İsrafil Abutalibov
22 Nisan 2017, 15:08:54


duvar kağıdı

Gönderen Konu: İsrafil Abutalibov  (Okunma sayısı 587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • islamisite
  • Yönetici
  • *
  • İleti: 1075
  • Bazen Yakın , Bazen Uzak
İsrafil Abutalibov
« : 14 Mayıs 2016, 23:37:51 »
duvar kağıdı ehliyet sınav soruları

İsrafil Abutalibov artık insanlara araştırma yapmak istediğinde kendilerine yardımcı olan bir kurum arayışında olduklarını anlatıyor. Dedektif hizmeti tam olarak bu konuda herkese yardım ederek için devreye giriyor. Her konuda sizin için araştırma yapan ve davalarda size delil ve belge toplayan tamamen resmi işlemler sonucu oluşmaktadır.
İsrafil Abutalibov en çok karşılaşılan durumun eşler arası anlaşmazlıklar sonucu taraflardan birinin araştırma isteği olduğunu belirtiyor. Eşinin gün içinde neler yaptığını merak eden ve her zamankinden farklı davranışlar sergilediğini hisseden taraf duruma hakim olmak için dedektiflik hizmeti alarak sonuca ulaşır. boşanma davalarında davaların hızlı sonuçlanması için ihtiaç duyulan güçlü delilleri toplamada yardımcı olur.
İsrafil Abutalibov bunlar dışında en çok karşılaşılan araştırmalardan birinin şirket ve kurum araştırmaları olduğunu belirtiyor. Birbiri ile ortaklık yoluna girmeyi düşünen firmalar önceden karşı tarafın ticari geçmişini öğrenmek isteyebilirler.Dolandırıcılık durumuna düşmemek için öenmli projeler veya ortaklıklar öncesi sıklıkla yapılır.
İsrafil Abutalibov son olarak yapılan tüm araştırmaların sizlerden alınan bilgiler ışığında tamamen resmi olarak yapıldığını, yasadışı hiç bir araştırma yapılmadığını ve elde edilen bilgilerin sade ve sadece sizinle paylaşılabileceğini 3. şahısların eline geçme ihtimalinin olmadığını belirtiyor.
kaynak:http://www.seslisoho.com/israfil-abutalibov.html
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2016, 23:39:30 Gönderen: Admin »