מצגת לבת/בר מצווה

לקראת חגיגות בת/בר מצווה של ילדנו היקרים אנו מרבים בתכניות, בניהן- הכנת בוק לבנות, קניית שמלות יקרות ואופנתיות, לימוד תורה במשך מספר חודשים, עלייה לתורה, מסיבות במועדונים ועוד הכנות רבות ומרגשות. כל ההכנות הללו הן חלק בלתי נפרד מהאירוע עצמו, מהחגיגה ומההתרגשות שילדינו היגיעו לגיל מצוות ומעתה הם כבר לא הילדים הקטנטנים שלנו.

כדי להשלים את התמונה כולה, הכנת מצגת המסכמת את תקופת הילדות הינה חוליה חשובה ומומלצת בתהליך כולו. המצגת הכוללת תמונות מתקופת הינקות, הילדות ותחילת הנעורים מסכמת לנער/ה את תקופת הילדות המקסימה ומהווה חלון לתקופה החדשה העומדת בפתח.

ההתרגשות בצפייה במצגת כזו היא רבה, הן להורים, הן לסבים ולסבתות אשר מלווים את בעל השמחה מאז לידתו, הן למשפחה המורחבת וכמובן לחברים ולחברות הנמצאים באותו שלב בחיים וחווים גם כן את השמחה וההתרגשות .

ניתן לחלק את המצגת לפי נושאים- למשל- טיולים, גנים, בית ספר, חוג הריקוד וכיוב'… ניתן לערוך את המצגת לפי סדר כרונולוגי בלבד, ואפשרי לערוך מצגת קליפ קצרצרה. שילוב של קטעי וידאו חיים מכניסים נופח מקסים למצגת, מחיה ומשדרג אותה באופן משמעותי, שהרי כבר לא מדובר בצפייה בתמונות יפות בלבד אלא גם בסרטון מוחשי יותר מימים שאנו לא רוצים לשכוח.

אל נשכח שיש נקודות צומת בחיינו שהן בעלות משמעות רבה, הראויות לציון בדרך הכי מרגשת וחגיגית, ואנו נשקיע ככל יכולתנו על מנת להפוך את האירוע המשמעותי כל כך לאירוע משמח שלא ישכח. אחד הדברים המרגשים והמשמחים בת 12 ובן 13 היא מצגת על חייהם ועל ילדותם הנפלאה, ולא פחות מכך מרגשת ומשמחת את הוריהם ובני משפחתם.