą oraz jeszcze większym zuchwalstwem.
p.s.


powstałą cała oprawa graficzna, ale linki będą później..

kto komu dupę kopie..

..ten sam w nią wpada:


kolejna historyjka o tym, że każda psota może się źle skończyć..hej, ho i przygoda niespodziewanka..

..co się wydarzyło tego poranka hej hotym razem z żukiem zrobiliśmy coś łatwiej przyswajalnego od dziury, poniekąd się opłaciło, bo dostaliśmy na festiwalu o!pla, srebrny tobołek koziołka matołka i teraz nie ma on nic na swoim koziołkowym kiju..

666Piekłem Edka jest całkowita dezorientacja. Brak poczucia czasu. Niemożność odróżnienia rzeczywistości od snu. Samotność potęgowana przez nagłe urywki świadomości i powroty pamięci. Mężczyzna zamknięty w klaustrofobicznym mieszkaniu zostaje pozbawiony wszystkich podstawowych aspektów życia. Jest tylko telewizor, który wzmacnia ogarniającą go psychozę. Uniemożliwia mu racjonalne zebranie myśli. Rozbija czas. Wszystko sprawia wrażenie krótkich przebudzeń, które łączą się w nielogiczną całość. Nie ma pojęcia jak długo tam jest. Nie pamięta dlaczego. A przede wszystkim, nie wie gdzie jest. Szczątki wspomnień dezorientują go jeszcze bardziej, doprowadzając do szaleństwa.