Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Yeni bir ürün alırken satarken, ürün kalitesini ölçmek adına özel uzmanlardan yardım alırız. Uzmanlar, bize değer biçme konusunda fikir verir. Tabi ki bu hizmetlerinin de bir bedeli vardır. Hizmet sektörü gelişmeye ve profesyonelleşmeye başladıkça, müşteri beklentileri ve sunulan hizmet arasındaki denge açığı kapatılmaya çalışılmaktadır. Tüm sektörlerde olduğu gibi, nakliyat sektörü içerisinde de, bu ihtiyaçlar giderilmeye çalışılmaktadır.

Komple eşya taşıma ihtiyacı olan veya bir kısım eşyasını başka yere nakil etmek isteyen kişiler, ekonomik imkânlarla profesyonel destek alabilmeleri, menfaatleri adına çok önemlidir. İşinde uzman olmayan firmalar yüzünden birçok kişi maddi ve manevi kayıplar yaşamakta, bu da ihtiyaç sahiplerini tedirgin etmektedir. Nakliye sektörü içerisinde, gelişen teknolojilerle beraber hizmet veren, deneyimli ve uzman kadrosuyla adından söz ettirmiş olan firmamız, ücretsiz expertiz hizmeti ile de, müşterilerinin profesyonel bir rehber eşliğinde nakliye planlaması yapmalarını sağlamıştır. Sunulan ücretsiz expertiz hizmeti raporu sayesinde, eşyalarınızın kaplayacağı yer hesaplanarak, uygun araç yönlendirilmesi sağlanacak, eşya hassasiyetlerine uygun olan ambalaj çeşitleri belirlenip tedarik edilecek ve nakliye için harcanacak süre hesaplanacaktır. Bunlara ek olarak, eşyalarınızın demonte haline getirilip, montaj edilmesi için gerekli aletler belirlenip, bunu gerçekleştirecek olan uzman eleman tedarik edilirken, mevcut adresiniz ve transfer edilecek adresinizdeki konumunuz belirlenerek, bina içi ve dışının eşya taşımaya uygunluğu denetlenecektir. Hedefler arası mesafe hesaplama ve buna bağlı olacak araç giderlerini, gerekli personel sayısından, hangi tekniklerle taşınması gerektiğine kadar rapora dâhil edilerek, alacağınız hizmetin karşılığında ödeyeceğiniz fatura bedeliniz oluşacaktır. Müşterilerimizin bu sıkıntılı ve masraflı sürecinde, onlara destek olmayı amaçlayan firmamız, tüm bu hizmetlerini yaparken, sizlerden hiçbir ek ücret talep etmeyecektir.

Sizlere sunacağımız ücretsiz expertiz hizmeti sayesinde, firmamızın experleri transferi gerçekleştirilecek olan yere, eşyalarınızı sorunsuz ve hiçbir aksiliğe meyil vermeden aktarılmasını sağlarken elektrik, su, mobilya ustası gibi gerekli olan nitelikli personel hizmetini de size ayrıca sunacaktır. Bu sayede şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetini, büyük bir itina ile gerçekleştiren firmamızın, bu hizmetini gerçekleştirirken ne kadar avantajlı fiyat vereceğini de öğrenmiş olacaksınız. Firmamızın expertiz hizmetinden faydalanmak için, iletişim numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

RSS Ping Sitemap Google+ Adana Evden Eve Taşımacılık Adana Evden Eve 2017 Yatak Odası Dekorasyonu