Polski English Русский
TERMINUS GROUP

Są granice, które należy przekraczać tylko z nami

Wydłużamy godziny pracy

Od 01 października 2016 r nasz oddział w Białymstoku będzie pracował 24h na dobę! ZAPRASZAMY!

Witamy w Terminus Group

Od 2002 roku nieustannie naszym Klientom proponujemy fachowe doradztwo, przedstawicielstwo celne i podatkowe a w razie potrzeby reprezentujemy ich w postępowaniach odwoławczych.

Agencja Celna „Terminus” Sp. J. jest firmą logistyczną oferującą usługi w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych, ponadgabarytowych, ADR, drobnicowych. Zajmujemy się odprawami celnymi, składowaniem, organizowaniem przeładunków.

Bezpieczeństwo

Posiadamy certyfikat AEO, świadczący o najwyższej jakości naszych usług oraz bezpieczeństwie Państwa danych

Wsparcie

Nie chodzi tylko o to, żeby sprzedać czy wykonać usługę. Zapewniamy całodobowe wsparcie na każdym etapie transportu Państwa towarów

Szybkość

Dzięki sieci oddziałów w Polsce i licznym partnerom na wschodzie jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową obsługę i zredukować czas oczekiwania na granicy do minimum

Obsługujemy kilka tysięcy podmiotów gospodarczych z całego świata zapewniając najwyższej jakości usługi

Agencja Celna

TERMINUS oferuje swoim Klientom fachową oraz sprawną obsługę w naszych agencjach celnych zlokalizowanych w Białymstoku, Kuźnicy, Bobrownikach, Białej Podlaskiej, Grójcu i Sławatyczach.

Gwarancje

Transport towarów na teren Unii Celnej bez karnetu TIR i bez konwoju. Szybko i tanio.Najtaniej na rynku. Sprawdź nasze możliwości i oszczędzaj czas i pieniądze. Zaufaj prekursorowi tych usług i podpisz umowę jeszcze dziś.

Logistyka

Nasz operator logistyczny bazuje na trzech modułach swojej działalności takich jak: Logistyka projektowa, logistyka transportowa oraz spedycja. Nasza działalność nie ma granic co do państw, czy też sposobu wykonania transportu.

Magazyn

Naszym klientom umożliwiamy skorzystanie z magazynu czasowego składowania oraz magazynu towarowego. Otworzyliśmy magazyn celny i akcyzowy, dzięki czemu jesteśmy jedyną firmą logistyczną w woj. podlaskim posiadającą taki potencjał.

Zapoznaj się z szerokim wachlarzem naszych usług. Zapewnij sobie kompleksową obsługę i wsparcie

Aktualności Służby Celnej

RSS Informacje

  • Kolejna odsłona walki celników z nielegalnym hazardem 12 grudnia 2016
    Sukcesem zakończyły się kolejne działania zachodniopomorskich funkcjonariuszy. Zatrzymano 85 nielegalnych automatów do gier hazardowych.
  • Rybniccy celnicy zatrzymali nielegalne automaty i ruletkę 12 grudnia 2016
    Rybniccy celnicy nie ustają w zwalczaniu szarej strefy gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli ponad 100 sztuk nielegalnych urządzeń. Do Skarbu Państwa wpłynie ponad 1 mln złotych tytułem kar pieniężnych za urządzanie gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom.
  • Celnicy udaremnili przemyt unikalnych militariów 12 grudnia 2016
    Przemyt czterech unikalnych, wczesnośredniowiecznych artefaktów archeologicznych udaremnili na przejściu granicznym w Bobrownikach funkcjonariusze podlaskiej Służby Celnej. Trzy szable oraz hełm próbował przemycić do Polski 34-letni obywatel Białorusi.

Aktualności

Nasi partnerzy

logo
logo50
PORT RADOMSKO
UAB DURGA
img01_01

Opinie i rekomendacje na nasz temat

kenwplk