Російський актор Олександр Панкратов-Чорний захоплюється бойовиками після поїздки на Донбас

20:46, 06.03.2017
Російський актор Олександр Панкратов-Чорний захоплюється бойовиками після поїздки на Донбас

Олександр Панкратов-Чорний підтримує дії бойовиків на Донбасі.

Відомий російський актор Олександр Панкратов-Чорний побував на окупованій частині Донбасу і виступив з концертом перед бойовиками в окупованому Донецьку. Він також висловив свою підтримку терористам і засудив «бандерівців».

 

Про це Панкратов-Чорнийп повідомив у інтерв’ю пропагандистському сайту NEWS FRONT.

 

Актор повторив усі штампи російської пропаганди про «бандерівців», «диверсантів», «фашистів» і «рабів».

 

Мовляв, він на власні очі побачив, що відбувається на Донбасі, коли приїхав туди. Панкратов-Чорний також розповів, що його возив і показував місця боїв ватажок терористичної ДНР Олександр Захарченко.

 

За його словами, те, що пережили Донецьк і Луганськ є великою трагедією. Утім, актор не вважає Росію винною в цій трагедії, усю відповідальність він поклада виключно на українську владу. Тоді як «вільні люди Донбасу», за його версією ведуть боротьбу з «карателями».

 

Спілкуючись з бойовиками, Панкратов-Чорний дізнався, що нібито «навіть діти брали участь у бойових діях, на фронті воюють жінки, одна з яких стала комбатом», тоді як «Київ цього не розуміє».

 

«Загинуть десятки тисяч людей, а такі, як ПоТрошенко та інші, вони − збагатяться і втечуть. Бандерівці і 20 років пропаганди подіяли так, що це триватиме довго, вони не заспокояться! Вони не хочуть працювати, а хочуть мати рабів і жити за їхній рахунок», - безапеляційно заявив російський актор.

 

При цьому, Панкратов-Чорний розповів, що буває у Києві, але висловив невдоволення оглядом речей з боку прикордонників і митників.

 

Нагадаємо, що на окуповані території Донбасу приїжджали й інші російські актори і співаки: Йосип Кобзон, Михайло Порєченков, Олексій Панін, Іван Охлобистін, Юлія Чічеріна та інші. Усім їм після цього заборонено в’їзд до України.