Adana Evden Eve Taşımacılık

Türkiye’nin tüm illerine profesyonel nakliye hizmeti veren firmamız, adana evden eve taşımacılık sektöründeki deneyimi ve nakliye konusundaki hassasiyeti ile de, siz değerli müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Adana’dan tüm illerle eşya transferini sıfır hata ile gerçekleştirmeyi amaçlayan firmamız, şehir içinde de adana evden eve taşımacılık alanında, uzman kadrosu ile başarısına başarı katarak daha çok uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Tüm eşyalarınızın niteliğine ve yoğunluğuna uygun olarak çeşitlendirilmiş nakliye araç filomuzla transferiniz gerçekleşirken, firmamızın güçlü altyapısıyla da beklentilerinize anında cevap bulabilirsiniz. İhtiyaçların ve beklentilerin sürekli artması, yaşam standartlarının değişkenliği düşünüldüğünde, kendini sürekli yenileyen ve gelişen çağa ayak uydurarak kendini devamlı geliştirilen firmamız, taşımacılıkta pratik çözümler sunmaktadır. Hizmeti en iyi bir şekilde vermenin bilincinde olan deneyimli personellerimiz, koruma ve taşıma işini de büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirir.


Eşyalarınız, hassasiyetine uygun olan paketleme materyalleri kullanılarak paketlenir ve istiflenir. Sökülmesi gereken ahşap nitelikli parçalar, mobilya konusunda yetişmiş elemanımız tarafından gerçekleştirilirken, elektrikli aletlerin montajı için de, elektrik ve bağlantı üzerine eğitimli olan personelimiz tarafından sağlanır. Ait oldukları yerden tek tek alınarak, dikkatlice paketlenen eşyalarınız aynı özenle gideceği yerde yerine yerleştirilir. Kıyafetleriniz artık hurçlarda veya çarşaflarda kırıştırılmaz. Özel askılı kolilere asılarak kutulanıp, temiz ve düzenli bir şekilde nakliyesi gerçekleşir. Büyük parçalı ve ağır olan mobilyalarınız, demonte haline getirilip, darbeye dayanıklı korumalı ambalajlara sarılırken, tek parça olan eşyalarınız da gövde, köşe ve bacaklar korumaya alınıp, askı ve aparatlarla güvenlikleri arttırılır.

Adana da, nakliye firması düşünüldüğünde, ilk akla gelenlerden biri olan firmamız, adana evden eve taşımacılık olarak verdiği kaliteli hizmetin, haklı gururunu yaşamaktadır. Bu gurur ve başarı sayesinde, hep daha iyi ve kaliteli hizmetler gerçekleştirmek asıl amacımızdır. Eşyalarınız sözleşme yapıldığı andan itibaren firma sigorta kapsamında olacağından, sizlere daha güvenli taşıma garantisini vermektedir. Son sürüm makineler sayesinde, bünyemizde bulunan her tonaja uygun asansör seçeneklerimizle de güvenli, hızlı ve pratik transferler gerçekleştiririz. Üstelik bütün bu hizmetlerimizin karşılığında kabarık faturalarla da karşılaşmazsınız. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. nazlı soylu 4 Aralık 2013, 09:28

    küçük eşyalarım kırılacak diye çok korktum ama hiç bir şekilde tertemiz düzenli olarak eşyalarım kırılmadan yeni eve taşındık teşekkür ediyorum çok minnettarım

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

RSS Ping Sitemap Google+ Adana Evden Eve Taşımacılık Adana Evden Eve 2017 Yatak Odası Dekorasyonu