?

Log in

липень 2017   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
На Покрову-2006

Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО

Posted on 2014.01.11 at 05:40
Tags: ,
IMG_5776

Ну, а тепер нарешті про вчорашній вирок "васильківським псевдотерористам".
Прокурор просив по 9 років, суддя Бурбела присудив по 6.
Весь цей час, поки йшли суди, я, звісно, бачила, що суддя Бурбела - мразота на службі у влади (тепер, нарешті, можу писати це відкрито, не боячись нашкодити хлопцям), але обвинувачення було настільки явно сфабриковане, настільки шите білими нитками, а тут ще й Майдан - хоч трошки ті мразі повинні ж боятися - що я до останнього сподівалася, що найтяжча стаття - тероризм - у суді буде знята, і хлопців засудять на невеликий термін за "зберігання" підкинутих їм незаконних предметів, і оскільки вони вже 2,5 роки відсиділи, ще й мають усі троє маленьких дітей, їх звільнять у залі суду.

Ага. Аж два рази. Вочевидь, Майдан таки задовго танцював і співав пісеньки.
Бачили б ви ту зневагу в очах у Бурбели. Він читав вирок біля трьох годин, весь цей час на вулиці під відкритим вікном стояли майданівці, з прапорами, у дощовиках, бо ішов доволі сильний дощ, і скандували гасла на підтримку політв’язнів і проти продажного суду. А Бурбела зрідка піднімав очі від читання вироку, а в очах таке: "Покричите і розійдетесь". Коли під кінець читання вироку народні депутати, що були у залі, почали дозволяти собі зневажливі репліки (наприклад, коли Бурбела казав про "вибуховий пристрій", підкинутий хлопцям, у залі казали "Бімба"), він встав і заявив, що ще одне порушення порядку судового засідання - і він видалить всіх із зали і зачитає вирок лише для підсудних. Всі замовкли.Чули б ви це блюзнірство. Плюнь курві в очі - вона скаже "дощ іде". Яким би покидьком не був Бурбела, а він професіонал, і він уважно вивчив усі томи справи, і не гірше за мене знає, що вона сфабрикована. Я дуже часто не роблю вигідних мені речей, бо зупиняє побоювання, що люди, яких я поважаю, можуть про мене погано подумати. А в людей, які працюють у судово-прокурорській системі, відбувається професійна деформація особистості: у цих людей зникає совість.
Публічно, на очах, по суті, у всього світу, дати по шість років людям, про яких точно знаєш, що вони невинуваті - це ж ким треба бути? Для мене такі люди як марсіани, істоти з іншої планети.

Суддя прийняв абсолютно всі аргументи прокуратури і не прийняв жоден з аргументів захисту. "Твердження підсудних і захисту про те, що свідок Крикунов (єдиний серйозний лжесвідок обвинувачення - О.Б.) давав свої покази під тиском, бо проти нього порушили кримінальну справу, судом не береться до уваги, оскільки є заява свідка Крикунова про те, що на нього здійснювався тиск з боку родичів підсудних. Твердження про те, що знесення пам’ятника Леніну є законним, бо про це є відповідний указ президента, судом не береться до уваги, оскільки немає жодного нормативного акту, який передбачав би демонтаж пам’ятників шляхом вибуху. Твердження захисту про те, що демонтувати пам’ятник (чого підсудні теж не збиралися робити) можна не обов’язково саме шляхом вибуху, судом не береться до уваги, оскільки в листівках, вилучених у підсудних, був заклик вивчати підривні матеріали. Твердження підсудних і захисту про недостатню кваліфікацію і заангажованість експерта, що проводила експертизу мовлення листівок (експерт є полковником СБУ, а також відмовилась у суді говорити українською мовою і у фразі "ми рознесемо його (пам’ятник) просто неба" розшифрувала "просто неба" (тобто - під відкритим небом") як "злетіти до неба внаслідок вибуху") судом не береться до уваги, оскільки експерт є доктором наук і її кваліфікації не викликає у суда сумнівів". Це я, звісно, трошки своїми словами переказала, з пам’яті, але можете мені повірити - там був ще більший ідіотизм. Примудрилися навіть, набираючи чиїсь рукописні покази, замість "Комуняку на гілляку" надрукувати "Комуняку на шляку". Так це і увійшло у вирок. Злобні і продажні дебіли, у яких досі не відібрали право розпоряджатися людськими долями.
Мене теж навіщось у вирок приплели - мовляв, те, що на моїх сайтах регулярно з’являли матеріали про хід процесу - це тиск на суд і свідків.

