שלבי הכנת מצגת לחתונה

שלבי הכנת מצגת לחתונהרוצים להפתיע את האח, האחות החבר או החברה בערב בחתונה המשמח?

מצגת הינה דרך מקורית, מרגשת ומפתיעה במיוחד, בכל אירוע ובמיוחד בחתונה.

הכנת מצגת כזו דורשת ראשית איסוף תמונות מתאימות. תמונות של כל אחד מבני הזוג כשהיו ילדים, תמונות מתקופת ההתבגרות, תמונות מהשירות הצבאי, תמונות משותפות שלהם מתקופת החברות ועד ליום המאושר הזה בו הם נישאים. ניתן לשלב במצגת גם קטעי וידאו קצרים ומעניינים.

תמונות ישנות שאינן דיגיטליות יש לסרוק באיכות גבוהה למחשב בכדי לשלב אותן במצגת.

בשלב שני, עליכם לבחור שירים המתאימים לזוג הנישא. בחירת שירים ומוזיקה מתאימה חשובים מאד להצלחת המצגת. לכל זוג יש את השיר האהוב עליהם שמזכיר להם את תחילת דרכם, ובנוסף יש את השירים והסגנונות ששניהם אוהבים . תמיד מומלץ לשלב שירים מרגשים המתאימים לאירוע מרגש זה כמו שירי אהבה, שירים שמחים וכו'.

במקביל אפשר גם לחפש מכתבי אהבה שלהם, פתקים מעניינים וכרטיסי ברכה , לסרוק אותם ולשלב אותם במצגת. אלמנטים כאלה יכולים להעלות זיכרונות וחיוכים, ולרגש מאד את הזוג המאושר.

לשלב הכנת המצגת עצמה כדאי מאד למצוא איש מקצוע המומחה להכנת מצגות, אשר ידע להשתמש בחומר שאספתם בצורה מקצועית, וישלב את התמונות עם המוזיקה המתאימה, תוך הכנסת אפקטים המעשירים ומגוונים את המצגת. אין ספק כי עריכה מקצועית תוביל לכך שהמצגת תהיה מעניינת לכולם, מרגשת, ואף תמשוך את תשומת לב האורחים הצופים בה.

הקרנת המצגת- עיתוי ההקרנה של המצגת בחתונה הינו חשוב ותלוי כמובן בסוג האירוע. בדרך כלל לאחר טקס החופה, ולאחר המנה הראשונה יש פרק זמן קצר המתאים להקרנה ולברכות לפני שהאורחים יוזמנו לרחבת הריקודים. יש אירועים בהם מתאים יותר לחכות לשלב מאוחר יותר של החתונה, כאשר כמות האורחים קטנה יותר והאווירה אינטימית יותר. עיתוי ההקרנה אם כן נקבע ע"פ אופי החתונה, גודל האירוע והעדפת המשפחה.