הובלה ואריזה – שירותי אריזה שמציעות חברות ההובלה

הובלה ואריזהמעבר של דירה הוא צעד די מורכב, שמצריך הכנות מרובות וסידורים רבים. בין הדברים החשובים שצריך לדאוג להם ניתן למצוא גם הזמנה של שירותי הובלה. מומלץ כמובן להעדיף חברת הובלות מקצועית, מנוסה ואמינה, עם המלצות, וכדאי בתוך כך לשים לב לדבר נוסף. הדבר שאנו מתכוונים אליו הוא שירותי אריזה.

בשנים האחרונות גדל מאוד הביקוש לשירותי אריזה מקצועיים. לכן, כדאי מאוד לבחור חברת הובלות שמציעה גם שירותי אריזה מגוונים. בשורות הבאות נבחן מקרוב את שירותי האריזה שמציעות חברות ההובלה הנבחרות.

שירות מיון

כיום, כאשר אנשים רבים כל כך סובלים ממחסור קבוע בזמן, לקוחות רבים לא מסתפקים בהובלה סתם ואפילו לא רק באריזה. מכיוון שבבית נאגרים פריטים רבים, לא כולם באמת חשובים ולא כולם באמת חיוניים, ישנם אנשים שרוצים שמישהו יעזור להם עם טיפול מקצועי במיון הפריטים.

אי לכך ובהתאם לזאת, ישנן חברות הובלה שמציעות שדרוג של שירות האריזה, עם תוספת של סיוע במיון. המיון יכול להתבצע גם לצורך ביצוע האריזה בצורה נכונה יותר וגם כחלק מקדים לפינוי של פריטים מיותרים. אין ספק שמיון מקצועי מבוצע ביעילות רבה יותר והוא יכול לחסוך הרבה מאוד זמן ומאמץ בשעת המעבר וגם אחריו. יש לכך גם משמעות רבה בניצול נכון יותר של חלל הבית החדש.

הסידור הנכון בארגזים

גם מי שלא זקוק לסיוע בשירותי מיון כחלק ממעבר הדירה בהחלט יכול להסתייע בשירות של הסידור בארגזים. הפריטים השונים כוללים דברים שבירים, רהיטים גדולים, ספרים, חפצים בעלי ערך, שטיחים, כורסאות, גופי תאורה ועוד כהנה וכהנה. את הפריטים השונים הללו חשוב לסדר נכון ובצורה המסודרת, בארגזים מסוגים שונים. בנוסף, לעיתים נעשה שימוש במוצרי אריזה ועטיפה נוספים, הכל על פי הצורך.

חברות הובלה מקצועיות, שמתמקצעות גם בשירותי אריזה, הינם בעלי מומחיות מקסימלית בסידור נכון בארגזים, על פי צורך. בצורה כזאת, מונעים פגיעה בחפצים שונים והופכים גם את תהליך הפריקה וסידור הבית החדש לקלים יתר מאי פעם. יש בכך חשיבות נוספת מבחינת חיסכון בזמן ובאפקטיביות ויש בכך גם הקלה על תהליך המעבר כולו.

הפריקה והמיקום

ישנם אנשים שמעדיפים לבצע את סידור הדירה או הבית החדשים באופן עצמאי. יחד עם זאת, רבים אחרים כבר מבינים שאפשר גם אחרת. חלק מחברות ההובלה שמספקות שירותי אריזה, מציעות גם שירות נילווה של פריקת החפצים וסידורים בחלל החדש. לצורת עבודה כזאת יש כמה יתרונות:

  • חיסכון בזמן הינו יתרון חשוב, שאותו הזכרנו בהקשר של שירותי אריזה בכלל. בעלי הבית לא צריכים להפסיד ימי עבודה כדי ליצור בית מסודר ונקי וראוי במלואו למגורים.
  • יתרון נוסף הוא בסידור מהיר יותר של הפריטים השונים. כאשר צוות שלם, מקצועי ומנוסה, עוסק בביצוע סידור הבית, הדבר נעשה חיש קל ובנוחות.
  • כאשר מישהו מקצועי מטפל בפריקה, בסידור הארונות, בסידור תכולת הארגזים, אפשר ליהנות מהמקום החדש בצורה שלמה ומלאה.

דברים נוספים שחשוב לדעת

לפני סיום, נספר על כמה דברים נוספים שחשוב לדעת בהקשר של חברות להובלה שמציעות גם שירותי אריזה. שירותים נלווים נוספים שניתן לקבל כוללים:

  • עיצוב הבית – עיצוב מקצועי יכול לסייע ביצירת אווירה ביתית יותר, מרשימה יותר ונכונה יותר. בזכות ניסיון וידע, אנשי חברות ההובלה יכולים לתכנן נכון יותר את מיקום הפריטים והריהוט.
  • ניקוי מקדים – חלק מחברות ההובלה מציעות גם שירותים נלווים של ניקיון, ריסוס, פוליש. בכך, מרכזים את כל מה שקשור בהשלמת המעבר, תחת גוף מקצועי אחד.
  • גם לעסקים – ישנו שירות מיוחד של הובלה, אריזה וסידור גם לבעלי משרדים וגם לעסקים.