Zasielanie z USA - Shipito.sk

Ceny za preposielanie balíkov z USA

 

Prehľad služieb na Shipito

Príklad ceny balíka:


Môžete nakúpiť v ľubovoľnom obchode v USA rovnako ako na Slovensku, zaplatiť, a tovar si nechať poslať na vašu adresu v meste Torrance. Adresa, ktorú zadáte v internetovom obchode, znie nasledovne:

Vaše meno
2972 Columbia St.
# (číslo boxu)
Torrance, CA 90503


Svoje číslo boxu získate tak, že vyplníte registráciu (pozri nižšie). E-mailom vám príde adresa a číslo vášho boxu. Túto adresu potom používate pri všetkých nasledujúcich nákupoch.

1.    Pomôžeme vám preposlať tovar nakúpený vami v USA do SR (alebo kamkoľvek na svete).
2.    Môžeme za vás tovar nakúpiť a zaplatiť – Asistovaný nákup (viac informácií tu).

Toto sú naše programy na preposielanie balíkov z USA.

-   INDIVIDUÁLNE ZÁSIELKY
-   VIRTUÁLNA SCHRÁNKA

Všetky balíky zasielame veľmi lacno. Výšku poštovného zistíte tu.

Shipito služby INDIVIDUÁLNE ZÁSIELKY VIRTUÁLNA SCHRÁNKA
Založenie účtu 0 USD
0 USD
Mesačné poplatky 0 USD
10 USD / mesačne alebo 50 USD / ročne
Poplatok za zásielku 1 USD
1 USD
Adresy skladov pre preposielanie: Nevada a Rakúsko Nevada, Kalifornie, Oregon, Rakúsko
Konsolidácia zásielok NE

ANO
$ 2 za zásielku

FedEx, DHL, TNT zľavy na poštovnom ANO ANO
Zľava na MPS poštovné NE ANO
Skladovanie zadarmo 90 dní 90 dní alebo 180 dní v Nevade
Veľkosť priestoru ** Iba jedna zásielka na sklade 72 kubických stôp (2 m3) v NV

** 72 kubických stôp ponúkaných v Nevade je dostatok priestoru pre 12 veľkých škatúľ 36 "x 17" x 17 "(alebo oveľa viac menších). V skladoch v Kalifornii a Oregone máte k dispozícii menšie priestory. Viac podrobností nájdete na stránke o našich skladoch.


INDIVIDUÁLNE ZÁSIELKY - ŽIADNE MESAČNÉ POPLATKY

 

Nakúpte na internete a pošlite zásielku na našu adresu, my Vám ju prepošleme. Každá zásielka je preposlaná presne tak, ako k nám dorazila.

Ako to funguje

 

  • Zaplatíte za každý jednotlivý balík, ktorý dostaneme a prepošleme k Vám. Cena je $ 1 za zásielku plus poštovné.
  • Adresa v Nevade (v prípade, že potrebujete ďalšie adresy, upgradujte prosím svoj účet na Virtuálne schránku)
  • Kedykoľvek sa môžete prihlásiť k svojmu účtu au každého balíka vybrať spôsob dopravy. Poštovné bude ihneď automaticky znovu prepočíta.
  • Na svojom účte uvidíte aktuálny stav Vášho depozitu. Na účte tiež máte možnosť vyplniť informácie pre colnicu u jednotlivých zásielok (hodnota, opis tovaru, a pod).
  • Kedykoľvek nám príde Váš balík, upozorníme Vás pomocou e-mailu a zásielku uvidíte na Vašom účte.
  • Môžeme sa pokúsiť prebaliť balík do menšej krabice tak, aby sa jeho rozmery zmestili do limitov USPS. Pre túto službu zadajte Špeciálna požiadavka.
  • V jeden moment u nás môžete skladovať iba jeden balík. Ak chcete skladovať viac ako jednu zásielku naraz, budete potrebovať VIRTUÁLNY SCHRÁNKU.

 

INDIVIDUÁLNE ZÁSIELKY neponúka konsolidáciu zásielok (zlúčenie niekoľkých balíkov do jedného väčšieho). Prosím vyberte službu VIRTUÁLNA SCHRÁNKA, ak potrebujete konsolidáciu.

