Ofis Büro Taşımacılığı

Ofis büro taşımacılığı, dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Ev eşya nakliyesine benzemez. Burada her odada ayrı ayrı masa, dolap, sandalyeler ve elektronik değerli eşyalar vardır. Ayrıca çok değerli şirket evrakları ve dokümanlar tüm dolapların içini kaplamaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen adana ofis büro taşımacılığı, aldığımız gerekli önlemler sayesinde oluşabilecek en ufak aksiliğin önüne geçmiş, taşımacılık alanında deneyim ve uzmanlık kazanmış personellerimiz sayesinde de hızlı ve pratik bir şekilde güvenli olarak taşımanız gerçekleşmektedir. Sizlere tamamen ücretsiz olarak göndereceğimiz experlerimiz, ofisinizde bulunan eşyalarınızın envanterini çıkartarak, gerekli olabilecek tüm materyal ve aletleri önceden belirleyecek, nakliye gününe hazır hale getirecektir. Eğer ofisinizde kasa veya ağır tonajlı eşyalarınız mevcut ise, bunlara uygun taşıma makinelerinin de teminini sağlayacaktır.

Ofisinizde her oda bölümlere ayrılarak taşınacaktır. Tüm dokümanlarınız hijyenik ambalajlara sarılarak, kutulara konulacaktır. Kutuların üzerlerine ait oldukları odaların isimleri not edilirken, karışık ve kargaşanın önüne geçilecektir. Masa üstlerindeki aksesuarlar uygun kolilere konarak, koli üzerine ait olduğu oda isimleri yazılacaktır. Elektronik eşyalarınız uzman personelimiz tarafından elektronik bağlantıları ve güç kaynakları dikkatle sökülüp montajlaşırken, ahşap niteliğindeki dolaplarınızda demonte haline getirilip, silikonlu ve köpüklü ambalajlarla koruma altına alınmaktadır.
Firma olarak zamanın çok kıymetli olduğunu biliyoruz.

Adana Ofis büro taşımacılığı gerçekleştirirken, müşterilerimizin bir an önce düzenli bir şekilde, yeni ofislerine yerleşerek işlerine devam etmeleri, ana önceliğimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, uzman kadromuz ile güvenilir ellerde sorunsuz bir nakliye hizmeti sunarız. Eşyalarınızın sağlıklı toplanması, paketlenmesi, transferi ve tek tek yerleşmesi büyük bir dikkat ve itina içerisinde yapıldığı halde, sigorta acentemiz tarafından tüm aşamalarda garanti kapsamına alınmaktır. Taşıma hizmeti verdiğimiz şahıs, kurum veya kuruluşların gizliliği ve özel bilgilerinin muhafazasına özen ve dikkat göstermek, şirket prensiplerimiz arasındadır. Eşya niteliğine uygun kapalı kasa araç filomuzla, Avrupa standartlarına uygun nitelikte eşya transferlerinizi sağlamak, firmamızın size sunduğu hizmetler arasındadır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bizi tavsiye etmesi, firma prensiplerimizi belirleyen bir faktördür. Her nakliyat ihtiyacınızda, sizlere hizmet vermek ve sizlere uygun fiyat teklifinizi almak için firmamızın iletişim numarasından, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

RSS Ping Sitemap Google+ Adana Evden Eve Taşımacılık Adana Evden Eve 2017 Yatak Odası Dekorasyonu