Piyano Taşımacılığı

Firmamız profesyonel taşımacılık ve nakliye hizmeti sunduğu gibi, adana piyano taşımacılığı konusunda da işini uzmanlık ve titizlilikle gerçekleştirir. Hem maddi hem manevi değeri yüksek olan piyanolar, aşırı dikkat ve özen gerektirir. Yaklaşık 200 ila 500 kg. civarları arasında olan piyanolar, sadece profesyonel hizmet veren ve bu işi daha önceleri başarı ile gerçekleştirmiş firmalar tarafından yapılmalıdır. Birçok firma; zaten ağır eşyalar taşıyoruz, bunu da taşırız! Anlayışı ile yaklaştığından asla tercih edilmemelidir. Yanlış ambalajlama veya transfer esnasında dikkat edilmeyen bir hareket yüzünden, gözünüz gibi baktığınız piyanonuz çeşitli hasarlar görebilir. Çizilebilir, düşürülebilir, teli kopabilir, bacak veya kuyruğundan darbe alabilir. Zararınız karşılansa bile, bu sizin için pek bir şey ifade etmez çünkü tadınız kaçmıştır bir kere. Üstelik birde tamirat yaptırmanız gerekecektir.

Nakliye işinin özrü yoktur. Hele ki, sanatsal değeri yüksek olan piyanolara ayrıca özen gösterilmelidir. Piyano taşımacılığı konusunda firmamız, oldukça hassas ve titizlilikle çalışmaktadır. Uzun süredir piyano ve diğer ağır taşımacılık hizmetini sorunsuz olarak gerçekleştiren firmamız, oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı bütün ihtimalleri düşünerek, en ufak ayrıntı ile nakliyesini gerçekleştirmektedir. Firmamız, piyano taşımacılığını özel yöntemler kullanarak gerçekleştirir. Piyanonuzun, monteli parçası varsa, ilk önce parçası gövdeden dikkatlice sökülür. Darbeye karşı korunaklı özel silikonlu ambalajlarla parçalar, gövde ve bacaklar sarılır. Köşeler korumaya alınır. Sarma işlemi tamamlandığında, özel kementler ve kayışlar giydirilir. Binada yük asansörü yoksa veya merdivenden taşınması sıkıntı doğurabilinecek kuyruklu tarzda piyano modeli ise, size özel kurulacak portatif dış cephe asansörlerimiz, hemen devreye girerek transfer işlemini sıfır hata ile gerçekleştirecektir. Konsol piyanolarınız da yine aynı yolla transfer edilebilir. Yalnız buradaki fark, kuyruklu modellere nazaran daha küçük ebatta olduklarından nakliye seçenekleri daha fazla olur.

Firmamız Duvar Piyano, Konsol Piyano, Kuyruklu Piyano, Grand Piyano, Konser Piyano, Salon Piyanosu taşımacılığında, uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Tüm bu modeller, niteliğine ve büyüklüğüne uygun askı, kızak, lift, vinç, makaslı trans palet aletleri kullanılarak nakliye edilir. Piyano taşımacılığı alanında, müşterilerine hizmette kaliteyi en iyi şekilde sunmaya çalışan firmamıza, iletişim numaralarından ulaşabilir, müşterilerine özel fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

RSS Ping Sitemap Google+ Adana Evden Eve Taşımacılık Adana Evden Eve 2017 Yatak Odası Dekorasyonu