TAJEMSTVÍ SPLNĚNÉHO SNU

Také když si něco přejete a „ONO“ se Vám to splní , tak máte velkou radost?

Mně se splnil krásný sen – již dlouho obdivuji  Marii Diamond, která patří mezi celosvětově uznávané transformační učitele, spisovatele a motivační řečníky. Můžete ji znát z celosvětového fenoménu The Secret (v češtině jako TAJEMSTVÍ).  Kde šíří svou mimořádnou znalost kvantové fyziky, zákona přitažlivosti a Feng Shui energie. Po celém světe učí svůj úžasný program, který zcela promění váš úspěch, vaše zdraví, vaše vztahy a vaší vnitřní moudrost. Je to Belgičanka, která se přestěhovala do Ameriky a nyní žije ve Francii. Začala jezdit do Čech a na Slovensko a to především do Prahy nebo Bratislavy.

Jednou známá (z internetu) jela na její kurz. Poprosila jsem ji, aby Marii Diamond pozdravovala a Marie (protože je jasnozřivá), mi vzkázala, že se těší na osobní setkání se mnou – jak to mohla vědět?!?!

Říkala jsem si,  kdyby tak byla někde blíž…. 24.6 jsem otevřela internet a k mému úžasu na mě „vykouklo“, že je možnost zúčastnit se v Brně večerního setkání na téma –„Tajemství úspěchu“. Myslíte, že snad bude někdy ještě blíž, že by třeba přijela za mnou až do Žďáru nad Sázavou? Byla to jedinečná příležitost, jak slyšet a osobně se setkat s touto ženou.

Hned jsem proto učinila patřičné kroky a jeli jsme. Čekala jsem na svou dceru v předsálí a představte si, že mnou obdivovaná Marie chodila mezi lidmi srdečně se s nimi zdravila, podávala jim ruku, některé dokonce objala a stále říkala „HELOU“ a „HAVARJÚ. Myslela jsem si, že se s těmi lidmi jistě už viděla, nebo je zná osobně. Stále procházela chodbou a vítala se dalšími příchozími, když v tom se její pohled stočil ke mně. Pozdravila mě, usmála se a ukázala abych šla k ní, stála jsem jako přibitá a dívala se okolo, jestli opravdu myslí mě. Podívala jsem se za sebe, ale tam nikdo nebyl, lidé přede mnou se rozestoupili a ona šla ke  mně. To už mi tekly slzy jako hrachy a já nemohla uvěřit svým očím. Říkala to své „HELOU“ a „HAVARJÚ a já jí jen ukazovala, že mi srdce dělá „Bum, bum, bum…“ Položila svou ruku na mou hruď a požádala, aby nás někdo vyfotil.

TAK A TAKHLE TO BYLO:
Foto s Marií D

Celý večer byl příjemný, z Marie zářila obrovská energie a lidskost.

Její knihu, kterou čtu již asi po třetí,  jsem si nechala podepsat a Marie do ní přidala věnování i s osobním doporučením. Já jsem jí přivezla několik mnou malovaných přáníček, které jí udělaly radost.

Marie Diamond byla úžasná a já děkuji vesmíru za toto setkání. Tak už se s Marií známe osobně – byl to můj dlouholetý sen!! Jsem VDĚČNÁ!!! Další setkání s Marií bylo ve vedlejším okrese a pak jsem absolvovala několik dalších jejich kurzů. DĚKUJI!!! 

 Diamond Dowsing Basic Seminář- proutkaření, které odstraňuje negativní vibrace

 Diamond Leadership Circles  s Marií Diamond (2015)

• seminář Marie Diamond Praha best of you 2016

• Poselství  s Marie Diamond 2017

Mám pro Vás skvělou nabídku, objednejte si u mě knihu Marie Diamond „Umění zákona přitažlivosti „

188393_big
 Umění zákona přitažlivosti – 24 vesmírných principů, které transformují váš úspěch, zdraví, vztahy a moudrost . …“doufám, že vám prostřednictvím této knihy budu moci být rádcem při transformaci vašeho života a že s její pomocí dosáhnete posunu ve vnímání svého vlastního vědomí.” [Marie Diamond)
 Nabízím tuto skvělou knihu pouze za 299,- Kč + poštovné (běžná cena je 360,-Kč)
Při nákupu 2 knih snížím cenu na 288,-Kč/ks, při nákupu 3 knih sleva na 269,-Kč/ks

Využijte této nabídky,  napište mi , co nejdříve.

 Ke každé objednávce DÁREK – meditace od Marie Diamond

Podívejte se na Marii Diamond, zde hovoří nejen o Zákonu přitažlivosti: 

Marie Diamond, Umění zákona přitažlivosti – YouTube

a já Vám přeji krásné dny ( nejen při čtení knihy ) ale i splněné sny

Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,

spokojenějšímu a štastnějšímu životu.“

2 komentáře u „TAJEMSTVÍ SPLNĚNÉHO SNU

  1. Pingback: Změna myšlení a pozitivnější přístup ! | Marie Kostelecká

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *