גלריית מוצרים

אודותינו

איך זה עובד?

יבוא מסין עם חברת Extreme

מחפשים פתרונות של יבוא מסין? חברת אקסטרים מתמחה בכל התחום היבוא עם נסיון של מעל 15 שנים בענף. זה כולל יבוא מוצרים מסין וומקומות נוספים במזרח הרחוק ובכלל. אנו מאמינים בלב שלם כי כל תהליך הרכישה, יבוא מסין ויצור בסין צריך להתבצע בצורה פשוטה ושקופה ככל הניתן על מנת להקל על הלקוחות שלנו וכדי לתת להם מחיר תחרותי. על כן, אנו מציעים לך להיות היבואן של עצמך.

יבוא מסין בדרך הקלה והפשוטה

עובדה זו מאפשת לך לחסוך את הצורך בפתיחת מחלקה ייעודית בחברתך, ובמקום זה להשתמש בשירותי חברת Extreme כמעין מחלקת רכש פרטית. בכך תוכל להשיג את המוצרים שתרצה לייצר ו/או לייבא מסין במחירים אטרקטיביים - ישירות מהיצרנים המובילים בעולם מסין והמזרח. יבוא מסין לעולם לא היה קל ופשוט יותר! במידה והינך רוצה לקבל פרטים נוספים על יבוא מוצרים מסין, ניתן ליצור עימנו קשר טלפונית או במייל. יתר על כן, בכדי לסייע לך לעשות תחשיבים כלכליים על מנת לכבוש את השוק, חברת אקסטרים מעניקה לכל לקוח פוטנציאלי נתונים והצעות מחיר במטבע מקומי - כך שבשורה התחתונה לא יהיו הפתעות והכל יהיה מונח על השולחן. נוסף על כל זה, אנו מציעים לקהילה העסקית בישראל, אשר נוהגת לבצע רכישות מסין על בסיס קבוע - להקל עוד יותר את התהליך של יבוא מסין. הינכם מוזמנים להיפגש עימנו ולשמוע כיצד אתם יכולים לחסוך כסף רב בכל הצד של ניהול משאבי אנוש, שעות עבודה ובעלויות שוטפות בכל הקשור להתנהלות מול גורמים מסין. בסופו של דבר, אנו מאמינים כי אין כמו מראה עיניים - קבע פגישה עם חברת אקסטרים עוד היום במשרדנו בראשון לציון. הקפה עלינו!

  • "אני עובד עם חברת "אקסטרים" למעלה משלוש שנים בתדירות קבועה ועל בסיס של קשר כמעט יום יומי. עד היום התנהלתי מולם בהיקף עבודה של 85 מכולות של רהיטים אשר נמכרו בערוץ הקניות. מדובר בחברה מקצועית ומיומנת, עם אנשים מקסימים שיודעים להתנהל בכל מצב, גם במצבי לחץ, ולפתור כל בעיה על הצד הטוב ביותר..."

    עופר ברקן
    מנחה וקניין בערוץ הקניות
  • "דני חזן ונציגי חברתו בישראל ובסין סייעו לי רבות במהלך פרויקט טכנולוגי מורכב שכלל שלבי פיתוח ייצור ושילוח. הצוות של דני מיומן, מקצועי ואיכותי מאוד וברמת מחויבות גבוהה להצלחת לקוחותיו. עבודתו של דני חזן וצוותו תרמה רבות להצלחת הפרויקט ואני ממשיך לעבוד עם החברה..."

    זיו דובינסקי
    metabolicrobots.com