• traktorki chińskie

KUBOTA

Firma Kubota jest najstarszą i najpopularniejszą marką japońską, zajmującą się między innymi produkcją oraz sprzedażą mini traktorków. Duża rozpoznawalność marki sprawia, że używane traktorki Kubota są często wybierane przez naszych klientów... Zobacz więcej

Kubota B1600 2WD
Cena brutto 10.900 zł
Cena netto 8.862 zł

Firma Kubota jest najstarszą i najpopularniejszą marką japońską, zajmującą się między innymi produkcją oraz sprzedażą mini traktorków. Duża rozpoznawalność marki sprawia, że używane traktorki Kubota są często wybierane przez naszych klientów. Kubota zajmuje się produkcją wielu maszyn takich jak duże i małe traktory, kosiarki samojezdne, koparki, ładowacze i wozidła wyposażonych w silniki własnej produkcji. Przez wielu uważane są za najlepsze silniki diesela na świecie, które można znaleźć w maszynach także innych renomowanych marek.

Traktorek Kubota

Mini traktorki Kubota mają szeroką gamę modeli do wyboru, od małych traktorków 11-12 konnych, po maszyny o mocy 30KM i większej. Traktorek Kubota świetnie sprawdzi się zarówno w roli osprzętu sadowniczego przy koszeniu czy opryskiwaniu większych areałów jak i przy cięższych pracach.