• traktorki chińskie

Minikoparka

Minikoparka to jeden z wielu rodzajów osprzętu do traktorków japońskich, jaki można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy rozwiązania takich producentów jak chociażby: MITSUBISHI, SHIBAURA, HINOMOTO, KUBOTA, ISEKI. Mini koparka zintegrowana z traktorkiem... Zobacz więcej

Cena brutto 12.900 zł
Cena netto 10.488 zł

Minikoparka to jeden z wielu rodzajów osprzętu do traktorków japońskich, jaki można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy rozwiązania takich producentów jak chociażby: MITSUBISHI, SHIBAURA, HINOMOTO, KUBOTA, ISEKI. Mini koparka zintegrowana z traktorkiem ogrodowym lub komunalnym pozwala na przygotowanie terenu – wykopów pod zasiew sadzonkami lub krzewami, pod system nawadniający czy też montaż ogrodzenia.

Minikoparka o dużych możliwościach

Minikoparka daje możliwość wykonania wykopu o głębokości ok. 2 metrów. Wyróżnia się dość sporym udźwigiem, nawet przy swych niewielkich rozmiarach. Składane podpory hydrauliczne stabilizują opisywany osprzęt do traktorków, jak i samą maszynę. Łyżka minikoparki obraca się o 180°, co pozwala na swobodne przenoszenie ziemi zgromadzonej na łyżce. Mini koparka jest montowana z tyłu traktorka i sterowana hydraulicznie.

Proponowany przez nas osprzęt wyróżnia się niezawodnością działania i pasuje do większości mini traktorków od japońskich producentów. Zapraszamy do poznania oferty.