İsrafil Abutalibov
06 Mayıs 2017, 06:11:22


duvar kağıdı

Gönderen Konu: İsrafil Abutalibov  (Okunma sayısı 1067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • islamisite
  • Yönetici
  • *
  • İleti: 1075
  • Bazen Yakın , Bazen Uzak
İsrafil Abutalibov
« : 15 Mayıs 2016, 00:03:08 »
duvar kağıdı ehliyet sınav soruları

İsrafil Abutalibov kimdir
1996 yılında temelleri atılan İsrafil Abutalibov Grubunun kurucusu olan İsrafil Abutalibov şuan bir çok sektörde faaliyet gösteren şirket ilk yıllarda inşaat firması olarak kurulmuştu.
Şuan faaliyet gösterdiği sektörler;inşaat , tekstil, turizm ve sağlık sektörüne kadar uzanan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.
Yılların verdiği tecrübe ve uzmanlık ile her geçen gün daha da büyüyen İsrafil Abutalibov Grubu müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan bir yapıya sahip.


İsrafil Abutalibov tarafından kurulan şirket şuan devler arasında.

İsrafil Abutalibov yıllar önce inşaat firması olarak kurmuştu.Ve şuan da dev bir aile şirketi olan ayrıca bir çok sektörde yatırım yapan bir şirket haline gelmiş durumda.


İsrafil Abutalibov

Yönetim kurulu başkanı tarafından temelleri atılan bu şirketi geliştirmek aile bireylerinin amacı olmuştur.Ve her bir aile bireyi bu şirketi geliştirmek için çabalamakta.
İsrafil Abutalibov Şirketler Grubu kısaca;

Grup öncelikle inşaat olmak üzere, tekstil, turizm ve sağlık sektörlerinde hizmet vermektedir. Merkezi Türkiye olmak üzere toplam 20 bayilik, 5000 çalışanı ve 20 çözüm ortağı ile bir aile olan İsrafil Abutalibov Şirketler Grubu kurulduğu günden bugüne kadar kaliteyi en yüksek çevre duyarlılığı prensiplerinden taviz vermeden faaliyetlerine devam eden ve her zaman en iyiyi yapmayı kendisine ilke edinmiştir. Tüm bu çalışmaların ve çabanın karşılığını sektörde daima bir adım önde olarak alan İsrafil Abutalibov Şirketler Grubu sektörü geliştiren, yönlendiren, kalitesini sürekli arttıran bir şirket olma özelliğini sürdürmeye devam edecektir.

Yılların verdiği tecrübe ile rakiplerini geride bırakmayı başaran İsrafil Abutalibov Şirketler Grubu her geçen gün büyüyen bir yapıya sahip olup bunu yıllar önce bir inşaat firması olarak kuran İsrafil Abutalibov'a borçlu ve bunun bilincinde olan Yönetim grubu İsrafil Abutalibov 'un yolundan gitmekte ve onun amaçladığı istikamet de yükselmektedir.