"Сатанинський вирок - 6+6+6", - виступаючи перед мітингуючими, сказала Христина Бевз. Близькі засуджених, до речі, тримаються дуже добре. Зокрема, Христина висловила впевненість у перемозі під час апеляції. Ну, це лише від Майдану залежить.

Підсудні теж трималися мужньо, посміхалися. Усі троє були у "фірмових" патріотівських футболках - у центрі символ "Ідея Нації", над ним і під ним напис: "Вільного духу не скути в кайдани". Після вироку обурений Володимир Шпара з клітки облив Бурбелу якось рідиною - кажуть навіть, що сечею. Він вийшов із зали суду під багатоголосе скандування "Ганьба!", при цьому пікетувальники трошки поламали двері. "Бурбеляку на гілляку!" - скандували на вулиці. Бурбела швиденько заховався у своєму кабінеті, який одразу ж взяли під посилену охорону "Грифону".

На вулиці десь ще годину тривав мітинг. Ще перед початком читання вироку свободівець Руслан Андрійко прямим текстом сказав, що у разі будь-якого вироку, крім виправдального, активісти блокуватимуть суд, не даючи вивезти засуджених. Але вони навіть не встигли його якось нормально заблокувати - набіг "Беркут", і почалася сутичка, яка переросла в побоїще. Опис побоїща і багато фотографій тут:
http://www.bilozerska.info/?p=20696

Дуже цікавить мене зараз майбутнє судді Бурбели. Коли прийде нова влада, він буде їй служити, як служив усім попереднім, чи отримає заслужені тяжкою дворічною працею 6+6+6?
Якщо перший варіант - я не знатиму цю владу і працюватиму проти неї.


IMG_5704

IMG_5712

IMG_5715

IMG_5716

IMG_5718

IMG_5719

IMG_5720

IMG_5724

Прокурор Костянтин Кулаковський. Попросив для хлопців по 9 років кожному

IMG_5725

IMG_5738

IMG_5746

IMG_5765

IMG_5794

IMG_5799

IMG_5818

IMG_5834

IMG_5848

IMG_5858

IMG_5869

IMG_5870

IMG_5899

IMG_5917

IMG_5931

Дружина, Ганна Мосійчук, молиться під час читання вироку

IMG_5937

Наталія Шпара, дружина Володимира Шпари

IMG_5939

Народні депутати від ВО "Свобода" Юрій Бублик та Андрій Іллєнко

IMG_5997

Ігор Мосійчук

IMG_6026

IMG_6037

IMG_6068

IMG_6070

IMG_6071

IMG_6080

IMG_6090

IMG_6098

Суддя Бурбела погрожує вивести всіх із зали і зачитати вирок лише підсудним

IMG_6120

Дружина, Наташа Шпара, у розпачі б’є ногою у двері кабінету судді Бурбели

IMG_6135

IMG_6139

Comments:


