NOWOŚĆ W POLSCE! SZAFY W SYSTEMIE EASY BUY - EASY BUILD!

Kontakt

Nasze salony meblowe i główne ekspozycje KLM Solutions w Poznaniu

Adresy autoryzowanych punktów

1. Ekspozycja w Poznaniu ul. Sielska 12 przeniesiona zostaje od 1 lutego 2017 na czas remontu do zakładu przy Św. Michała 24 (dawniej kilka lat pracowaliśmy przy ul. Leszczyńskiej, jako salon Indeco Poznań), z dogodnym dojazdem, wejściem bezpośrednio z ulicy, z pełnym wyposażeniem we wszelkie systemy zabudowy przesuwnej i uchylnej, profesjonalną i miłą obsługą. Każdy Klient może w tym punkcie uzyskać zarówno fachową poradę z zakresu umeblowania, jak i uzyskać wstępny projekt zabudowy oraz umówić pomiar zabudowy. Producenci szaf mogą w tym punkcie dokonać zamówienia na profile i akcesoria BONARI i ASTIN. KLM SOLUTIONS to REGIONALNY DYSTRYBUTOR świetnych wyrobów tych uznanych marek.

W salonie można obejrzeć zarówno gotowe rozwiązania, jak i porównać profile i systemy Indeco, Astin, Bonari. Dodatkowo, jeśli wykonanie zabudowy musi być poprzedzone remontem czy adaptacją pomieszczeń, to proponujemy wykonanie usługi łącznej, co znakomicie skraca czas inwestycji.

 

astin sielska wnętrzeSielska, ekspozycja.Sielska witryna

 

Podajemy dane GPS punktu centralnego do nawigacji samochodowych: N 52 23 6.0155  E 16 53 9.5924 

Dane lokalizacyjne salonu z mapką dojazdu, dostępne są na mapach google, po wskazaniu adresu pokazuje się dokładna mapa dojazdowa.

2. Ekspozycja fabryczna w Centrum Drzwi Przesuwnych ul. Św. Michała 24 w Poznaniu. Przy zakładzie czeka na Państwo najszersza wystawa drzwi przesuwnych w Wielkopolsce! To wyłącznie nasza produkcja, oparta także o świetne produkty ASTIN I BONARI. Ekspozycja czynna w godzinach pracy zakładu, tj. od poniedziałku do piątku 8 - 16. W godzinach późniejszych oraz w soboty zapraszamy do naszego głównego punktu przy Sielskiej 12. Od 1 lutego Sielska będzie remontowana, tymczasowo zapraszamy na Św. Michał 24. W zakładzie można zamówić i odebrać wszelkie profile i akcesoria BONARI  i ASTIN - JESTEŚMY REGIONALNYM DYSTRYBUTOREM tych instytucji. Punkt wyposażony w pełen zakres akcesoriów i systemów meblowych w szafach proponowanych przez KLM Solutions (dawniejsalon indeco Poznań), sprzęt do wykonania projektu zabudowy, oraz uśmiechnięte i merytoryczne osoby obsługujące salon. Dla Klientów, którzy chcą w innych dniach/godzinach nas odwiedzić, otwieramy nasze progi także w innym czasie, tylko prosimy o wcześniejszy telefon i umówienie wizyty.

CDP ekspozycjadrzwi i wnętrzewystawa drzwi przesuwnych

 

Zapraszamy do kontaktu! Dojeżdżamy do Klientów w całej Wielkopolsce! Wzorcowy Salon przy Św. Michała 24 w Poznaniu, z szafami na systemach uznanych producentów, gdzie prezentujemy szafy na wymiar powszechnie określane jako szafy komandor, senator, indeco. Prowadzimy jednocześnie Punkt Konsultacyjny w zakresie usług remontowych Grupy Profesjonalistów na Wielkopolskę. Przyszłych Klientów ciekawych najnowszych rozwiązań informujemy, że na naszej stronie internetowej można znaleźć w galerii realizacji kolejne wzory zabudów i najnowsze rozwiązania z zakresu mebli systemowych.

Jako REGIONALNY DYSTRYBUTOR BONARI  i ASTIN przymujemy i realizujemy zamówienia zarówno na profile jak i wszystkie akcesoria do producji szaf systemowych tych marek, a także na wykonanie: gotowe drzwi przesuwne na wymiar, do odbioru w zakładzie!

Szanownych Klientów  zapraszamy do punktów w dniach: pon - pt w godzinach 10 - 18

UWAGA: Dla Klientów z zachodniej części Poznania oraz miejscowości po zachodniej stronie od miasta funkcjonuje punkt przyjęć zamówień na systemy drzwi przesuwnych:

FORMAT Sp. z o.o.
Ul. Skórzewska 73 (wjazd od ul. Bukowskiej) 62-081 Wysogotowo k. Poznania, tel/fax (061) 814 35 06

od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16

Zawsze serdecznie zapraszamy na łącza telefoniczne, jeżdzimy na pomiary przez 7 dni w tygodniu: 602 153 492, 510 987 347

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
KLM SOLUTIONS
Adres
Centralne Biuro Obsługi Klienta oraz zakład produkcyjny Św. Michała 24, Poznań
NIP
778-103-82-53
REGON
630581740
E-mail
m.stachowski@klmzabudowy.pl
Telefon
+48 510 987 347

Zasięg

Zlecenia indywidualne na meble na wymiar, pojedyncze zabudowy, kuchnie, meble biurowe, lady recepcyjne, meble apteczne - ze względów logistycznych i ekonomicznych - realizujemy głównie na terenie Poznania i powiatu poznańskiego.

Zlecenia duże na wszystkie meble na wymiar, kiedy zwiekszony koszt transportu jest zrównoważony wielkością zlecenia, realizujemy bezpośrednio z naszego zakładu CDP Pozna na terenie całej Polski, a zlecenia zagraniczne z odbiorem własnym/spedycją z naszego zakładu, przyjmowane są - po dokonaniu stosownych ustaleń - do realizacji z całej Europy.

Profile i akcesoria do produkcji szaf pod marką BONARI i ASTIN sprzedajemy producentom mebli systemowych, szaf wnękowych z całej Wielkopolski.