Na čem mi záleží

Záleží mi na tom, aby u nás každý člověk mohl žít v ovzduší důvěry, vzájemné solidarity a tvořivé činnosti. K tomu je třeba měnit poměry ekonomické i politické. Tvořiví lidé u nás vždycky žili, jenom to neměli a nemají lehké. Je to naše společná práce a nikdo ji za nás neudělá. Možná právě teď přišel čas pokusit se věci měnit. Změna je možná, je v každém z nás. Držme si palce.

Táňa Fischerová

Aktuality

24. 09. 2013
KANDIDÁTKY HNUTÍ ZMĚNA JSOU UZAVŘENY A ODEVZDÁNY
Nakonec bylo dohodnuto, že budu kandidovat na prvním místě v Praze a Tomáš Tožička ve Středočeském kraji. Naše kandidátky mají plný počet kandidátů a máme radost, že jsou pestré.

24. 09. 2013
Výzva k pořádání výjezdů ve Středočeském kraji
Táňa Fischerová bude s největší pravděpodobností kandidovat jako hlavní kandidátka Středočeského kraje za politické hnutí Změna, jenž je širokou platformou mnoha svobodných sdružení.

29. 06. 2013
Videa a prezentace z Mezinárodní konference k trojčlennosti
Představujeme videa a prezentace z Mezinárodní konference k trojčlennosti.

31. 05. 2013
Česko-slovenská konference k trojčlennosti - 30.května, Bratislava

31. 05. 2013
VEŘEJNÁ SBÍRKA: Dokument o kampani Táni Fischerové
Iniciovali jsme vznik a zpracování dokumentárního filmu z průběhu kampaně a okolí Táni Fischerové. V současné době máme natočeno asi 8 hodin materiálů ze zákulisí prezidenstské volby, rozhovory s TF, autentické záběry z různých situací a akcí, rozhovory a ohlasy lidí. Zároveň máme pocit, že chybí dokument, který shrne neklamní kampaň, princip i zkušenosti, jenž mohou inspirovat další lidi k tvořivosti, svobodné volbě a efektivním kampaním, kde nejsou zapotřebí velké milióny korun.

Kalendář událostí

Připravujeme

YouTube TF

Jak podpořit

Více informací

Založte distribuční místo

Více informací

Sdílená kampaň

Ke stažení a šíření

Více informací

Tipy

TIP 1: Nečekejte vyprázdněná hesla. Vytvořte si vlastní heslo - desing - obrázek - grafiku trička na podporu zvolení Táni Fischerové první prezidentkou České republiky.

MOŽNOST VÝROBY A OBJEDNÁNÍ MÁTE ZDE: www.coromoro.com

Vše je na lidech