Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat düşünüldüğünde ilk akla gelen şirketin ne kadara taşıma yapacağıdır. Serbest piyasa olarak çalışılan taşımacılık sektörüne fiyatlar, firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Çok ekonomik fiyatlardan, çok uçuk rakamlara kadar varan bedeller, müşterilerin önüne sunulmaktadır. Rekabet ve firma kalitesi bu farklılıkların en önemli sebebidir. Şehirler Arası nakliyat firmaları mesafeye bağlı ücretlendirme yaparlar. Bu meblağa eklenecek olan sabit giderler olarak işçilik, yiyecek, malzeme giderleri, araçların yıpranma gideri ve vergi gibi maliyetler mevcuttur. Firmamızla nakliye görüşmesi yaptığınızda, sizlere exper hizmeti sağlarız. Eksperlerimiz, eşya durumunuza uygun taşıma yöntemlerini belirler ve tek tek rapor eder. Nakliye bedelinin belirlemesinde bu raporlar etkilidir. Karşılıklı olarak anlaşmaya varıldığı takdirde, gerekecek olan tüm ekipmanlarımızı temin ederek, aracımızı nakliye gününe hazır hale getiririz. Faturalanacak bedel haricinde hiçbir ek masraf ödemeyecek, kötü sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Firma olarak bizler, müşterilerimizin bu sıkıntılı süreci boyunca, taşımacılık hizmeti vererek işlerini kolaylaştırırken, fiyat avantajıyla da bir nebze olsun sıkıntılarınızı hafifletmeyi amaçlamaktayız.

Şehirler Arası nakliyat, şehir içi taşımacılığa nazaran çok daha dikkat ve özen gerektirir. Gideceği yol mesafesi ve yolların tehlikelerine karşı, eşyaların zayi olmaması ve hasarsız olarak ulaşması için üstün çabalarla hizmet vermekteyiz. Özel donanımlı araçlarımız, bize bu konuda yardımcı olmaktadır. Eşyaların düzenli şekilde istiflenip, sabitlenmesi için ekstra dikkat ve özen göstermekteyiz. Bina cepheniz müsaitse, merdivenlerden taşıması ve geçmesi zor olabilecek eşyalarınızı, asansör kurarak dış cepheden transferini gerçekleştiririz. Böylelikle saatlere sürecek kaybın ve eşya deformasyonunun önüne geçeriz.

Deneyimli kadromuz, eşyalarınızın niteliğine ve özelliğine bağlı olacak uygun ambalajlama tekniği kullanarak muhafaza altına almaktadır. Özel hassasiyet gerektiren eşyalarınız, köpük ve kabarcıklı özel ambalajlarla desteklenerek paketlenir. Eşya yoğunluğunuza bağlı olarak, kapasitesine uygun kapalı kasa araçlarımız, nakliye zamanında kapınızda tüm ekipmanlarıyla ve deneyimli kadrosuyla beraber hazır olmaktadır. Ayrıca uzak mesafeye gidecek eşyalarınız, güvenliği açısından firmamız tarafından sigortalanmış olarak yola çıkmaktadır. Oluşabilecek hasarlara karşı sizler mağdur olmadan zararınız karşılanmaktadır. Avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet adına, firmamızdan fiyat teklifi isteyebilir, merak ettikleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

RSS Ping Sitemap Google+ Adana Evden Eve Taşımacılık Adana Evden Eve 2017 Yatak Odası Dekorasyonu