(Deleted comment)
(Анонімно) at 2014-01-11 06:18 (UTC) (Посилання)
Частину Беркуту, котрий утікав з місця злочину, було заблоковано Автомайданом біля Святошинського РУВС. Через годину-дві там були вже тисячі людей. Теоретично, було два шляхи – помста або справедливе покарання.
І нам вдалося піти шляхом покарання.
Усіх міліцонерів, котрі вчинили побиття під судом, було перефотографовано. Усіх їх було змушено відкрити свої обличчя. Усіх їх, під охороною активістів, було спроваджено цілими і неушкодженими через "коридор" ганьби, від автобусів – до РУВС. Через місяць, через рік або навіть через двадцять – ті з них, чию вину буде встановлено справедливим судом, ОБОВ"ЯЗКОВО будуть відповідати за те, що сталося під Святошинським судом.
Мабуть, вони очікували, що їх битиме натовп, і, ймовірно, для них було шоком, що майже усі хотіли лише одного – примусити їх дивитися людям у очі, знявши маски. Не всі зняли шоломи, але маски зняли всі – а ті, хто зняли шоломи, тих випускали з автобусів першими, тих взагалі не чіпали й пальцем.
Один справді заплакав, коли йшов до РУВС. Я не знаю, яка була природа його сліз, але я бачив, що беркутівці отримали дуже сильний моральний урок, набагато сильніше, ніж удар кийком по голові.
++++++++
Это рассказ Игоря Луценка в блоге УкрПравды. Уже нет снова избитых Беркутом людей, окровавленного Ю.Луценка. Псевдоистория пишется прямо на глазах. В комментариях просьба по свежим следам идентифицировать по фото возле суда провокаторов с камнем и газовым балончиком.
LiveJournal
livejournal at 2014-01-11 05:33 (UTC) (Посилання)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
LiveJournal
livejournal at 2014-01-11 12:41 (UTC) (Посилання)

Як без вини засудили "васильківських псевдотерорис

Користувач switluy_spogad посилається на ваш запис з Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО пишучи: [...] lly posted by at Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО [...]
LiveJournal
livejournal at 2014-01-11 13:46 (UTC) (Посилання)

Як без вини засудили "васильківських псевдотерорис

Користувач fiyaso посилається на ваш запис з Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО пишучи: [...] lly posted by at Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО [...]
LiveJournal
livejournal at 2014-01-11 16:31 (UTC) (Посилання)

Як без вини засудили "васильківських псевдотерорис

Користувач bambr посилається на ваш запис з Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО пишучи: [...] Оригинал взят у в Як без вини засудили "васильківських псевдотерористів". ФОТО, ВІДЕО [...]
(Анонімно) at 2014-01-11 20:48 (UTC) (Посилання)
З Мосійчука зробили героя люди,які в більшості своїй ніколи не були в Василькові. Але ж він васильківський "терорист". В Василькові більшість людей розкаже Вам, що він за істота: жалюгідний, жадібний до грошей, брехливій. Сидить він зараз не за тероризм, а за свої негідні вчинки в Василькові протягом 2005-2010 років. Не хочете в це вірити ? Ваше право, але майбутнє покаже,як глибоко більшість з Вас помилялася.
jeweltector
jeweltector at 2014-01-12 20:41 (UTC) (Посилання)
Як бідному женитись, то й ніч мала. Треба різко "багатіти", єдиний вихід. А з тим суддею... ну хтось же ж веде мартиролог, складає. Отримає своє в тій чи інакшій формі, отримає. Весь час принагідно згадується історія пітерського "жємчужного прапорщіка". Кілька разів було б проведене у нас таке просте рішення - диви й пошептало б.
(Анонімно) at 2014-01-13 08:18 (UTC) (Посилання)
Почитайте "Фабрику террора" американца Тревора Ааронсона - о том, как в Бастионе Демократии ФБР шьёт дела американцам за угрозы в твиттере и фейсбуке, подставляет своих агентов недовольным жизнью американцам, и "клепает" из них террористов.
http://antizoomby.livejournal.com/171945.html
http://hrazvedka.ru/guru/trevor-aaronson-fabrika-terrora-vnutri-industrii-vojny-fbr-s-terrorizmom.html
LiveJournal
livejournal at 2014-01-13 10:45 (UTC) (Посилання)

Кар'єра вимагає жертв

Користувач lluvia_ol посилається на ваш запис з Кар'єра вимагає жертв пишучи: [...] було 3 зірки. (фото з засідання О. Білозерської тут: http://bilozerska.livejournal.com/796441.html [...]
LiveJournal
livejournal at 2014-01-13 12:55 (UTC) (Посилання)

Кар'єра вимагає жертв...

Користувач diana_ledi посилається на ваш запис з Кар'єра вимагає жертв... пишучи: [...] було 3 зірки. (фото з засідання О. Білозерської тут: http://bilozerska.livejournal.com/796441.html [...]
Previous Entry  Next Entry