Szykujesz przyjęcie? Szukasz cateringu na święta lub specjalną okazję? A może małe spotkanie biznesowe lub z przyjaciółmi? Zobacz naszą ofertę

NASZA OFERTA SPECJALNA

DOŚWIADCZENIE

Swoje usługi mamy przyjemność świadczyć dla Klientów biznesowych i prywatnych od 2002 roku. Naszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań oraz obsługa przyjęć na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że wspaniała atmosfera, kulturalna obsługa i wyjątkowe potrawy to gwarancja udanej uroczystości. Nasz młody personel z dużym doświadczeniem gastronomiczno - hotelarskim jest zawsze otwarty na wszelkie sugestie i propozycje Klientów, których zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Zobacz więcej

ZDROWIE

Idea zdrowego odżywiania jest bardzo bliska naszej firmie. Bez względu na to, czy jest to eleganckie wieczorne przyjęcie, czy szybki lunch w środku dnia na pierwszym miejscu stawiamy zdrową żywność. Współpracując z dietetykiem opieramy się na najnowszych trendach kulinarnych, co pozytywnie wpływa na jakość serwowanych potraw.
Zobacz więcej

SZEROKA OFERTA

Przez cały rok organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, konferencje, lunche, przerwy kawowe, bankiety, wernisaże, cocktaile. Realizujemy mniejsze zamówienia cateringowe na spotkania biznesowe i kameralne. Dostarczamy pakiety żywnościowe na wyjazdy turystyczne. W sezonie letnim proponujemy pikniki, które są ciekawą alternatywą dla imprez w zamkniętych salach. Zachęcamy również do skorzystania z oferty paczek świątecznych i okolicznościowych dla dzieci i dorosłych.

Zobacz więcej

Ekologicznie

i zdrowo

Dbamy o to aby nasze produkty pochodziły od pewnych i sprawdzonych dostawców.

zobacz menu

Świeże posiłki

dbamy o jakość

A nasze posiłki były zawsze świeże i starannie przygotowane.

zobacz menu

NASZ dietetyk

uzyskaj poradę

Jeżeli potrzebują Państwo konsultacji z dietetykiem aby dobrać odpowiednie zdrowe menu, zapraszamy do kontaktu.

kontakt z dietetykiem