VIRTUÁLNA SCHRÁNKA – NEOBMEDZENÁ VEĽKOSŤ

Virtuálna schránka Vám umožňuje výrazne ušetriť na poštovnom vďaka možnosti konsolidácie. Zásielky Vám spojíme iba do jednej a tým ušetríte až 80% na poštovnom. Napríklad: namiesto zaslania troch balíkov dáme všetky do väčšej krabice a zašleme ich ako jeden balík. Konsolidácia je to najväčšie tajomstvo, ako ušetriť značné množstvo peňazí.

Pozri príklad nižšie:

Ako VIRTUÁLNA SCHRÁNKA funguje

Každý balík môžete odoslať individuálne alebo ho nechať skonsolidovať (zabaliť viac zásielok dohromady).

Kedykoľvek sa môžete prihlásiť k svojmu účtu au každého balíka vybrať spôsob dopravy. Poštovné bude ihneď automaticky znovu prepočíta.

Na svojom účte uvidíte aktuálny stav Vášho depozitu. Na účte tiež máte možnosť vyplniť informácie pre colnicu u jednotlivých zásielok (hodnota, opis tovaru, a pod).

Kedykoľvek nám príde Váš balík, upozorníme Vás pomocou e-mailu a zásielku uvidíte na Vašom účte.

Všetky balíky sú zadarmo uložené po dobu 90-tich dní po prijatí servisnej. Ak balík do tejto doby neodošlete, bude zlikvidovaný.

Konsolidovanej zásielky je nutné odoslať počas 3 dní po spojení. Inak sú účtované skladovacie poplatky.

Virtuálna schránka má obmedzenú veľkosť, a to 18 kubických stôp. To je dostatok miesta pre tri veľké krabice 36 "x17" 17 "(alebo oveľa viac menších). V prípade potreby si môžete dodatočný skladovací priestor dokúpiť. Ak presiahnete priestor Vašej schránky, bude Vám účtovaný poplatok $ 1/denně za každých ďalších využitých 18 kubických stôp.


Objednávka VIRTUÁLNEJ SCHRÁNKY

V prípade, že Vám priestor vymedzený pre VIRTUÁLNY SCHRÁNKU (tri krabice, ktoré vidíme na obrázku vyššie) nedostačuje, budú Vám účtované extra skladovacie poplatky za ďalšie prichádzajúce zásielky, ktoré budú do Vašej schránky normálne pridávané ďalej ($ 1 denne za ďalšie tri 36x17x17 krabice) .

Máte na výber z dvoch taríf:

 

  • $ 10 mesačne. Môžete kedykoľvek prejsť na Individuálne schránku a neplatiť mesačne nič. Mesačný poplatok je automaticky strhávaný z Vášho depozitu. Ak si neželáte automaticky obnovovať Virtuálne schránku, zmeňte typ schránky späť na Individuálne zásielky.
  • $ 50 za rok. Toto je možnosť, ako získať veľkú zľavu, ak viete, že budete zasielať častejšie.

ŤAŽKÉ ZÁSIELKY

Extra príplatok za ťažké zásielky. Poplatok je účtovaný aj v prípade, že si prajete zásielku zlikvidovať.


VáhaPříplatek
do 29 liber ZDARMA
30 – 69 liber $10
70 – 99 liber $20
100 – 149 liber $30
150 liber a více $50

 

POISTENIE

Používame kombináciu prepravného poistenia prepravcov a naše poistenie pre krytie zásielok ako pri preprave, tak aj na našich skladoch. Niektoré prepravné metódy neumožňujú zásielku poistiť a my Vám ich neodporúčame používať, ak neprepravujete tovar nízke alebo zanedbateľné hodnoty. Cenu poistenia uvidíte v našej kalkulačke dopravy, táto suma pokrýva obe metódy poistenia.

NALOŽENIE NA PALETU

Čas od času zákazníci potrebujú prepraviť aj veľké zásielky. My im môžeme ponúknuť vyloženie / naloženie väčšej zásielky, alebo prípravu palety. Náš poplatok za prípravu palety je $ 50 (vrátane ceny palety). Nakladanie a vykladanie je účtované podľa náročnosti hodinovou sadzbou $ 25/hodina.

BANKOVÉ POPLATKY

Poštovné tiež obsahuje bankový poplatok vo výške 4,3%, ktorý Vám bude vrátený, ak zaplatíte pomocou prevodu na náš účet (wire-transfer). U každej zásielky je vidieť kompletné rozpis ceny.