• Pokoje gościnne

    Pokoje gościnne

    Zapraszamy Państwa do pensjonatu w Unieściu — malowniczej, nadmorskiej miejscowości, dawnej osady rybackiej, pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno.

  • Komfortowe kwatery

    Komfortowe kwatery

    Oferujemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Gwarantujemy dogodne warunki pobytu oraz profesjonalną i dyskretną obsługę. Do dyspozycji gości jest parking, a w ciepłe dni — taras i ogród.

Mnóstwo atrakcji

Restauracje, bary, dyskoteki i inne atrakcje turystyczne, które umilą Państwu pobyt.

Plaża strzeżona

Ratownicy WOPR-u nieustannie dbają o bezpieczny wypoczynek na plaży.

Blisko miasta

Unieście leży jedyne kilkanaście kilometrów od Koszalina – stolicy pomorza środkowego.

Plaża Mielno-Unieście
pensjonat otwarty cały rok

Sielskie wakacje? Tylko w Mielnie i Unieściu!

Mielno i Unieście to dwie, odrębne, lecz sąsiadujące ze sobą, nadmorskie miejscowości, położone na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a przymorskim jeziorem Jamno, niegdyś stanowiące jedną miejscowość.

Mielno to barwne, wesołe i gwarne letnisko, popularne zwłaszcza wśród młodych, lubiących zabawę turystów. Wraz z zapadnięciem nocy, wakacyjne Mielno nie usypia. Rozbrzmiewają dyskoteki, otwierają swoje drzwi kluby, nie kończą też swego urzędowania punkty gastronomiczne i puby – często czynne do samego rana. Wielką atrakcją Mielna jest piękna, zadbana, piaszczysta, nadbałtycka plaża.

Unieście jest dużo spokojniejsze od swojego sąsiada i stanowi spokojniejszą bazę noclegową dla tych, którzy lubią bawić się w dzień, natomiast noce chcą mieć ciche i spokojne. W Unieściu działa również miejscowa przystań rybacka, a kutry często goszczą na naszej plaży.

Skontaktuj się z nami